En İyi Kettle Modelleri – 2023

Mutfak teknolojileri, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Böylece gelişen teknolojiyle birlikte mutfakta yemek hazırlamak başta olmak üzere çeşitli işlemler daha kolay bir şekilde yapılabilmektedirler. En çok kullanılan mutfak aletlerinin başında ise su ısıtıcılar gelmektedir. Her evin vazgeçilmezi olan bu cihazlar da sürekli gelişmektedirler. Bundan dolayı kettle almayı düşünen kişiler, en iyi kettle modelleri hangileri diye merak etmektedirler.

Bizler de bu yazımızda sizler için en iyi kettle modelleri listemize yer vereceğiz. Hazırlamış olduğumuz listemizde çeşitli markaların, farklı segmentlere uygun olarak üretmiş oldukları kettle modellerine yer verdik. Böylece listemize göz atarak sizler için en iyi kettle modelini kolaylıkla seçebilirsiniz. İşte en iyi kettle modelleri listemiz:

En İyi Kettle Modelleri

Awox Solid

En İyi Kettle Modelleri - Awox Solid

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemizin ilk sırasında Awox Solid yer alıyor. Türkiye’nin yerli teknoloji üreticilerinden olan Awox, çeşitli ev aletleriyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu doğrultuda marka, su ısıtıcı teknolojileri kategorisinde de ürünler üretiyor.

Awox Solid, 1.7 lt kapasiteli bir kettle modeli olarak karşımıza çıkıyor. 2000W gücüne sahip olan Awox Solid, hızlı bir su ısıtma teknolojisine sahip. Gövdesi plastik olan su ısıtıcısın ısıtma bölmesi ise paslanmaz çelikten oluşuyor. Kaynatma ve su göstergesi gibi göstergeleri bulunan su ısıtıcının kullanımı oldukça kolay. Bunun yanı sıra damlatmayan ağız, otomatik kapanma gibi özellikler de su ısıtıcının kullanılabilirliğini artırıyor. Awox Solid, ev ve ofislerde kullanımı uygun giriş seviyesinde bir su ısıtıcı modelidir. Türkiye’de Awox Solid, 150 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.

Sunny SN5KTL38 Flora

Sunny SN5KTL38 Flora

Sunny, Türkiye’de ev teknolojileri konusunda hizmet veren en başarılı teknoloji üreticilerinden birisidir. Televizyonlardan mutfak aletlerine kadar üretim yapan Sunny, su ısıtıcı kategorisinde de kullanıcılarıyla buluşuyor. Bu doğrultuda bizler de en iyi kettle modelleri listemizde Sunny SN5KTL38 Flora modeline yer verdik.

1.7 lt kapasiteye sahip olan Sunny SN5KTL38 Flora, 1500W gücünde çalışıyor. Çelik gövdeye sahip olan su ısıtıcının ısıtma bölmesi de çelikten oluşuyor. Sunny, oldukça basit kullanılabilir bir kettle modeli olan bu modeli aynı zamanda güvenle kullanılabilecek bir şekilde geliştirdi. Bu doğrultuda bu modelde susuz çalışma emniyeti, otomatik kapanma ve kaynama göstergesi gibi özellikler de mevcut. Sunny SN5KTL38 Flora, 225 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Fantom Fokurdak KT-3000

Fantom Fokurdak KT-3000

1988 yılında kurulan Fantom, kurulduğu günden beri ürettiği çeşitli ev aletleriyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu doğrultuda markanın daha çok elektrikli süpürge modelleri ön plana çıkıyor. Ancak Fantom, ürettiği mutfak aletleriyle de kullanıcılarıyla buluşuyor. Bizler de en iyi kettle modelleri listemizde Fantom Fokurdak KT-3000 su ısıtıcı modeline yer verdik.

1.8 lt kapasiteye sahip olan Fantom Fokurdak KT-3000, 1500 W gücünde çalışmaktadır. Bunun yanı sıra Fantom Fokurdak KT-3000’in hem gövdesi hem de ısıtıcı kısmı çelikten oluşmaktadır. Ayrıca su ısıtıcıda çeşitli ekstra özellikler mevcut. Bu özelliklerin başında susuz çalışma emniyeti ve otomatik kapanma gelmektedir. Böylece bu özelliklerle birlikte Fantom Fokurdak KT-3000, evlerde kullanılabilecek en başarılı kettle modellerinden birisidir. Fantom Fokurdak KT-3000, Türkiye’de 330 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Fakir Altha

en iyi kettle modelleri - Fakir Altha

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemize Fakir Altha ile devam ediyoruz. Almanya merkezli Fakir, dünya genelinde en çok tercih edilen ev aletleri üreticilerinden birisidir. Bundan dolayı şirket, kettle modelleriyle de kullanıcılarına hizmet veriyor. Bu doğrultuda Fakir Altha, Fakir tarafından üretilen en başarılı kettle modellerinden birisidir.

