En İyi Borsa Uygulaması – 2024

Teknolojinin gelişmesi pek çok alanı takip etmek için farklı olanakların da ortaya çıkmasını sağladı. Geçmiş dönemlerde hayal edemeyeceğimiz bir hızda borsa takibi yapmak günümüzde mümkün. Üstelik bunu akıllı telefonlar üzerinden bile gerçekleştirmek oldukça kolay. Ancak en iyi borsa uygulaması konusunda kullanıcıların kafasında soru işareti oluşabiliyor.

Borsa uygulamaları, kullanıcılarına sundukları çeşitli özellikleriyle birbirleriyle farklılaşmaktalar. Bu noktada borsa üzerinden yatırım yapmayı planlayan kişiler, yatırımlarını takip edecekleri uygulamayı seçme konusunda zorluk yaşayabiliyorlar. Bizler de bu soru işaretlerine son vermek amacıyla uygulama mağazalarında yer alan en iyi borsa uygulamaları listesini sizler için hazırladık. Kullanıcılar tarafından en olumlu değerlendirmeleri almış uygulamalara listemizde yer vermeye çalıştık. Böylece en iyi borsa uygulaması listemizi inceleyerek sizler için en uygun borsa uygulamasını kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Şimdi lafı uzatmadan en iyi borsa uygulaması listemizin üyelerine göz atalım.

Piapiri

en iyi borsa uygulaması - Piapiri

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi borsa uygulamaları listemizin ilk sırasında Piapiri yer alıyor. ÜNLÜ & Co tarafından geliştirilen Piapiri, kullanıcılarına sağladığı özelliklerle son zamanlarda yatırımcılar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlandı.

Piapiri, kullanıcılarına hisse senetleri, varantlar, Eurobondlar ve vadeli işlem piyasası gibi farklı finansal enstrümanlarla işlem yapma imkânı sağlıyor. Bunun yanı sıra uygulamada herkes için ücretsiz sunulan canlı borsa verileri ve robo sinyallerle yatırım sürecinizde teknik analizler de yapabiliyorsunuz. Günlük BİST ve yurt dışı piyasa bültenlerinin de yer alması sayesinde borsadaki gelişmeleri güncel olarak takip edebiliyorsunuz. Ayrıca Ünlü Menkul Araştırma Ekibi, uygulamada hazır borsa analizleri de paylaşıyorlar. Böylece yatırım yaparken Ünlü tarafından paylaşılan değerlendirmelere de ulaşabiliyorsunuz.

Uygulamanın geliştiricisi olan ve sermaye piyasalarında 1996’dan bu yana hizmet veren ÜNLÜ & Co, kullanıcılarının bilinçli yatırım yapmalarına önem gösteriyor. Bu doğrultuda uygulamada teknik analiz eğitimleri de yer almaktadır. Bu eğitimler sayesinde finans okur yazarlığınızı geliştirerek daha doğru yatırımlar yapabilirsiniz. Piapiri, kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet sağlamaktadır. Bu doğrultuda Android ve iOS cihazlarınızda uygulama marketlerine giderek Piapiri’yi ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Matriks Mobil IQ

En iyi borsa uygulaması listemizin ikinci sırasında popüler finans ve canlı borsa takip uygulamalarından Matriks Mobil IQ yer alıyor. Matriks Mobil IQ; 20 yılı aşkın süredir güçlü altyapısı, müşteri odaklı yüksek hizmet kalitesi, kuvvetli kurumsal ilişkileri ile finansal teknolojiler alanında geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle sektörün önemli paydaşlarından Matriks tarafından geliştiriliyor. Uygulama, kullanıcılarının yatırım tercihlerini belirlerken ihtiyaç duyacakları çok kapsamlı bir veri kütüphanesini kullanıcı deneyimini önceliklendirdiği bir yaklaşımla, hızlı ve kolayca ulaşabilecekleri bir menü yapısıyla sunuyor.

