En İyi Su Arıtma Cihazı Modelleri – 2023

Mutfak teknolojileri, her geçen gün gelişmeye devam etmektedirler. Bu doğrultuda insanlar, uzun süredir evleri başta olmak üzere çeşitli yaşam alanlarında su arıtma cihazlarını kullanmaktadırlar. Su arıtma cihazları, filtreleme sistemlerinden kapasitelerine kadar farklı özellikleriyle birbirlerinden ayrışmaktadırlar. Bundan dolayı yeni bir su arıtma cihazı almayı düşünen kişiler, en iyi su arıtma cihazı modelleri hangileri diye merak etmektedirler.

Bizler de bu yazımızda sizler için en iyi su artıma cihazı modelleri listemize yer vereceğiz. Hazırlamış olduğumuz listemizde her bütçeye ve seviyeye uygun su arıtma cihazına yer vermeye çalıştık. Böylece listemize göz atarak sizler için en uygun su arıtma cihazı modelini kolaylıkla tespit edebilirsiniz.

En İyi Su Arıtma Cihazı Modelleri

Aqua Bella Stylus 12 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Aqua Bella Stylus 12 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi su arıtma cihazı modelleri listemizin ilk sırasında Aqua Bella tarafından üretilen Stylus 12 aşamalı su arıtma cihazı yer alıyor. Aqua Bella, Türkiye’de su arıtma cihazı üreten en başarılı üreticilerden birisidir. Bu doğrultuda markanın çeşitli segmentlere uygun su arıtma cihazlarını bulmak mümkün. Bizler de listemizde Aqua Bella tarafından üretilen giriş segmentteki su arıtma cihazı modellerinden olan Stylus 12 aşamalı su arıtma cihazına yer verdik.

Tezgah altı su arıtma cihazı modellerinden olan bu arıtma cihazı, kapalı kasasıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. Aqua Bella, bu modelin hem pompalı hem de pompasız sürümlerini geliştirdi. İki sürümde de 12 litre kapasiteli bir su tankı mevcut. Bunun yanı sıra arıtma cihazı, günde 320 litreye kadar su arıtabilmektedir. 12 aşamalı bir arıtma sistemine sahip olan cihazda 8 tane filtre yer alıyor. Bu filtreler ve arıtma aşamaları sayesinde sular, hızlı bir şekilde içilebilecek düzeye getirilmektedir. Aqua Bella Stylus 12 aşamalı su arıtma cihazının pompasız versiyonu 1.400 TL, pompalı versiyonu ise 2.150 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.

W-Smart Ultra Slim 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

W-Smart Ultra Slim 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı üreten üretici sayısı sürekli artış göstermektedir. W-Smart bu üreticilerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. W-Smart, diğer üreticilerin aksine akıllı su arıtma cihazları üretmektedir. Böylece markanın ürünleri, rakipleriyle bu özellikleriyle ayrışmaktadır. W-Smart, en iyi su arıtma cihazı modelleri listemizde 5 aşamalı W-Smart Ultra Slim modeliyle kendisine yer bulmayı başardı.

Kapalı kasasıyla kullanıcılarıyla buluşan arıtma cihazı, tezgah altı kullanıma uygundur. W-Smart, bu su arıtma cihazı modelinde 8 litre kapasiteli bir su tankı kullanmayı tercih etti. Bunun yanı sıra arıtma cihazının arıtma aşamaları 5 kademeden oluşuyor. Ayrıca W-Smart Ultra Slim arıtma cihazında 5 tane filtre yer alıyor. W-Smart, bu arıtma cihazının günlük yaklaşık 300 litre suyu arıtabileceğini belirtmektedir. Ancak tabii ki bu miktar, cihazın kullanım durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Membran filtrelere sahip olan 5 aşamalı W-Smart Ultra Slim, Türkiye’de 2.100 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

İhlas Aura Cebilon Silver 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

İhlas Aura Cebilon Silver

En iyi su arıtma cihazı modelleri listemize İhlas Aura Cebilon Silver ile devam ediyoruz. İhlas Grubu, uzun süredir su arıtma sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Bu doğrultuda İhlas tarafından üretilen çok çeşitli su arıtma cihazlarını bulabilirsiniz. Bizler de hazırlamış olduğumuz listemizde markanın en başarılı su arıtma cihazı modellerinden olan 5 aşamalı Aura Cebilon Silver modeline yer verdik.

