En İyi Powerbank Markaları ve Modelleri – 2022

Akıllı telefonlarımız ve cihazlarımızın kalitesi yükseldikçe daha çok enerji harcamaya başladılar. Bu nedenle, güzel görüntüler ve hızlı teknolojik ürünler sunmanın bedelini bataryalar ödüyor. Gün içerisinde biz farkında bile olmadan telefonumuzun şarjı bitiyor. Ayrıca, bataryaların yapısı gereği telefonu kullandıkça pil yıpranıyor. Bu da şarjın daha hızlı bitmesine yol açıyor. Peki bunun bir çözümü var mı? Tabii ki var. Powerbankler sayesinde portatif bir şarj istasyonuna sahip oluyoruz. Bu nedenle, en iyi powerbank markaları ve modellerini sizler için listeleyeceğiz.Xiaomi Redmi 20.000 mAh

Listemize en iyi powerbank markaları arasında yer alan Xiaomi’nin Redmi 20.000 mAh’lik modeli ile başlıyoruz. Oldukça yüksek bir depolamaya sahip powerbank, cihazınızı defalarca doldurmaya yeterli. Ayrıca, üründe Micro-USB ve Type-C girişi bulunuyor. Bu sayede ürünü son derece hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Buna ek olarak iki adet Type-A USB çıkışı cihazda yer alıyor.

Bu powerbank çift taraflı, 18W’a kadar enerji sağlayabiliyor. Ayrıca, çift çıkış kullanıldığında ürün, 5.1V 3.6A gibi bir değere sahip. Cihazın ağırlığı 420 gram. Bu Xiaomi Redmi modelinin fiyatı ise 100-150 TL arasında değişiyor.

xiaomi-redmi-20000-mah En İyi Powerbank

Anker PowerCore Select 20.000 mAh

Anker PowerCore Select modeli de 20.000 mAh’lik kapasitesi ile cihazlarınızı defalarca şarj edebiliyor. Mikro USB kablo ile şarj edilen ürün yaklaşık 6,5 saatte tam olarak doluyor. Ürünün iki çıkışı da kullanıldığında ise maksimum 5V 3A’lık bir güç değerine sahip.

Çift USB-A çıkışı bulunan Anker PowerCore Select’i, üstün performansıyla ilk tercihlerinizin arasına gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ürünün fiyatı ise 180-200 TL arasında değişiyor.

En İyi Powerbank Anker PowerCore Select 20.000 mAh

Spigen PocketBoost 10.000 mAh

Telefon aksesuarları için en iyi markalardan birisi olan Spigen, powerbank konusunda da oldukça başarılı ürünler üretiyor. Spigen PocketBoost modeli ise 10.000 mAh’lik bir kapasiteye sahip. Tasarım açısından bakıldığında ise oldukça şık bir görünümü bulunuyor.

18W 3.0 USB-C girişi ve çıkışı ile cihazlarınızı oldukça hızlı şarj edebilirsiniz. Ayrıca, QuickCharge 3.0 ile de ürünlerinizdeki şarj hızının artışını hissedeceksiniz. Powerbank ise yaklaşık 200 dakikada tam şarjına ulaşıyor.

Bu ürünün en iyi yanlarından birisi ise kutu içeriği. Bir adet USB-A’dan USB-C’ye kablo, bir adet USB-C’den USB-C’ye kablo ve koruma çantası da içeriğe dahil. Bu ürünün fiyatı ise yaklaşık 200 TL.

Samsung 10.000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

En iyi powerbank markaları arasında Samsung da yer alıyor. Teknoloji devinin, en iyi powerbank modelleri arasındaki ilk ürünü 10.000 mAh’lik bir cihaz. Samsung AFC ve QuickCharge 2.0 ile teknolojik aletlerinizi güvenli ve hızlı şarj etmek mümkün.

Cihazın şarj girişi mikro USB, çıkışları ise 2 adet USB-A olarak sunuluyor. Hızlı şarj ile 220 dakikada, standart şarj ile 315 dakikada taşınabilir şarj cihazının tam dolumu gerçekleşiyor. Sadece 220 gram olan bu model, yanınızda taşımak için oldukça hafif.

Samsung’un bu modeli ise 140 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor.