Kullanıcılar Matriks Mobil IQ’da kişiselleştirilebilen ve kaydedilebilen birden fazla izleme ekranı üzerinden ilgilendikleri tüm hisse senetlerini farklı sayfa görüntüleme ayarlarıyla gerçek zamanlı takip edebiliyorlar. Bu sayede Matriks kullanıcıları, Türkiye’deki neredeyse tüm borsa aracı kurumlarında bulunan hesaplarına erişerek BİST Pay ve VİOP piyasalarında işlem yapabiliyorlar. Üstelik Matriks Mobil IQ’da kullanıcılar sadece canlı borsa ve kripto paraları değil, altın, döviz, brent petrol, varantlar, pariteler, tahvil ve bono verileri gibi birçok piyasaya ait verileri ve yabancı borsa endekslerini de takip edebiliyorlar.

Ürünün öne çıkan özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer özelliği ise ‘’Temel Analiz Raporu’’. Şirketlerin temel analiz verileri ile oluşturulmuş bu detaylı rapor sayesinde kullanıcılar ilgilendikleri hisselerin tüm bilanço verilerine ve önceki dönem/yıl karşılaştırmalı grafiklerine ulaşabiliyorlar. Bunların yanı sıra Matriks Mobil IQ’da kullanıcılar hem Netdania hem de Tradingview kullanarak gerçek zamanlı teknik analiz yapabiliyorlar. Üründe yer alan halka arz takip ekranı ile kullanıcılar, halka arz olacak şirketlerle ilgili tüm detaylı bilgileri takip ediyor, gönderilen bildirimler sayesinde yeni halka arzlardan anlık olarak haberdar oluyor.

Bu önemli özelliklerin yanı sıra Matriks Mobil IQ’da alarm özelliği, haberler ve ekonomik takvim ekranları, yatırım fonları, hızlı al sat kısayolları, formasyon analizi, tüm hisselere ait net alış satış hacimleri ve daha birçok data, özellik, ekran ve grafik yer alıyor. Tüm bu özelliklere bakınca Matriks’in geliştirdiği Matriks Mobil IQ ile kullanıcılara mobil bir canlı borsa takibinden çok daha fazlasını sunduğu söyleyebiliriz. Piyasaları yakından takip etmek ve yatırımlarınızda en doğru kararı vermek için Matriks Mobil IQ’ya göz atmayı unutmayın.

Investing

investing en iyi borsa uygulaması

Listemizin üçüncü sırasında finans ve borsa takibi denince en başta akla gelen uygulamalardan biri olan Investing yer alıyor. Uzun yıllardır borsa takibinin vazgeçilmez siteleri arasında yer alan Investing, sunduğu pek çok araç ile yatırım yapan kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyor.

Uygulamada yer alan en önemli araçlardan birisi gerçek zamanlı veri havuzu oluyor. Dünyanın en önemli borsalarındaki hareketlenmeleri canlı olarak kullanıcılarına aktarıyor. ABD’de işlem gören S&P 500, Nasdaq gibi borsalara ek olarak Borsa İstanbul gibi Türk endeksleri de uygulamada mevcut.

Bu verilere ek olarak hisse senetleri, para birimleri ve kurları, faiz oranları gibi unsurlar da canlı olarak Investing’de yer alıyor. Ayrıca kişiye özel olarak oluşturulan listeler ile hisse takibi ve önemli ekonomik olayları takip etmek de Investing ile oldukça kolay hale geliyor.

Investing uygulamasını kullanarak portföy oluşturabilir ve takip edebilirsiniz. Aynı zamanda takip ettiğiniz hisse senetlerinde oluşan dalgalanma ve hareketlenmelere karşı Investing’den uyarı almak da mümkün. Daha önceden ayarladığınız takdirde uygulama sizin için bu hisseleri takip ediyor ve size bildirim gönderiyor.

Tüm bu özelliklerin haricinde kur dönüştürme gibi bazı finansal araçlar da Investing’de mevcut. Aynı zamanda dünyanın her yanından ekonomi haberleri ve analizlere de uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz. Dünyanın pek çok ülkesinde yer alan en önemli borsa endekseleri Investing’de mevcut. Ayrıca canlı grafikler ve veriler ile Investing’in en iyi borsa uygulaması olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Investing, hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak bulunuyor. Herhangi ek bir ücret ödemeden Investing’i indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ancak uygulama içerisinde reklamlar ve uygulama içi satın alma seçenekleri bulunduğunu belirtmek gerek.