Aura Cebilon Silver su arıtma cihazının su tankı hacmi, 8 litredir. Bunun yanı sıra arıtıcı, günde yaklaşık 250 litre su arıtabilmektedir. İhlas tarafından üretilen bu su arıtma cihazının 5 tane arıtma aşaması mevcut. Bunun yanı sıra cihazda 5 tane arıtma filtresi yer alıyor. Böylece İhlas Aura Cebilon Silver, suları başarılı bir şekilde arıtarak içmeye uygun hale getirmektedir. Pompasız su arıtma cihazı modellerinden olan İhlas Aura Cebilon Silver, kapalı bir kasaya sahip. Bunun yanı sıra bu su arıtma cihazı, tezgah altı kullanıma uygun şekilde üretilmiştir. 5 aşamalı İhlas Aura Cebilon Silver, Türkiye’de 2.300 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Conax Vision 6 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Conax Vision

Conax, Türkiye’de hizmet veren en büyük su arıtma cihazı üreticilerinden birisidir. Öyle ki markanın ev tipinden endüstriyel tipine kadar çok çeşitli su arıtma cihazı modeli mevcut. Conax, üretmiş olduğu bu su arıtma cihazlarında başarılı arıtma sistemleri sayesinde fazlasıyla tercih ediliyor. Böylece Conax, en iyi su arıtma cihazı modelleri listemize 6 aşamalı su arıtma cihazı olan Vision modeliyle girmeyi başardı.

Conax Vision, kapalı kasalı bir su arıtma cihazı modelidir. Bu modelin hem pompalı hem de pompasız versiyonları mevcut. İki versiyonda da 8 litre kapasitesinde bir su tankı mevcut. Bunun yanı sıra Conax Vision, günde 240 litreye kadar su arıtabilmektedir. Cihaz, su arıtma işlemini 6 aşamada gerçekleştirmektedir. Conax Vision, bu arıtma aşamaları için 6 tane su filtresi kullanmaktadır. Böylece Conax, su arıtma işlemini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır. Conax Vision pompasız versiyonu, 2.350 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. Bunun yanı sıra aynı modelin pompalı sürümü ise 4.500 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Hidrotek 10 Aşamalı Su Arıtıcı

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi su arıtma cihazı modelleri listemizdeki sıradaki ürün Hidrotek tarafından geliştirilen 10 aşamalı su arıtma cihazı olmaktadır. 2003 yılında kurulan Hidrotek, uzun süredir su arıtma sistemleri üzerine hizmet vermektedir. Bu doğrultuda şirket, edinmiş olduğu tecrübelerle oldukça başarılı ürünler geliştiriyor. Hidrotek tarafından geliştirilen 10 aşamalı su arıtma cihazı da Türkiye’de en çok tercih edilen su arıtma cihazı modellerinden birisidir.

Tezgah altı kullanıma uygun olan arıtma cihazı, kapalı kutusuyla kullanıcılarıyla buluşmaktadır. 10 aşamalı arıtma sistemine sahip olan cihazın 5 aşamasını mineral arıtma kısmı oluşturuyor. Bunun yanı sıra arıtma cihazında 8 litre su tankı mevcut. Bu arıtma cihazıyla günlük arıtabileceğiniz su miktarı ise yaklaşık 265 litre olarak belirtilmektedir. Hidrotek, bu modeli temel olarak pompasız bir şekilde kullanıcılarına sağlıyor. Ancak istemeniz durumunda arıtma cihazına pompa, UV filtresi gibi ek özellikler de ekleyebiliyorsunuz. 10 aşamalı Hidrotek su arıtma cihazının pompasız sürümü, 3.950 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Spring Water 11 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

Spring Water 11 Aşamalı Su Arıtıcı

1998 yılından beri su arıtma sistemleri üzerine çalışmalar yapan Spring Water, bunun sonucunda üretmiş olduğu ürünleri insanlara sunuyor. Spring Water tarafından üretilen ve günümüzde en başarılı performansı gösteren su arıtıcı modellerinin başında 11 aşamalı su arıtma cihazı gelmektedir. Bu model, markanın en güçlü cihazı olarak dikkat çekmektedir.

Kapalı kasalı bir su arıtıcısı olan 11 aşamalı Spring Water, tezgah altı kullanımına uygundur. 8 litre kapasiteli su tankına sahip olan arıtıcı, günlük yaklaşık 240 litre su arıtabilmektedir. Bu arıtıcı modelinin hem pompalı hem de pompasız sürümleri mevcut. Eğer yüksek performans istiyorsanız arıtıcının pompalı versiyonunu kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 11 aşamalı arıtma sistemi bulunan bu cihazın 8 tane filtresi mevcut. Özellikle evlerde kullanımı uygun olan 11 aşamalı Spring Water arıtma cihazının pompalı versiyonu, Türkiye’de 4.500 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Suzuki Technology Alpha Plus Su Arıtma Cihazı

Suzuki Technology Alpha Plus Su Arıtma Cihazı

En iyi su arıtma cihazı modelleri listemize Suzuki Technology Alpha Plus ile devam ediyoruz. Suziki Technology, üretmiş olduğu arıtma cihazlarıyla dünya genelinde hizmet vermeye çalışan bir üreticidir. Bu doğrultuda şirket, çok çeşitli segmenetlerde su arıtma cihazları geliştiriyor. Bizler de hazırlamış olduğumuz en iyi su arıtma cihazı modelleri listemizde Suzuki Technology Alpha Plus modeline yer verdik.

