Bluetooth Hoparlör Tavsiyeleri – 2021

Günümüz kablosuz Bluetooth hoparlör pazarı oldukça gelişmiş durumda. En iyi ses kalitesinin yanında artık su ile toz geçirmezlik, pil ömrü, tasarım ve daha birçok özellik hangisini tercih edeceğimizi büyük oranda etkiliyor. Hoparlör almayı düşünüyorsanız fakat aklınız bütün bu çeşitlilik yüzünden karışmış durumdaysa sizin için farklı fiyat ve performanslardan seçerek hazırladığımız Bluetooth hoparlör tavsiyeleri listesine göz atabilirsiniz.Bluetooth Hoparlör Tavsiyeleri

LG PJ9

lg pj9
LG PJ9

LG’nin PJ9 hoparlörü ilginç tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şirket yaptığı bu eşsiz havada duran tasarımla yer çekiminin sesi azaltmasına izin vermediklerini söylüyor. Aynı zamanda bir jet türbinini andıracak şekilde tasarlanan kanatları sesin net ve güçlü şekilde çıkmasını sağlıyor. Cihaz suya ve toza dayanıklı aynı zamanda 10 saatlik pil ömrüne sahip. PJ9’lara 2 Bluetooth aynı anda bağlanabiliyor. Gelen çağrılar evin herhangi bir yerinden yanıtlanabiliyor. Cihaz aynı zamanda kablo girişi ile başka cihazlara da bağlanabiliyor. Şarj etmek için yapmanız gereken şey işiniz bitince yuvasına koymak, hoparlör kendi kendine şarj oluyor. Ürünün Türkiye’de çeşitli sitelerdeki fiyatı indirimlerle birlikte 850 TL ve 900 TL arasında değişiyor.

Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör

xiaomi bluetooth hoparlör
Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör

Kullanıcıların bas ve tiz konusunda oldukça memnun kaldığı Xiaomi Bluetooth hoparlör pratik kullanımı ile beklentileri karşılıyor. Bluetooth 4.0 teknolojisini kullanan cihaz bağlanmak istenen diğer cihazlarla uyum içerisinde çalışıyor. Handsfree özelliği ile gelen çağrıları kolaylıkla hoparlör üzerinden yanıtlayabilmenizi sağlıyor. 2.5 saatlik tam şarj süresi cihazı, 10 saat kesintisiz çalıştırıyor. Ürünün Türkiye’de çeşitli sitelerdeki fiyatı 300 TL ile 350 TL arasında değişiyor.

UE Wonderboom 2

bluetooth hoparlör önerileri
UE Wonderboom 2

Net, yüksek basınçlı ve mükemmel ses kalitesi ile UE Wonderboom 2 oldukça beğenilen bir ürün oldu. 360 derece ses veren özelliğine açık havaya özel bas da eklenince Wonderboom 2, dışarıda kullanım için oldukça uygun bir cihaz diyebiliriz. 13 saatlik pil ömrü müzik keyfinizden ara vermeden saatler geçirebilmenizi sağlıyor. 1 metre su altında 30 dakikaya kadar sorunsuz kalabilen cihaz toza da suya da dayanıklı. Taşıma kancası ile kolaylıkla herhangi bir yere tutturabilir, yani bisiklet sürerken bile müzik dinleyebilirsiniz. Ürünün Türkiye’deki fiyatı 900 TL civarında.Polosmart FS25

polo smart
Polosmart FS25

Kullanıcılar bu ürünü tam bir fiyat/performans ürünü olarak değerlendiriyor. Beklentileri karşılayan Polosmart FS25, güçlendirilmiş bas ve yüksek ses kalitesi ile güzel bir müzik deneyimi yaşatıyor. Ürün kablosuz bağlantı ile 10 metreye kadar çekim mesafesine sahip ve bütün cihazlarla uyumlu olarak çalışıyor. Çağrı cevaplama özelliğine sahip cihaz yaklaşık 4 saat kesintisiz müzik dinleyebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda su geçirmiyor. Türkiye’de fiyatı 60-70 TL olarak belirlenmiş olsa da sık sık indirime giren bu ürünü daha ucuza almanız da mümkün.