Foreks

Foreks

Listemizin dördüncü sırasında yer alan uygulama ise Foreks oluyor. Foreks Trader olarak da bilinen uygulama yatırımcılar için pek çok araç ve unsur sahip. Üstelik Türkçe desteği ile de oldukça fazla kullanıcı tarafından tercih edilen bir uygulama olduğunu belirtmek gerek.

Foreks Trader uygulamasını kullanarak güncel döviz hareketleri ve canlı borsa verilerini görmek mümkün. Böylece gün içerisinde gerçekleşen gelişmeler kolaylıkla uygulama içerisinden takip ediliyor. Ayrıca dünyanın dört bir yanından gelen ekonomi haberleri ve borsa analizleri de yatırımcılara kolaylık sağlıyor.

Uygulama içerisinden kullanıcıların oluşturabileceği listeler ile favori hisselerinizi de takip edebilirsiniz. Başarılı ve sade arayüzü sayesinde hisselerinizin güncel durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bunlara ek olarak fiyat alarmı kurabilir ve ani durumlar karşısında hızlıca aksiyon alabilirsiniz.

Üstelik sadece hisse değil aynı zamanda döviz, altın, kripto para gibi piyasaları da Foreks üzerinden takip etmek mümkün. Ayrıca BİST ve VİOP işlemleri de uygulama üzerinden yapılabiliyor. Bir başka deyişle yalnızca takip değil aynı zamanda işlem yapmak için de başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkün.

Eğer yatırım araçlarınızın güncel durumunu takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Foreks Trader işinze yarayacaktır. Aynı zamanda işlem de yapabileceğiniz bu uygulama hem Android hem de iOS platformlarında ücretsiz olarak bulunuyor.

Canlı Borsa

canli-borsa

En iyi borsa uygulaması listemizde yer alan bir diğer uygulama ise RSS Interactive tarafından geliştirilen Canlı Borsa oluyor. Bu uygulama sayesinde Türkiye ve diğer ülkelerdeki borsa endekslerini canlı olarak takip etmek mümkün hale geliyor. Aynı zamanda bu endekslere ait grafikler de uygulamada yer alıyor.

Türkçe arayüzü ve kolay kullanımı sayesinde Canlı Borsa, piyasada yer alan en iyi borsa takip uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Canlı Borsa, kullanıcıya özel bir deneyim oluşturmaya olanak sağlıyor. Aynı zamanda yatırımcıların kullanacağı pek çok araç da uygulama bünyesinde mevcut.

Dileyen kullanıcılar takip etmek istediği hisseler, birimler vb. unsurlardan oluşan bir liste hazırlayabiliyor. Daha sonrasında tüm araçları bir arada görüntülemek mümkün hale geliyor. Buna ek olarak uygulamada alarm özelliği de mevcut. Böylece ani durumlarda hızlıca haberdar olmak mümkün.

Benzer uygulamalarda da yer alan haberler özelliği Canlı Borsa’da da yer alıyor. Aynı zamanda farklı ülkelerin faiz oranları ve döviz kurları da uygulamada mevcut. Yalnızca Türk hisseleri değil aynı zamanda yabancı hisseleri de uygulama üzerinden takip etmek oldukça kolay. Ayrıca Nasdaq, S&P 100 gibi yabancı endeksler de uygulamada yer alıyor. Bu uygulamanın Play Store ve App Store’da tamamen ücretsiz olduğunu da belirtelim.

DövizFX

dovizfx

Adından da anlaşılacağı üzere DövizFX, en iyi borsa uygulamaları arasında döviz takibine odaklanmış bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Güncel bir şekilde piyasadaki önemli yatırım araçlarına dair hareketleri takip etmeye olanak sağlıyor.