Philips DLP1510AB 10.000mAh

En iyi powerbank modelleri listemize Philips’ten bir model ile devam ediyoruz. 10.000 mAh kapasiteye sahip olan bu powerbank, ufak boyutuyla rakiplerinin bir adım önüne çıkıyor. Ayrıca, hem Type-C hem de mikro USB ile şarj olabiliyor. USB-C çıkışıyla 5V 3A gibi bir güç almak mümkün.

Eğer tüm gün yanımda gezdireceğim bir powerbank arıyorum diyorsanız, bu modele kesinlikle göz atın deriz. Cihazın fiyatı ise 100 TL seviyelerinden başlıyor.

Xiaomi 10.000 mAh Qi Power Delivery Powerbank

Sıradaki powerbank modeli özellikle kablosuz şarj desteği olan telefonlar için son derece başarılı bir ürün. Xiaomi’nin 10.000 mAh kapasiteye sahip powerbank modeli aynı zaman Qi standardına sahip. Bir başka deyişle, bu cihazla kablosuz şarj mümkün. Telefonunuzu ya da kablosuz şarj destekleyen ürününüzü powerbank cihazının üstüne bırakıp şarj edebiliyorsunuz.

Kablolu olarak 18W, kablosuz olarak ise 10W enerji desteği bulunuyor. Ürünün fiyatı ise 190 TL civarlarından başlıyor.

Baseus Amblight 30.000 mAh

Devasa kapasiteye sahip Baseus Amblight, 30.000 mAh ile kalabalık kullanıma oldukça uygun bir model. Cihazın üzerinde 4 adet USB-A çıkışı, bir adet Type-C çıkışı ve mikro USB ile Type-C girişi yer alıyor. Çok kişinin kullanıma uygun olduğu bir diğer nokta da 33W yüksek güç değeri oluyor.

Ayrıca, ürünün üstünde bulunan gösterge ile şarj yüzdesini görmek de mümkün. Baseus Amblight, 400 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Spigen Essential 10.000 mAh

En iyi powerbank modelleri ve markaları listemizdeki Spigen ürünlerinden ikincisi, 10.000 mAh kapasiteye sahip Essential oluyor. Kaymaz yapısı ile günlük kullanım için ideal bir model olan Spigen Essential, sadece 209 gram ağırlığında. 5V 2.4A değerinde iki çıkışa sahip modelde maalesef bir Type-C girişi ya da çıkışı bulunmuyor.

Oldukça güvenli bu modelin fiyatı ise 100 TL civarından başlıyor.

Duracell 10.050 mAh

Pil denilince en iyi markalar arasında yer alan Duracell’in powerbank modeli ile devam ediyoruz. 10.050 mAh kapasiteye sahip ürün, 2 kata kadar daha hızlı şarj vadediyor. Cihazın üzerinde iki adet çıkış ve bir adet giriş bulunuyor. Bu giriş ve çıkışların hepsi 2.4 Amper.

Oldukça başarılı bir tasarıma sahip ürünün fiyatı 180 TL’den başlıyor.

Asus ZenPower 10.050

En iyi bilgisayar markalarından birisi olduğu gibi powerbank konusunda da oldukça iddialı bir model ile çıkıyor karşımıza Asus. Bir adet 5V 2A giriş ve bir adet 5.1V 2.4A çıkışa sahip. Bu açıda rakiplerinden geri kalsa da güvenlik ve uzun süreli kullanım konusunda son derece başarılı olduğuna şüphe yok.

Boyut olarak oldukça küçük ve ağırlık olarak sade 215 olan Asus ZenPower 10.050 mAh kapasiteye sahip. Buna ek olarak, fiyat olarak ise 80 TL gibi bir rakamla karşımıza çıkıyor. Kesinlikle göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Samsung 10.200 mAh Fast Charger

En iyi powerbank markaları ve modelleri listemize Samsung’un hızlı şarj edebilen 10.200 mAh kapasiteli modeli ile veda ediyoruz. 10.200 mAh kapasiteye ek olarak, portatif tasarımı ve 290 gramlık ağırlığı ile gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz. Cihazın eksi yönü ise tek çıkışının bulunması oluyor.

140 TL’den başlayan fiyatlarla bu modeli satın almak mümkün.

Samsung 10.200 mAh Fast Charger En İyi Powerbank

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.Yorum yapın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.