JBL Go 2

bluetooth hoparlör önerileri
JBL Go2

Minimal tasarımıyla dikkat çeken JBL Go 2, oldukça şık ve zarif bir Bluetooth hoparlör. 184 gram ağırlığı taşınmasını kolay hale getiriyor. Su ve toz geçirmeyen yapısı sayesinde cihazı deniz kenarında bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cihazın pil ömrü yaklaşık 5 saat ve gürültü önleyici özelliği rahatça çağrı yanıtlama imkanı tanıyor. Ses kalitesi açısından kullanıcılardan tam not alan JBL,180 hZ ile 20 kHz frekans hassasiyetine sahip. Türkiye’deki fiyatı ise 250 TL ile 300 TL aralığında değişiyor.

Marshall Kilburn 2

marshall kilburn 2
Marshall Kilburn 2

Eğer şık bir bluetooth hoparlöre sahip olmak istiyor ve Marshall tasarımlarını seviyorsanız bluetooth hoparlör tavsiyeleri listemizden bu ürünü beğenebilirsiniz. 2.5 kg ağırlığındaki Marshall Kilburn 2, bu boyutta bir hoparlör için oldukça derin baslı yüksek sesler çıkarıyor. Taşıma askısı sayesinde kolaylıkla taşınan cihaz oldukça sağlam ve dayanıklı. Cihazın suya dayanıklılık sertifikası da bulunuyor. 2.5 saatlik tam dolum şarjla 20 saatten fazla çalışabiliyor. Aynı zamanda hızlı şarj özelliğine de sahip. Bu özelliği sayesinde 20 dakikalık bir şarj ile 3 saat kadar müzik çalabiliyor. Üst panelinde bulunan analog kontrol düğmeleri; bas, tiz ve ses seviyesini ayarlamanızı sağlıyor. Ürün aynı zamanda 30 metre kadar uzaklıktan çekim mesafesine sahip. Cihazın Türkiye’deki fiyatı 3.300 TL’den başlıyor.

Philips BT6900B

bluetooth hoparlör önerileri
Philips BT6900P

Dayanıklı ve işlevsel yapısıyla Philips BT6900B, mükemmel baslarla eğlenmek isteyenlerin ihtiyaçlarını kesinlikle karşılayacak nitelikte. 1 metre derinlikte 30 dk dayanabilen cihaz yağmurda, deniz kenarında veya havuzda kullanıma uygun. Kaplı olduğu kaymayan ve çizilmeyen kumaş sayesinde oldukça uzun ömürlü bir kullanıma sahip. Cihaz 30 metreye kadar çekim mesafesine ve 10 saatlik çalışma süresine sahip. Bluetooth fonksiyonu birçok dijital cihazla uyumlu çalışıyor. Sahip olduğu teknolojik donanım, ses performansını en iyi seviyeye çıkarıyor ve ergonomik tasarımı da cihazı dilediğiniz yere taşıyabilmenizi sağlıyor. Cihazın Türkiye’deki ortalama fiyatı 390 TL.

Vestel Desibel H400

desibel h400
Desibel H400

Vestel’in piyasaya sürdüğü Desibel H400 kullanıcıları oldukça tatmin edecek cinsten. Genellikle olumlu yorum almış olan ürünün bas ve tiz için ayrı ses çıkışları var. Ürünün pil ömrü yaklaşık 8 saat. Ayrıca, çağrı yanıtlama özelliği de mevcut. Dokusu ve kalitesiyle ergonomik bir yapıya sahip olan cihazın çoklu bağlantı özelliği de var. Şu anda Türkiye’de fiyatı ise 150 TL civarında.

Anker SoundCore Motion B

SoundCore Motion B

Anker tarafından ortaya çıkarılan SoundCore Motion B, oldukça güçlü ve kaliteli bir ses sunuyor. 12W ses çıkışı ve BassUp teknolojisi sayesinde dinleyeceğiniz müziklerin yoğun olarak duyulmasını sağlıyor. 12 saate kadar dayanabilen şarjına ek olarak üstündeki kontrol tuşları ile kolayca yönetilebiliyor. Ayrıca herhangi bir şekilde su geçirmeyen cihaz IPX7 sertifikasına sahip. Üstelik, 310 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.Yorum yapın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.