DövizFX ile borsa endeksleri ve hisse senetlerini canlı bir şekilde takip etmek mümkün. Aynı zamanda çeyrek altın, yarım altın, 14 ayar, 18 ayar gibi farklı altın değerlerini de canlı olarak takip etmeye yardımcı oluyor. Bunlara ek olarak farklı döviz kurlarını da uygulama üzerinden takip etmek mümkün.

Genel anlamda diğer uygulamalar ile benzer özelliklere sahip olsa da DövizFX de denemeye değer borsa takip uygulamalarından birisi. Üstelik hem Android hem de iOS platformunda ücretsiz olarak bulunuyor. Uygulamanın en büyük avantajının sade tasarımı olduğunu belirtebiliriz. Kolay kullanılabilirliği ve sade tasarımı sayesinde uygulama üzerinden 1 yıla kadar detaylı döviz kurlarının grafiklerine erişebiliyorsunuz.

TradingView

tradingview

Listemizde yer alan bir diğer borsa uygulaması ise TradingView oluyor. TradingView, yatırım ve finans konusunda amatörler ve tecrübeli kullanıcılar için kullanışlı araçlar sunuyor. Üstelik basit ve anlaşılır arayüzü sayesinde gayet kolay bir kullanım imkanı da sağlıyor.

Dünyanın en önemli endeksleri arasında sayılan Nasdaq, S&P 500, Dow Jones gibi borsa endekslerini TradingView ile takip etmek mümkün. Ayrıca uygulamada yer alan yatırım araçlarının güncel hareketlerini gerçek zamanlı olarak takip etmeye de olanak sağlıyor. Üstelik bu verilerin grafikleri de uygulamada mevcut.

TradingView yalnızca bir borsa takip uygulaması değil. Aynı zamanda bu uygulamayı bir borsa sosyal ağı olarak nitelendirmek de mümkün. Dünyanın dört bir yanından TradingView kullanan analistler ve kullanıcılar ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca yatırımlar konusunda detaylı yorumlar alabilir ve farklı kullanıcıların deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın kullanıcılara sunduğu bazı araçlardan bahsetmiştik. Bunların arasında kişiye özel takip listeleri yer alıyor. Belirlediğiniz endeksler, hisse senetleri, dövizler gibi unsurları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bu listeler için alarm kurmak da mümkün.

Yalnızca bu araçlar değil aynı zamanda altın, gümüş, petrol, buğday gibi ürünlerin fiyatlarını da TradingView ile takip edebilirsiniz. Ayrıca kripto para borsalarını da uygulama üzerinden takip etme şansınız mevcut. Genel anlamda neredeyse tüm borsa araçlarını TradingView ile takip edebilirsiniz.

Buna ek olarak ekonomi haberleri de uygulamada yer alıyor. Ayrıca farklı platformlarda oluşturduğunuz hesapları senkronize edebilirsiniz. Böylece kesintisiz bir uygulama deneyimi yaşamak da mümkün hale geliyor. TradingView iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Bloomberg Finance

En İyi Borsa Uygulaması - Bloomberg Finance

ABD merkezli Bloomberg, dünya genelinde hizmet veren bir televizyon kanalı olarak bilinmektedir. Bir ekonomi kanalı olan Bloomberg, borsa üzerine yaptığı yayınlarla ön plana çıkmaktadır. Bu doğrultuda şirket, gelişen teknolojiyi iyi bir şekilde kullanarak borsadaki güncel gelişmeleri Bloomberg Finance uygulaması ile takipçilerine anlık bir şekilde sunuyor.

Bloomberg Finance, dünya genelinde 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Uygulamanın bu kadar fazla kullanılmasının en temel sebebi tabii ki sahip olduğu özellikler oluyor. Bloomberg Finance kullanıcıları, dünya genelinde yaşanan ekonomik gelişmeleri hızlı bir şekilde uygulamadan takip edebiliyorlar. Bunun yanı sıra ABD ekonomisini ve borsalarını yakından takip etmek istiyorsanız Bloomberg Finance ile NASDAQ başta olmak üzere ABD’deki piyasa verilerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Bloomberg Finance, kullanıcılarına uygulamayı kişileştirme imkanı da sağlıyor. Yani uygulamada kişisel takip listenizi oluşturabilirsiniz. Böylece takip listenizde yer vereceğiniz hisse, fonlar veya para birimlerinde yaşanan gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer avantajı da Bloomberg TV ve Bloomberg Radyo yayınlarını canlı bir şekilde takip edebilme imkanıdır. Ayrıca Bloomberg tarafından hazırlanan finans odaklı podcastlere de uygulamadan ulaşabilirsiniz. Tüm bu özellikleriyle Bloomberg Finance, en iyi borsa uygulaması listemizde kendisine yer bulmayı başardı.

