Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 Fiyatı Sızdırıldı

Teknoloji devi Samsung, yeni cihazlar geliştirmeye devam ediyor. Şirket, kısa bir süre sonra yeni akıllı saat modelini piyasaya çıkartacak. Bu yüzden de artık Galaxy Watch serisinin yeni üyesi hakkında bazı bilgiler sızdırılmaya başlandı. Samsung araştırmacıları, şimdi ise Galaxy Watch 4 fiyatı hakkında bilgileri sızdırdılar.

Samsung hayranları, serinin yeni modellerinin uygun fiyatla satışa çıkmayacaklarını düşünüyorlardı. Nitekim sızdırılan bilgiler de bu görüşleri doğruladı.

Samsung Galaxy Watch 4

Şirket, kısa bir zaman sonra yeni Galaxy Watch modellerini tanıtacak. Sızdırılan bilgilere göre seride Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic olmak üzere 2 model var.

İki modelde de Samsung’un Google ile ortak olarak geliştirdiği One UI Watch işletim sistemi mevcut. Samsung, bu işletim sistemiyle akıllı saat kullanıcılarının deneyiminin artacağını düşünüyor. Çünkü One UI Watch; uygulamaları daha hızlı yükleme, daha stabil çalışma gibi özellikler vadediyor.

Samsung Galaxy Watch 4 modelinin 40mm ve 44mm olmak üzere iki boyutu mevcut. Şirket, bu modeller için siyah, gümüş, yeşil ve altın renk seçeneklerini geliştirdi.

Bunun dışında Galaxy Watch 4 Classic modelinin ise 42 mm ve 46 mm seçenekleri mevcut. Samsung, bu modeller için ise siyah ve gümüş renk seçeneklerini kullanıcılarıyla buluşturacak.

Galaxy Watch 4 Classic, Galaxy Watch 4’e göre daha büyük bir ekrana sahip olacak. Samsung bu yüzden Galaxy Watch 4 Classic modelinde Galaxy Watch 4’e göre daha büyük batarya kullanacak.

Tahmini tasarımlar ve One UI Watch işletim sistemi akıllı saat kullanıcılarını heyecanlandırdı. Ancak Samsung, satış fiyatıyla hayranlarını biraz üzebilir.

Çünkü sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy Watch 4 40mm 350 – 370 € satış fiyatı ile; Samsung Galaxy Watch 4 44mm ise 380 – 400 € arasında bir fiyata satışa sunulacak. Bunun dışında Galaxy Watch 4 Classic ise 470 – 530 € arası fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşacak.

Daha önce sızdırılan bilgiler saatin satış fiyatının beklenenden yüksek olacağını gösteriyordu. Bu yüzden bu fiyatlar Samsung hayranlarını çok şaşırtmasa da üzecektir.

Samsung Galaxy Buds 2 Geliyor

Samsung, söylenenlere göre ağustosta Galaxy Watch 4 modellerini tanıtacak. Ancak araştırmacılar, tanıtılacak cihazların Galaxy Watch 4 ile sınırlı olmayacağını düşünüyorlar.

Samsung Galaxy Buds 2nin Özellikleri Açığa Çıktı

Bilindiği üzere geçtiğimiz haftalarda Galaxy Buds 2’de aktif gürültü engelleme özelliği olmadığı ortaya çıkmıştı. Bu yüzden de araştırmacılar, Samsung’un kulaklık için uygun bir satış fiyatı belirleyeceğini düşünüyorlardı.

Ancak son iddialara göre Samsung, Galaxy Buds 2’yi 180-200 € arası bir fiyata satmayı planlıyor. Bu da araştırmacıların beklediği fiyatın çok üstünde. Çünkü, Avrupa pazarında bu fiyat aralığında aktif gürültü engelleme özelliğine sahip daha güçlü kulaklık modelleri mevcut.

Sizler Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.