Yeni Philips Hue Ürünleri Tanıtıldı

Akıllı aydınlatma konusunda lider şirketlerden olan Philips yeni Hue ürünleri yelpazesini tanıttı! Bu yeni ürünler içerisinde; yeni bir Hue Tap anahtarı, taşınabilir Hue Go lambası ve tamamen özelleştirilebilir ray aydınlatması yer alıyor. Böylece Yeni Hue ürünleri tasarımı, esnekliği ve kontrolü bir arada sağlıyor. Dahası akıllı aydınlatmaları daha önce hiç olmadığı kadar tasarlama ve kişiselleştirme imkanı tanıyor.

Yeni Hue ürünleri ışıklar ve aksesuarlar ile birleşmeye devam ediyor. Ayrıca Hue kullanıcıları artık Hue uygulaması aracılığı ile de tüm özellikleri keşfetme şansına sahip. Böylece akıllı aydınlatma yolculuğunda potansiyel kullanıcılar için avantajlı olacak. Yeni Demo modu ise uygulamanın Keşfet bölümünde yer alıyor. Bu özellik Hue akıllı aydınlatmanın evde nasıl bir dönüşüm yaratacağına ilişkin sanal bir deneyim sağlıyor.

Yeni Hue ürünleri arasında ise Philips Hue Perifo, Philips Hue Go, Philips Hue Signe ve Philips Hue Tap yer alıyor. Philips Hue Perifo, raylı aydınlatma ve renkli ışık yelpazesi sunuyor. Öte yandan Hue Go ile taşınabilir masa lambasını gittiğiniz her yere taşıyabiliyorsunuz. Aynı zamanda Philips Hue Signe ile canlı gündoğumu efektine sahip olmak mümkün. Philips Hue Tap ise akıllı ışık kontrolü ile tüm bu araçları yönetmeyi sağlıyor.

Yeni Philips Hue Ürünleri ile Akıllı Aydınlatmalar Özelleştirebiliyor

Yeni Philips Hue ürünleri lansmanında şirket iki yeni ilki kullanıcılarına sundu. Bunlar; kendi ışık yelpazesine sahip ilk ray aydınlatması ve hem iç hem dış mekan için ilk taşıması ve şarjı kolay lamba oldu. Akıllı tasarım ve kontrole sahip ürünler ise özelleştirilebilir ve taşınabilir özellikler taşıyor.

Yeni Philips Hue

Hue Perifo raylı aydınlatma, özel bir ray oluşturmak için birbirine uyan ayrı raylardan oluşan bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Evinizi aydınlatma şekliniz üzerinde tam kontrol sahibi olmak için rayın düzeni, uzunluğu ve farklı ışık seçenekleri kontrol edilebiliyor. Ayrıca ray duvara ya da tavana montaj için uygun.

Bir başka yenilik ise Hue Go için geliyor. Yeni modelde ise masa lambasını artık evinizin dışında bir konumuna taşımak mümkün. Portatif akıllı lamba hem iç hem de dış mekan için kullanılıyor. Ayrıca Hue Go, 48 saate kadar pil ömrü sağlıyor.

Yeni Hue Signe gradyan lamba ise “sunrise” uyandırma stili ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Hue uygulamasında yeni Uyandırma otomasyonu altında yer alan bu özelliğin tüm gradyan lambalar ile optimize edildiği de ifade ediliyor.

Son olarak Hue yeni bir akıllı aksesuar olan Hue Tap anahtarını da tanıtıyor. Böylece kullanıcılar evlerinde akıllı ışıklarını daha kişiselleştirilmiş kontrolünü sağlayabilecek. Hue Tap anahtarının dört düğmesi bulunduğu ifade ediliyor. Bu dört ayrı düğme, üç ayrı odada akıllı ışıkların tam kontrolünü sağlıyor. Ayrıca anahtar siyah veya beyaz renklerde şık ve mat bir tasarıma sahip.

Sizler de yeni Philips Hue ürünleri hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ile paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.theverge.com/2022/6/21/23176531/philips-hue-dial-remote-go-lamp-track-lighting-price-date

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Girişimler odaklı araştırma yapmayı çok seviyor. Bir zamanların uluslararası ilişkiler öğrencisi olarak analiz yapmaya bayılıyor. Teknoloji ile alakalı paylaşımların da takipçisi olarak analiz edip, yorumluyor.