Hakkımızda

Teknoloji.org, Keyon Bilişim ve Danışmanlık LTD. şirketi tarafından hayata geçirilen teknoloji odaklı yeni medya projesidir.

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren ziyaretçilerini odak noktasında tutan Teknoloji.org, haberlerini tarafsız bir şekilde sunmayı, ürün öneri ve incelemelerini bağımsız bir şekilde gerçekleştirmeyi kendisine misyon haline getirmiştir.

Misyonumuz

Günlük hayatımızın merkezinde bulunan teknolojik yenilikler ve cihazlar hakkında toplumu bilgilendirmek, satın alma öncesi kararlarında yol gösterici olmak ve teknik gelişimlerine yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Teknoloji odaklı içerik üreticileri arasında lider pozisyonunda yer alarak, tüketici elektroniği konularında kullanıcıların güvenle takip edebileceği, teknik sorunlarına yanıt bulabileceği ve yeni bilgileri en doğru şekilde öğrenebileceği bir platform haline gelmek.

Keyon Bilişim Hakkında

17 Mart 2021 yılında kurulan Keyon Bilişim ve Danışmanlık LTD. şirketi dijital pazarlama alanında faaliyet göstermektedir.

Yoğunlukla Amerika ve Avrupa’da yer alan firmalara Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti sunan Keyon, Teknoloji.org, Ekonomi.org, Magazin.org vb. projeler ile Türkçe yeni medya ekosisteminde yer almaktadır.