Pompalı bir su artıma cihazı modeli olan Suzuki Technology Alpha Plus, 10 litre kapasitesinde su tankına sahip. Bunun yanı sıra su arıtma cihazı, 5 aşamada suları arıtmaktadır. Arıtıcıda bu aşamalarda kullanılan 5 tane filtre yer almaktadır. Böylece Suzuki Technology Alpha Plus, hızlı bir şekilde suları arıtarak içme suyu haline getirebilmektedir. Kapalı kasalı bir yapısı bulunan arıtıcı, tezgah altı kullanıma uygundur. Suzuki Technology Alpha Plus, Türkiye’de 3.800 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Fujisimo Sakura Su Arıtma Cihazı

Fujisimo Sakura

Global olarak kullanıcılarına hizmet veren su arıtma sistemleri üreticilerinden olan Fujisimo, Sakura modeliyle listemizde kendisine yer buluyor. Fujisimo, bu alandaki güncel teknolojileri yakından takip etmeye çalışıyor. Bu doğrultuda şirket, geliştirilen teknolojileri hızlı bir şekilde ürünlerinde uyguluyor. Böylece Fujisimo, kullanıcılarına yüksek kalitede su arıtma cihazları sunmaya çalışıyor.

Listemizde yer vermiş olduğumuz Fujisimo Sakura, 8 litre kapasiteli bir su arıtma cihazıdır. Cihaz, günlük yaklaşık 300 litreye kadar su arıtabilmektedir. Böylece Fujisimo Sakura, günlük arıtma kapasitesiyle en başarılı arıtma cihazlarından birisidir. 5 aşamalı filtreleme sistemine sahip olan cihazda 5 tane de filtre bulunmaktadır. Pompalı su arıtma cihazı modellerinden birisi olan Fujisimo Sakura, Türkiye’de 5.500 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Vestel Rafine Su Arıtma Cihazı (547443866)

Vestel Rafine Su Arıtma Cihazı

Vestel, mutfak teknolojileri konusunda hizmet verdiği kategorileri sürekli geliştirmeye çalışıyor. Bu kapsamda şirket, bir süredir su arıtma teknolojileri üzerine de çalışmalar yapmaktadır. Böylece su arıtıcı almak istediğiniz zaman Vestel ürünlerini de görebilirsiniz. Vestel tarafından üretilen 547443866 ürün kodlu Rafine su arıtma cihazı, Vestel’in en başarılı su arıtma cihazı modellerinden birisidir.

Bu su arıtma cihazının su tankı, 3 litre kapasitesindedir. Elektriksiz çalışma özelliğine sahip olan arıtıcı, elektrik gittiği zaman kullanıcılarına yeterli düzeyde su arıtmaktadır. Bu arıtıcı modelinde klor, ön karbon gibi çeşitli filtreler mevcut. Ayrıca Vestel, geliştirmiş olduğu arıtıcıda ters osmoz filtreleri de kullanmayı tercih etti. Suları başarılı bir şekilde arıtabilen 547443866 ürün kodlu Vestel Rafine su arıtma cihazı, 7.750 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Arçelik 3140 SFC Su Arıtma Cihazı

Arçelik 3140 SFC

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi su arıtma cihazı modelleri listemizin son sırasında Arçelik 3140 SFC yer alıyor. Türkiye’nin öncü ev teknolojileri üreticisi olan Arçelik, su arıtma sistemleri konusunda oldukça başarılı işler çıkartıyor. Bu doğrultuda şirketin çeşitli su arıtma sistemlerini bulabilirsiniz. Bizler de listemizde evler başta olmak üzere çeşitli yerlerde kullanımı en uygun modellerden birisi olan Arçelik 3140 SFC modeline yer verdik.

Bu su arıtma sisteminde 4 adet arıtma aşaması mevcut. Bununla birlikte sistemde 4 tane filtre mevcut. Arçelik 3140 SFC, bu sistem sayesinde günlük yaklaşık 190 litre suyu arıtabilmektedir. Ters osmoz yöntemiyle suları filtreleyen sistem, başarılı bir şekilde suları arıtmaktadır. Arçelik 3140 SFC, Türkiye’de 16.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.