Bluetooth Kulaklık Önerileri – Mart 2021

Bluetooth Kulaklık Önerileri
Bluetooth Kulaklık Önerileri
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
İçindekiler

Kablosuz, bluetooth ile çalışan kulaklıklar son on yılda uzun bir yol katetti. Müzik dinlemek için ideal bir araç haline gelen bluetooth kulaklıklar, kablo derdiyle uğraşmadan rahatlıkla dijital cihazınıza bağlanabilmenizi sağlıyor. Piyasada şu anda birçok bluetooth kulaklık bulunuyor. Sahip oldukları niteliklere göre fiyatları da değişen bu ürünlerden, bütçenize uygun olarak hangisini alacağınızı düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız bluetooth kulaklık önerileri listemize bir göz atmalısınız. 

Bluetooth Kulaklık Önerileri

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Redmi Airdots
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanan Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, piyasanın en çok tercih edilen modellerinden birisi. Hem uygun fiyatı hem de kullanışlılığı bu ilginin sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, yaklaşık 4 saatlik bir müzik dinleme performansı sunuyor. Kulaklıkların şark olması ise yaklaşık 1.5 saat sürüyor. Cihazı şarj kutusunun tam dolumu ise yaklaşık 2 saatte gerçekleşiyor.

Kutunun içinden bir adet şarj kutusu, 3 farklı boyutta kulaklık ucu çıkıyor. Ayrıca kulaklığın üzerindeki butonlardan çağrı yanıtlama, sesli asistan aktifleştirme ve müzik durdurma/başlatma işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Giriş seviye bir kablosuz kulaklık diyebileceğimiz Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2, 130 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.Philips Upbeat Kablosuz Kulaklık

Philips Upbeat
Philips Upbeat

Philips’in kablosuz kulaklıkları (Taut102bk/00) yanınızda şarj kutunuz olduğu takdirde 12 saate kadar oynatma süresi sağlıyor. Kutusu yanınızda olmadığında ise tek şarjla 3 saate kadar kulaklıkları kullanabilirsiniz. Rahat ve hafif tasarımı en sevdiğiniz şarkıları en konforlu şekilde dinlemenizi mümkün kılıyor. Ayrıca, sahip olduğu akustik sürücüler kulaklıkların mükemmel ses ve güçlü basa sahip olmasını sağlıyor. Müziği ve aramaları kolayca kontrol edebileceğiniz tek işlevli düğmesi aynı zamanda uzun basarak şarkıyı değiştirmenizi de sağlıyor.

Yankı önleyici özelliği aramalarınızın daha kaliteli hale getiriyor. Kulaklıkların üstündeki düğmeye iki kere bastığınızda telefonunuzun sesli asistanı etkinleştiriliyor. Böylece ona sadece istediğiniz şeyi kulaklılığınız aracılığıyla söyleyerek telefonunuza bile dokunmadan istediğiniz aramaları yapabilir, yeni bir şarkı listesi oluşturabilir veya hava durumuna bakabilirsiniz. Ürünün, çeşitli sitelerdeki fiyatı 350 TL ile 400 TL arasında değişiyor.

Samsung Level U Pro

Samsung Level U Pro
Samsung Level U Pro

Samsung’un Level U Pro modeli, tıpkı kayıt stüdyosundaki müzisyenler ile birlikteymişsiniz gibi kaliteli müzik dinlemenizi sağlayan bir kulaklık. Sahip olduğu iki güçlü hoparlör net ve dengeli ses sağlarken, yaka bandı tasarımı ise kolaylıkla takıp çıkarılmasını sağlıyor. Sound with Me özelliği ile en sevdiğiniz şarkıları bir bluetooth bağlantısı ile gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla paylaşmanız mümkün. Gürültü azaltma ve yankı giderme teknolojisi ile iki dahili mikrofon bulunuyor. Bu sayede telefonda konuşurken hiçbir sıkıntı yaşamamanızı sağlıyor. 9 saate kadar çalışma süresi olan Samsung Level U Pro’ların fiyatı 380 TL’den başlıyor.

JBL T500BT 

JBL Bluetooth Kulaklık
JBL Bluetooth Kulaklık

JBL’in Bluetooth kulaklıkları, JBL Pure Bass özelliği ile size gün boyu konser atmosferi yaşatacak bir müzik deneyimi sunuyor. Kulaklık üzerindeki tuşlar ile dinlediğiniz müziği kontrol edebilirken gelen çağrıları yönetebiliyorsunuz. Ayrıca, Siri, Google Asistan ile iletişim kurabiliyorsunuz. Üstelik, katlanabilen yapısıyla taşıması kolay olan JBL kulaklıklar, çantanıza da rahatlıkla sığar. JBL, bluetooth kulaklık önerileri listemizde şarj gücü ile öne çıkan bir ürün. Tam şarjla 16 saat kullanım süresine sahip cihaz sadece 5 dakikalık şarj ile 1 saat kullanılabiliyor. Üstelik, JBL T500BT’lerin fiyatı çeşitli sitelerde 259 TL’den başlıyor.

