Realme Watch 3 Yakında Satışa Sunulabilir!

Son zamanların en popüler teknolojik cihaz üreticilerinden Realme, yeni ürünlerle kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Bilindiği üzere şirket, bir süredir akıllı saat sektöründe de hizmet veriyor. Bu doğrultuda araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgilere göre Realme, çok yakında Watch 3 modelini kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Realme, henüz konuyla alakalı herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Ancak bazı araştırmacılar, şirketin Watch 3 için çeşitli sertifikalar aldığını tespit ettiler. Bu bilgiler doğrultusunda şirketin yakın zamanda Watch 3 modelini satışa sunmayı planladığı düşünülüyor!

Realme Watch 3 ile İlgili Güçlü İddialar Mevcut!

Akıllı saat sektörü her geçen gün hızla gelişmeye ve değişmeye devam ediyor. Teknoloji üreticileri, akıllı saatlere gösterilen ilgiden dolayı yeni akıllı saat modelleri üzerinde çalışıyorlar. Bu üreticilerden birisi de Realme oluyor. Realme, global pazarda popülerleşmeye başlayan akıllı saat üreticilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Bundan dolayı şirket, akıllı saat üzerine yaptığı çalışmalara yoğunluk veriyor.

Bunun sonucunda araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgilere göre Realme, Watch 3 modelini yakında kullanıcılarıyla buluşturacak. Bazı teknoloji takipçileri şirketin FCC, ABD’deki sertifika komisyonu, üzerinden bir akıllı saat sertifikası başvurusu yaptığını tespit ettiler.

Yapılan başvuruda şirket, akıllı saatin seri numarasını “RMW2108” olarak belirtti. Bunun yanı sıra Çinli teknoloji üreticisi, sertifika başvurusunda akıllı saat hakkında başka detay vermedi. Ancak ulaşılan bilgiler, şirketin yakın zamanda Watch 3 modelini tanıtabileceğini gösteriyor.

Realme Watch 3 ile İlgili İddialar Mevcut

Realme, konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Araştırmacılar, şirketin Watch 3 modelinde önceki modellere göre daha uzun ömürlü bir batarya kullanacağını tahmin ediyorlar. Bunun yanı sıra ulaşılan bilgiler, şirketin saat tasarımı konusunda büyük değişikliklere gitmeyeceğini gösteriyorlar. Fakat belirttiğimiz gibi şirket, herhangi bir açıklama yapmadı. Bundan dolayı şimdilik Realme Watch 3 ile ilgili bilgiler, duyumlardan ibaret.

Bilindiği üzere Realme, geçtiğimiz günlerde farklı sertifika kurumları üzerinden de bir akıllı saat için sertifika başvurusunda bulunmuştu. Bundan dolayı bu hamleler, şirketin Watch 3 modeli üzerinde çalıştığı iddiasını güçlendiriyor.

Ancak saatin tanıtım tarihi ve özellikleri ile ilgili detaylar, şirket tarafından yapılacak olan resmi açıklamadan sonra ortaya çıkacak. Bunun için teknoloji takipçileri, büyük bir merakla Realme tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemeye başladılar.

Sizler Realme Watch 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket, yakın zamanda yeni bir akıllı saat modeli tanıtacak mı? Sizler de Realme Watch 3 hakkındaki beklentilerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2022/06/10/realme-watch-3-on-fcc-with-340mah-battery-pack/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.