Samsung Galaxy Buds Pro 2 ile İlgili Detaylar Sızdırıldı!

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden olan Samsung, bilindiği üzere kulaklık sektöründe de hizmet veriyor. Hatta şirket, bu alanda gösterdiği başarılar sayesinde en çok tercih edilen kulaklık üreticilerinden birisi konumunda. Bundan dolayı şirket, yeni kulaklık modelleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. Edinilen son bilgilere göre Samsung tarafından yakın zamanda tanıtılması beklenen Galaxy Buds Pro 2 ile ilgili detaylar ortaya çıktı!

Araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgilere göre Samsung, yeni kulaklık modelini çok yakında tanıtmaya hazırlanıyor. Bundan dolayı kulaklığın renk seçenekleri başta olmak üzere çeşitli özellikleri belli olmaya başladılar.

Samsung Galaxy Buds Pro 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıkıyorlar!

Kablosuz kulaklık pazarının en büyük üreticilerinden birisi olan Samsung, bu konuda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Şirket, belirli aralıklarla yeni kulaklık modelleriyle kullanıcılarıyla buluşuyor. Bu kapsamda Samsung, bir süredir Galaxy Buds Pro 2 modeli üzerinde çalışıyor. Ancak şirket tarafından yakın zamana kadar büyük bir merakla beklenen kulaklık modeli hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Araştırmacılar tarafından ulaşılan yeni bilgilere göre Samsung, yakın zamanda Galaxy Buds Pro 2 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Çünkü ulaşılan bilgiler, şirketin bu model için seri üretime başladığını gösteriyor. Bundan dolayı şirketin yakın zamanda kulaklığın tanıtımını yapması oldukça muhtemel gözüküyor.

Seri üretime başlandığı söylenen kulaklık modelinin renk seçenekleri de ortaya çıktı. Samsung, yeni kulaklık modelini 3 renk seçeneğiyle kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Edinilen bilgilere göre bu renk seçenekleri mor, beyaz ve gri şeklinde olacaklar.

Samsung Galaxy Buds Pro 2 ile İlgili Detaylar Ortaya Çıkıyorlar
Samsung Galaxy Buds Pro

Samsung, yeni kulaklık modelinin teknik özellikleri hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak araştırmacılar, şirketin Galaxy Buds Pro 2’de geliştirilmiş ses performansı yakalamak istediklerini belirtiyorlar. Bunun yanı sıra teknoloji meraklıları, kulaklığın yüksek ömürlü pil performansı ile kullanıcılarıyla buluşmasını bekliyorlar.

Özellikle Samsung hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen yeni kulaklık modelinin lansman ve satışa sunulma tarihleri de net bir şekilde belli değil. Fakat şirketin kulaklığın seri üretime başlaması, Galaxy Buds Pro 2’nin yakın zamanda tanıtılabileceğini gösteriyor. Böylece Samsung, büyük merakla beklenen kulaklık modelini tahmin edilenden daha yakın zamanda kullanıcılarıyla buluşturacak gibi duruyor.

Sizler Samsung Galaxy Buds Pro 2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket, yeni kulaklık modeliyle kullanıcılarını memnun edebilecek mi? Sizler de büyük bir merakla beklenen Samsung Galaxy Buds Pro 2 ile ilgili beklentilerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/galaxy-buds-pro-2-mass-production-color-variants/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.