Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 Görselleri Sızdırıldı!

Samsung’un 10 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği etkinlik ile tanıtılması beklenen yeni Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 modellerinin görselleri sızdırıldı. Sızdırılan fotoğrafların Unpacked 2022 etkinliğinde tanıtılacak cihazların resmi görselleri olduğu tahmin ediliyor.

Görseller iki farklı kaynaktan paylaşılıyor. Galaxy Z Flip 4 görseli için ilk paylaşım MySmartPrice kaynağına ait. MySmartPrice’ın haberine göre Galaxy Z Flip 4 için dört farklı renk seçeneği mevcut. Üstelik görseller sayesinde cihazlar hakkında bazı detaylar da açığa çıkıyor.

Galaxy Z Flip 4 modelinin alt kısmında bir adet Type-C girişi bulunuyor. Tahmin edildiği üzere hoparlör ve mikrofon da cihazın alt kısmında yer alıyor. Bir başka detay ise ikinci ekranın bir önceki nesle kıyasla daha büyük hale gelmesi oluyor. Daha önceki iddialar da bu ekranın 1.9 inçten 2.1 inçe yükseleceğini gösteriyordu.

galaxy z flip 4 görselleri
Galaxy Z Flip 4 görselleri Kaynak: 91mobiles (Evan Blass) & MySmartPrice

Bunun haricinde cihazın bir önceki nesil ile tasarım açısından pek bir farkı bulunmuyor. Ancak ürünün özelliklerinin bir önceki nesilden çok farklı olacağı tahmin ediliyor. Özellikle yeni bir çip seti ile geleceği belirtilen cihazdan yüksek performans beklemek yanlış olmayacaktır.

Galaxy Z Fold 4 Görselleri de Sızdırıldı

Konuyla ilgili bir başka sızıntı ise Evan Blass ve 91mobiles kaynağından ortaya çıkıyor. Evan Blass üç farklı renk seçeneği ile Galaxy Z Fold 4 serisindeki telefonları paylaşıyor. Buna ek olarak dört farklı Galaxy Z Flip 4 modelini de sızıntılar arasına ekliyor.

Bir önceki nesilde olduğu gibi yeni Galaxy Z Fold 4 modelinde de metal bir gövde yer alacak gibi gözüküyor. Ayrıca parmak izi okuyucusunun da cihazın sağ tarafında olacağı görsellerle ortaya çıkıyor. SIM kartı girişinin ise sol tarafta olacağı tahmin ediliyor.

galaxy z fold 4 görselleri
Galaxy Z Fold 4 Kaynak: 91mobiles (Evan Blass)

Geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan sızıntılar cihaz hakkında bazı detayları öne sürmüştü. İddialara göre Galaxy Z Fold 4 daha ince bir menteşeye ve daha hafif bir gövdeye sahip olacak. Ayrıca cihazın ekranlarının da biraz daha büyük olacağı tahminler arasında.

Galaxy Z Flip 4 gibi bu cihazda da teknik anlamda iyileştirmeler söz konusu. Her iki ürünün de Snapdragon 8+ Gen 1 ile piyasaya çıkacağı ifade ediliyor. Üstelik 1 TB’a kadar depolama ve 12 GB RAM de ürünün özellikleri arasında yer alacak gibi gözüküyor.

Şimdilik her iki ürün ile ilgili bilgiler bunlarla sınırlı. Ancak 10 Ağustos’ta gerçekleşeceği tahmin edilen etkinlikte her iki cihazın da tüm detayları açığa çıkacak gibi gözüküyor.

Kaynak: https://www.91mobiles.com/hub/exclusive-first-official-galaxy-z-fold4-z-flip4-press-shots/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.