Bloomberg Finance tarafından sağlanan tüm özelliklerden sınırsız bir şekilde faydalanmak istiyorsanız uygulamaya abone olmanız gerekiyor. Uygulamanın güncel aylık abonelik fiyatı 34,99 ABD dolarıdır. Bunun yanı sıra Bloomberg Finance, yeni abonelerine uygulamadan 3 ay özel fiyatlandırma ile erişim imkanı sağlıyor.

FinansCepte

finanscepte

En iyi borsa uygulamaları listemizin son sıralarına yaklaşıyoruz. Sondan ikinci sırada ise karşımıza FinansCepte uygulaması çıkıyor. Eğer yalnızca borsa takibi yapmak değil aynı zamanda bir finans sosyal ağına katılmak istiyorsanız FinansCepte sizin için uygun olabilir.

FinansCepte, genel olarak borsa takip uygulamalarının sunduğu pek çok aracı kullanıcılarına sağlıyor. Güncel döviz kurları, kripto para değerleri, BİST hisse sentleri vb. unsurları FinansCepte ile takip etmek mümkün. Ayrıca uygulamada yer alan döviz çevirici gibi araçlar ile yatırım işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Buna ek olarak; ev, araba ve ihtiyaç kredisi sorgulamak için bir araç da uygulamada yer alıyor. Ayrıca uygulamanın pro sürümünde kripto para alış ve satış sinyalleri özelliği de mevcut. Üstelik pek çok hisse senedi ve kripto para için grafik ve yorumlara da uygulamadan erişebilirsiniz.

Diğer uygulamalarda bulunan liste oluşturma özeliği FinansCepte’de de mevcut. Yatırım araçlarınızın güncel durumunu ve kar/zarar durumunuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca minimum gecikme ile BİST fiyatlarını ve güncel kurları takip etmek de mümkün.

Bunların haricinde sunulan bir diğer özellik ise alarm oluyor. Dilerseniz telefon bildirimi, dilerseniz de e-posta ve SMS ile alarm alabilirsiniz. Bu ve benzeri pek çok özelliğe sahip FinansCepte’nin standart sürümü işe ücretsiz olarak indirilebiliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi yalnızca bir borsa takip uygulaması değil aynı zamanda bir sosyal ağ arıyorsanız FinansCepte’ye bakmanızı tavsiye ederiz.

Yahoo Finance

yahoo-finance en iyi borsa uygulaması

En iyi borsa uygulamaları listemizin son sırasında ise Yahoo Finance yer alıyor. Gerçek zamanlı olarak borsa bilgilerini takip edebildiğiniz Yahoo Finance piyasadaki en başarılı uygulamalardan birisi. Ancak uygulamanın en önemli dezavantajlarından birisi Türkçe desteği olmayışı. Aynı zamanda Yahoo Finance’in ücretli sürümler ile tam kullanım sağladığını da belirtelim.

Uygulamada yer alan kişisel portföy takibi sayesinde yatırım araçlarınızın performansını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda kişiye özel haberler de Yahoo Finance uygulamasında yer alıyor. Böylece yatırım araçlarınız hakkındaki en güncel gelişmelere de uygulamayı terk etmeden ulaşabilirsiniz.

Genel anlamda yatırımcılar için birçok araç sunan Yahoo Finance birden fazla cihazda senkronize olarak çalışmaya da olanak sağlıyor. Aynı zamanda uygulamada yer alan grafikler de karşılaştırmaları daha somut hale getiriyor. Tüm bu özellikleriyle piyasadaki en başarılı uygulamalardan biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ayrıca Apple’ın borsa verilerini de Yahoo Finance’den aldığını belirtelim.