Fakir Altha, 1.8 lt kapasitesiyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Bunun yanı sıra bu su ısıtıcı modeli, 2400 W gücünde çalışmaktadır. Böylece Fakir Altha, oldukça hızlı bir su ısıtma performansına sahip. Hem gövdesi hem de ısıtma kısmı çelikten oluşan bu su ısıtıcı, sahip olduğu özellikleriyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Çünkü Fakir, kullanıcılarının güvenliğini koruyabilmek için bu modelde aşırı ısınma ve susuz çalışma emniyeti gibi çeşitli güvenlik özellikleri kullanmayı tercih etti. Fakir Altha, Türkiye’de 600 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Philips HD9350-90

Philips HD9350-90

Mutfak teknolojileri deyince akıllara gelen ilk üreticilerden birisi Philips olmaktadır. Hollanda merkezli teknoloji devi, çok çeşitli kategorilerde ürün üretmektedir. Bu doğrultuda Philips’in ürün ürettiği alanlardan birisi de su ısıtıcılar olmaktadır. Bizler de listemizde Philips HD9350-90 modeline yer verdik.

Philips, bu modelin hem dışında hem de su ısıtma bölmesinde çelik kullanmayı tercih etti. Bunun yanı sıra şirket, rakiplerinin aksine bu modelde farklı renkler kullandı. Böylece Philips HD9350-90, tasarımıyla ön plana çıkan su ısıtıcı modellerinden birisidir. 1.7 lt kapasiteye sahip olan kettle, 2200 W güce sahip. Ayrıca bu su ısıtıcı modelinde su kaynatma ve susuz çalışma emniyeti gibi çeşitli güvenlik özellikleri mevcut. Philips HD9350-90, 800 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Cuisinart CJK-429E

en iyi kettle modelleri - Cuisinart CJK-429E

Türkiye pazarına yeni giriş yapan şirketlerden birisi olan Cuisinart, dünya genelinde üretmiş olduğu üst seviyedeki mutfak aletleriyle bilinmektedir. ABD merkezli Cuisinart hem güncel teknolojiyi çok iyi kullanmakta hem de oldukça dayanıklı ürünler üretmektedir. Bu doğrultuda bizler de en iyi kettle modelleri listemize Cuisinart CJK-429E ile devam ediyoruz.

Hem gövdesi hem de ısıtma bölmesi çelikten oluşan Cuisinart CJK-429E, oldukça şık bir tasarıma sahip. Siyah renk seçeneğiyle kullanıcılarıyla buluşan su ısıtıcı, 1.5 lt kapasiteye sahip. Bunun yanı sıra su ısıtıcının gücü 3000 W olarak karşımıza çıkmaktadır. Fazlasıyla güçlü olan bu su ısıtıcı, hızlı su ısıtma performansıyla dikkat çekiyor. Ayrıca su ısıtıcıda aşırı ısınma emniyeti, otomatik kapanma gibi güvenlik özellikleri de mevcut. Cuisinart CJK-429E, Türkiye’de 1.550 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Ariete Moderna 2854

en iyi kettle modelleri - Ariete Moderna 2854

İtalyan teknoloji üreticisi Ariete, mutfak teknolojileri konusunda oldukça iddialı ürünler üretiyor. Öyle ki Ariete, üretmiş olduğu mutfak aletleriyle dünya genelinde sıkça tercih edilmektedir. Bizler de en iyi kettle önerileri listemizde Ariete Moderna 2854 modeline yer verdik.

1.7 lt kapasiteli bir su ısıtıcı olan Ariete Moderna 2854, 2000 W güce sahip. Hem gövdesi hem de su ısıtma kısmı çelikten oluşan Ariete Moderna 2854 farklı renk seçenekleriyle kullanıcılarına hizmet veriyor. Türkiye’de bu su ısıtıcının beyaz, kırmızı ve siyah renk seçeneklerini bulmak mümkün. Şık ve alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan Ariete Moderna 2854, tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra bu su ısıtıcı modeli, susuz çalışma emniyeti başta olmak üzere ışıklı uyarı sistemi, termometre gibi özelliklere de sahip. Ariete Moderna 2854, Türkiye’de 2.300 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.

