M.T.G.A. Podcast S1E1: Merhaba Dünya!

[buzzsprout episode=’4172678′ player=’true’]

Teknoloji.org’un “Make Teknoloji Great Again” podcast serisinin birinci bölümünü 15 Haziran 2020 tarihinde yayınlamış durumdayız.

Bu bölümde Amerika’daki ırkçılık olaylarına karşı teknoloji devlerinin ortaya koydukları tavırlardan ve Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Robotim projesinden bahsettik.

İlk yayın biraz endişeli, biraz gergindi ancak oldukça keyifliydi.

Podcast içerisinde bahsettiğimiz konular:

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2006 yılından bu yana web yayıncılığı ile ilgilenen Yiğit, WordPress ve Ruby programlama dili fanatiğidir. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji, internet ve programlama hakkında Türkçe içerikler üretmeye devam ediyor.

“M.T.G.A. Podcast S1E1: Merhaba Dünya!” üzerine 2 yorum

  1. Sizi keyifle dinlerken, aynı zamanda işlerimi de halletmek güzel oldu. Yaşıtlarınızın geneline baktığımızda, içi dolu, faydalı içerik üretenler azınlıkta.Tabiri caizse “Starbucks, snapchat, instagram gençliği” büyük bir kitle. Öncelikle bu anlamda tebrik ediyorum sizi. Ictenliginiz, keyifli sohbetiniz için teşekkürler. Bir sonraki podcastinizi sabırsızlıkla bekliyorum 😊
    Not: Evet, Güzide gerçekten normalde böyle konuşmuyor 😁😁😁

  2. Hi, thanks for letting me into this podcasts , I am from Indonesia and don’t know about Turkish but I wish y’all success with your podcasts. Great job you guys! 👍

Yorumlar kapalı.