Yahoo Finance’i ücretsiz olarak indirmek mümkün. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi uygulamanın farklı ücretli sürümleri mevcut. Eğer finans ve yatırım konusuna yeni giriş yaptıysanız bu planları almanızı önermiyoruz. Yine de sunduğu avantajlara göz atmak isteyebilirsiniz.

En İyi Borsa Uygulamaları Özellikleri

Borsa uygulamaları, sahip oldukları özellikleriyle birbirleriyle farklılaşıyorlar. Bundan dolayı en iyi borsa uygulamaları özellikleri nelerdir diye merak edebilirsiniz. En iyi borsa uygulamalarının olmazsa olmaz özelliği, anlık veri akışıdır. Çünkü borsada anlık olarak değişen değerler, yatırımcıların yatırımları için oldukça önemlidir. Bu yüzden bir borsa uygulamasının kullanılabilirliğini artıran en önemli etken, anlık veri akışı konusunda başarılı olmasıdır.

Bunun yanı sıra özellikle finans alanındaki haberler, borsa yatırımcıları için büyük önem taşıyorlar. Rakiplerinden ayrışmak isteyen borsa uygulamaları, uygulamalarında haberler sekmesine de yer veriyorlar. Böylece borsa uygulaması tercihinde bulunurken uygulamada haberlere yer verilip verilmediğine dikkat edebilirsiniz.

Kolay kullanılabilirlik, çoğu uygulamada olduğu gibi borsa uygulamalarında da büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı en iyi borsa uygulamaları, kullanıcılarına kolay kullanılabilir bir arayüz ile hizmet veriyorlar. Bu sayede uygulamanın kullanımı ile çok zaman kaybetmeden istediğiniz bilgiye kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Son olarak borsa uygulamalarında özelleştirilebilirlik büyük önem taşımaktadır. Çünkü özelleştirilebilme imkanı ile uygulamayı kendi yatırımlarınızı takip edecek şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellik, yatırım yaptığınız hisselerdeki düşüş veya yükselişleri bildirim ile anlık olarak takip edebilmenizi sağlamaktadır.

En İyi Borsa Uygulamaları: Sonuç

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi borsa uygulaması listesi burada sona eriyor. Listemizde birbirinden farklı borsa takip uygulamalarına yer verdik. Bu uygulamalardan bazılarında işlem yapabildiğinizi de unutmamak gerek. Bir başka deyişle her kullanıcıya hitap edecek uygulamaları listeye dahil etmeye çalıştık. Bunu yaparken uygulamaların başarısını da tabii ki göz ardı etmedik.

Umarız sizler için hazırladığımız en iyi borsa uygulamaları içeriği işinize yaramıştır. Türkiye’de aktif olarak faaliyet gösteren ve kullanıcılara açık olan bu uygulamalar sayesinde borsa işlemlerinizi çok daha kontrollü ve başarılı bir şekilde gerçekleştireceğinizi umut ediyoruz. Bazı uygulamaların Türkiye’de yer alan uygulama marketlerine sunulmaması nedeniyle eklenmediğini belirtelim. Yine de eğer listede göremediğiniz ancak eklememiz gerektiğini düşündüğünüz bir uygulama varsa incelememiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bildiğiniz üzere uygulama marketlerine her gün onlarca yeni uygulama dahil oluyor. Tabii ki bunların arasında borsa uygulamaları da yer alıyor. İlerleyen dönemde piyasaya çıkacak yeni borsa uygulamalarını da sizler için araştırmaya devam edeceğiz. Böyle bir durumda en iyi borsa uygulaması listesine gireceğini düşündüğümüz uygulamalara da içeriğimizde yer vereceğiz. Tüm bu gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2006 yılından bu yana web yayıncılığı ile ilgilenen Yiğit, WordPress ve Ruby programlama dili fanatiğidir. Yaklaşık 15 yıldır teknoloji, internet ve programlama hakkında Türkçe içerikler üretmeye devam ediyor.

“En İyi Borsa Uygulaması – 2024” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.