Braun WK 5115 WH

Braun WK 5115 WH

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemize Braun WK 5115 WH ile devam ediyoruz. Almanya merkezli Braun, ev aletleri konusunda oldukça başarılı bir teknoloji üreticisidir. Öyle ki şirket, ürettiği çeşitli ürünlerle dünya genelinde kullanıcılarına hitap etmeyi başarıyor. Braun, WK 5115 WH modeliyle hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemizde kendisine yer buldu.

Braun tarafından üretilen bu su ısıtıcı modelinin şık durduğunu belirtebiliriz. Ancak su ısıtıcının gövdesinde ve su ısıtma bölmesinde kullanılan malzeme, zayıf kalmış diyebiliriz. Çünkü Braun, bu ısıtıcıyı plastikten üretmeyi tercih etti. Beyaz ve siyah renk seçeneklerine sahip olan su ısıtıcının kapasitesi 1.7 lt olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Braun WK 5115 WH, 3000 W gücüyle kullanıcılarına hizmet veriyor.

Her ne kadar plastik olması su ısıtıcıyı biraz geri plana atsa da ısıtıcının sahip olduğu teknolojiler, rakipleriyle mücadele edebilmesini sağlıyor. Braun, bu modelde hızlı kaynatma, ısıtıcı alt tabla gibi çeşitli özellikler kullandı. Bu sayede Braun WK 5115 WH, özellikleriyle ön plana çıkıyor. Braun WK 5115 WH, Türkiye’de 2.400 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Carrera NO451

en iyi kettle modelleri - Carrera NO451

Üst düzey ev aletleri denilince akıllara gelen teknoloji üreticilerinden birisi Carrera olmaktadır. Her ne kadar çok yaygın olmasa da Carrera, Türkiye’de de üst seviye mutfak aletleri modelini kullanıcılarına sunmaktadır. Bu doğrultuda bizler de hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemizde Carrera NO451 modeline yer verdik.

1.7 lt su kapasitesine sahip olan Carrera NO451, 2400 W gücünde çalışmaktadır. Inox renk seçeneğiyle kullanıcılarıyla buluşan su ısıtıcının hem gövdesi hem de su ısıtma bölmesi çelikten oluşmaktadır. Bu su ısıtıcının en dikkat çeken özelliği, mama suyu hazırlama özelliği oluyor diyebiliriz. Böylece kettle, özellikle bebek bulunan evler için fazlasıyla kullanışlı olmaktadır. Bunun yanı sıra Carrera NO451, su kaynama ve susuz çalışma emniyeti gibi temel güvenlik özelliklerine de sahip. Carrera NO451, Türkiye’de 2.500 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.

Smeg KLF04BLEU

Smeg KLF04BLEU

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemizin son sırasında Smeg KLF04BLEU yer alıyor. Smeg, dünyanın birçok ülkesinde hizmet veren bir mutfak teknolojileri üreticisidir. Şirket, üretmiş olduğu üst seviyedeki mutfak aletleri modelleriyle biliniyor. Bu doğrultuda Smeg, bir süredir Türkiye’de de kullanıcılarına hizmet veriyor. Smeg, hazırlamış olduğumuz listemizde KLF04BLEU modeliyle kendisine yer bulmayı başardı.

Smeg KLF04BLEU, 1.7 lt kapasiteye sahiptir. Bunun yanı sıra su ısıtıcının gücü, 2400 W olarak karşımıza çıkıyor. Yeterli bir kapasite ve kaynatma gücüne sahip olan kettle, çelikten oluşmaktadır. Ayrıca Smeg, tasarım konusunda rakiplerinin aksine esnek davranmayı tercih etti. Böylece Smeg KLF04BLEU, birbirinden farklı renk seçenekleriyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Kettle, tasarımının yanı sıra özellikleriyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Sessiz kaynama teknolojisi, çıkarılabilir filtre başta olmak üzere çeşitli özelliklere sahip olan Smeg KLF04BLEU, Türkiye’de 5.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Genel Değerlendirme

Su ısıtma teknolojileri, sürekli gelişmektedir. Böylece kettle modelleri de gelişerek kullanıcılarına hizmet vermektedirler. Bu durumdan ötürü yeni bir kettle modeli satın almayı düşünen kişiler, en iyi kettle modelleri hangileri diye merak etmektedirler. Bizler de bu yazımızda sizler için en iyi kettle modellerinden bahsettik. Hazırlamış olduğumuz listemizde her bütçeye ve beklentiye uygun kettle modeline yer vermeye çalıştık.

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kettle modelleri listemiz burada sona eriyor. Hangi kettle modelinin sizler için uygun olduğuna karar veremiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz listemize göz atarak ihtiyaçlarınız için en uygun kettle modelini seçebilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.