Yeni Galaxy Unpacked Etkinliğinin Tarihi Sızdırıldı!

Samsung, katlanabilir telefonlarını piyasaya çıkarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu telefonlar, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 olarak karşımıza çıkacak. Telefonların ne zaman çıkacağıyla ilgili net bir görüş yoktu. Ancak iddialara göre bu iki modelin 10 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde kullanıcıların karşısına çıkacak.

Samsung’un yeni akıllı telefonları olan Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 yılın en çok beklenen cihazları arasında yer alıyor. Kullanıcıların birçoğu Samsung’un yeni cihazlarında ne gibi iyileştirmeler yapacağını merak ediyor. Şirket ise katlanabilir telefon piyasasında rakiplerinden daha çok satış gerçekleştirmeyi istiyor. Bunun için de bu iki modelin özellikleriyle ilgili çeşitli geliştirmeler yapıyor.

Örneğin şirket, yeni çıkaracağı telefonlarında depolama alanını artırmayı hedefliyor. Galaxy Z Fold 4’ün depolama kapasitesinin 1 TB’a kadar yükseleceğiyle ilgili iddialar vardı. Diğer yandan Galaxy Z Flip 4’ün ise 512 GB depolama alanına sahip olacağıyla ilgili bilgi yer almıştı. Bunun yanında bu iki modelin 25W hızlı şarj desteğini içinde barındıracağı da bilgiler arasındaydı.

Galaxy Z Serisi 26 Ağustos’ta Satışa Çıkabilir

Çevrimiçi bir sızıntıya göre, Samsung’un yaklaşmakta olan Unpacked etkinliği için resmi davetiye gösteren bir görüntü ortaya çıktı. Bu görüntüde, Galaxy Z Flip 4’ün bulanık bir görüntüsü yer alıyor. Hatta yakın bir zamanda Galaxy Z Flip 4’ün görüntüsü de sızıntılarla ortaya çıkmıştı.

Galaxy Unpacked etkinliği tarihini sızdıran isim Evan Blass oluyor. Samsung’un resmi davetinde şirketin bir sonraki Unpacked etkinliğinin 10 Ağustos tarihinde gerçekleşeceği net bir şekilde belirtiliyor. Şirket, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü 11 Ağustos 2021 tarihinde tanıtmıştı. Dolayısıyla önümüzdeki Unpacked etkinliğinin 10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olması şaşırtıcı gelmiyor.

Bunun yanında cihazların ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili de bazı bilgiler mevcut. İddialara göre yeni katlanabilir akıllı telefonlar 26 Ağustos’ta kullanıcılar için piyasaya sürülecek. Fakat Samsung, bu konular hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı.

Şirket, 2020 yılından bu yana çevrimiçi lansman etkinliği düzenliyor. Bu etkinlikte, Samsung’un yeni çıkaracağı iki modelle ilgili net bilgiler alacağımız tahmin ediliyor. Şirketin yüz yüze lansman etkinlikleri hakkındaki görüşü ise henüz bilinmiyor.

Peki sizler Galaxy Unpacked etkinliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/galaxy-z-fold-4-unpacked-event-august-10-leak/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Dilbilim mezunu Dilara, uzun süredir teknolojik haberleri takip ediyor ve teknolojiyle alakalı içerik üretmekten keyif alıyor. Sosyal medya uygulamalarına ve teknolojik cihazlara da oldukça meraklıdır.