Huawei Freebuds 3

Huawei Freebuds 3
Huawei Freebuds 3

Üstün kaliteli bir ses deneyimi sunan Huawei Freebuds 3, Dolphin Bionic tasarımı ile sesi derin ve odaklanmış bir şekilde kulağınıza ulaştırırken rahat ve dengeli bir kullanım sağlıyor. Ergonomik olarak üretilen cihazın tasarımında doğadan ilhamla üretiliyor. Dünyanın ilk çift modlu sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip olan Huawei kulaklıklar kendi sınıfının lideri. Ürün, oldukça hızlı ve güvenilir bir Bluetooth bağlantısı sağlıyor. Bunun yanı sıra doğru ses ve video senkronizasyonu da sunuyor. Sahip olduğu ANC ses işlemci sunucusu çevre gürültüsünü azaltıyor. Ayrıca arka planda değişen gürültüyü yakalayıp engelliyor. 

Ürün, kulaklıkla konuşurken de yüz yüze yapılan konuşmalardaki gibi bir ses deneyimi sağlıyor. Üstelik, aynı zamanda stüdyo kalitesinde müzik dinlemenize izin veriyor. Sezgisel kontrolleriyle müzik çalmak, değiştirmek vb. işlemleri kulaklık üzerinden yapabiliyorsunuz. Tek şarjla 4 saat oynatma gücüne sahip. Ayrıca, şarj kılıfı yanındayken oynatma süresi 20 saati buluyor.

Huawei Freebuds 3, Huawei resmi sitesinde indirimli olarak 1.100 TL’ye satın alınabiliyor.

Samsung Galaxy Buds

bluetooth kulaklık önerileri
Samsung Galaxy Buds

Zengin tizler ve derin baslar ile üstün ses kalitesi sunan Samsung Galaxy Buds, aynı zamanda 2 yönlü hoparlöre sahip. Kristal netliğinde telefon görüşmeleri sağlayan cihaz, 3 mikrofonlu sistemi ile sesinizi bağırmadan duyurabilmenizi sağlıyor. Cihaz her yerde stüdyo kalitesinde müzik dinlemenizi de mümkün kılıyor. Üstelik, tek bir şarjla 11 saat çalışabiliyor Galaxy Buds. Dahası, şarj kutusuyla birlikte 22 saate kadar müzik keyfi sağlıyor. 

İnce ve kompakt tasarım, konforlu ve ergonomik bir kullanım sağlıyor. Kulaklığınızı çıkarmadan etrafınızdakilerle iletişim kurmak istiyorsanız ortam ses seviyesini açmanız yeterli. Üstelik, şarkı listenizi kontrol etmek, sesi ayarlamak vb. işlemlerin hepsi kulaklık üzerine dokunularak gerçekleşiyor.

Samsung Galaxy Buds’un piyasadaki fiyatı ise 700-800 TL’den başlıyor.

Sony Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

bluetooth kulaklık önerileri
Sony

Sony’nin kulak üstü bluetooth kulaklığı (WH-CH510) sürücüleriyle güçlü ve dengeli bir ses kalitesi sağlıyor. Üstelik, 35 saatlik çalma süresine sahip cihazın 10 dakikalık şarj edilmesi, 90 dakika çalışmasını sağlıyor. Kullanımı rahat ve ergonomik olan cihazın Siri ve Google Asistan’a bağlanma özelliği de mevcut. Sony bluetooth kulaklıkları çeşitli sitelerde 320 TL gibi bir fiyata bulmanız mümkün.

Apple AirPods 2. Nesil

apple-airpods

Apple firmasının 2. nesil AirPods kullaklıkları, yukarıda yer alan seçeneklere göre daha pahalı bir seçenek. Ancak, Apple ürünlerini tercih eden kullanıcılara öncelikli olarak önerebileceğimiz bir model. Şarj kutusunun ve kulaklıkların tam şarjı sonrasında 24 saat dinleme veya 18 saate kadar konuşma süresi sağladığı belirtiliyor. Kulaklıkların 15 dakikalık şarj edilmesi yaklaşık 3 saatlik dinleme süresi sağlıyor. Buna ek olarak, 2 saatlik konuşma süresi de elde edebiliyorsunuz. Fakat, Apple’ın bir üst segment kulaklığı olan AirPods Pro modelinde pil kapasitesinin artırıldığını da belirtmekte fayda var. Apple AirPods 2. nesil kulaklıklar 1.599 TL (kablolu şarj kutusu) ve 1.999 TL (kablosuz şarj kutusu) model ve fiyat seçenekleri ile satılmaktadır.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bu içerikler de hoşunuza gidebilir!

Bizi Takip Edin!

Yorum yapın