Swords Of Legends Online Çıkış Tarihi Açıklandı!

MMORPG severler, yepyeni bir maceraya hazır olun. Oyuncuların beklediği Swords of Legends çıkış tarihi 9 Temmuz olarak açıklandı. Oyun 23 Haziran tarihinde Steam’de ön siparişe açıldı!

Swords of Legends Online, 2019 yılında çıkan Gu Jian Qi Tan Online adlı bir oyunun gelişmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Çin mitolojisinden esinlenen oyunun hikayesi, 2014 yılında birçok ödül almış bir Çin dizisinden ve efsanelerden esinlenilmiş.

Oyunun 2019 yılındaki versiyonunu Türkiye’den oynamak mümkün değil çünkü oyun sadece Çin ve çevresinde piyasaya sürüldü. Bundan dolayı, 2019 versiyonunu duymamış olmanız son derece doğal.

Oyunun yayıncısı Gameforge, Swords of Legends’i tüm dünyaya açmaya karar verdi. Başka bir deyişle, oyunu Kuzey Amerika, Avrupa ve Latin Amerika oyun pazarlarında görebileceğiz.

Swords of Legends çıkış tarihi ile birlikte bir tanıtım videosu da yayınlandı. Videoda grafikler ve mekan tasarımı oldukça ilgi çekici gözüküyor.

Sword of Legends Online’da karakterinizi oluşturabileceğiniz 6 sınıf bulunuyor. Spellsword, Reaper, Summoner, Bard, Berserker ve Spellmaster olarak adlandırılan bu sınıflar arasından kendinize uygun olanı seçerek oyuna başlıyorsunuz.

MMORPG ve benzeri oyunlarda bu tür karakter sınıflandırmaları oyuncu açısından önem taşıyor. Çünkü; oyun esnasında karakterinizin hikayesi ve savaş mekanikleri sınıflara göre değişkenlik gösteriyor.

Örnek olarak, büyücü bir sınıfla oynamanın verdiği zevk ile okçu sınıfının verdiği hissiyat değişiyor. Bu durum hem farklı oyuncu profillerini memnun ediyor hem de oyunu daha renkli bir hale getiriyor.

swords of legends
Swords of Legends Karakterler

Swords Of Legends Hikayesi

”Başlangıçta sadece kaos vardı ve kaostan göğün ve yerin yaratıcısı Pingu meydana geldi.”

Pingu öldükten sonra, ardında kalan 2 önemli madde dünyanın kaderini belirleyecek güçtedir. Bu maddeler, “saf qi” ve “karanlık qi” olarak adlandırılır. Daha sonra, bu maddelerden yeni Tanrılar doğar ve savaşmaya başlar.

Güce düşkün özellikleriyle bilinen insanlar, Tanrıları yaralayacak kadar güçlü bir kılıca sahip olur. Dolayısıyla insanlar, Tanrılar sessizken bile savaşmayı bırakmaz.

swords of legends online

Oyundaki amacımız, yeni nesil bir savaşçı olarak kadim kılıçların gücünü aktif etmeyi öğrenmek. Bu sayede karanlık qi güçlerini yenip zafere ulaşacağımız Swords of Legends hikayesi, tatmin edici gözüküyor.

Swords of Legends Sistem Gereksinimleri

Swords of Legends, dosya boyutuyla ve gerekli sistem özellikleriyle ortalamanın biraz üstünde. Ancak, detayları aşağıda bulabileceğiniz sistem gereksinimleri tablosuna bakarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bununla birlikte, oyunu satın aldığınızda sorunla karşılaşırsanız, Steam bu konuda size yardımcı olacaktır. 2 saati aşmayan oyun süresiyle rahatlıkla oyunu iade edebilirsiniz.

Swords of Legends Minimum Sistem GereksinimleriSwords of Legends Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: AMD FX-6300 ya da Intel Core i3-4130İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 ya da Intel Core i5-6600K
Bellek: 8 GB RAMBellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760 ya da Radeon HD 7870Ekran Kartı: Radeon RX 580 ya da Nvidia GTX 980Ti
DirectX: Sürüm 9.0DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 80 GB kullanılabilir alanDepolama: 80 GB kullanılabilir alan

Swords Legends Online, Steam’de 319,00 TL’ye satışta. Bununla birlikte, oyunun ”Deluxe” ve ”Collector” adında farklı sürümleri de mevcut.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Uzun zamandır yoğun olarak oyun dünyasıyla ilgilenen, teknoloji meraklısı. Aynı zamanda bilim kurgu aşığı bir felsefe öğrencisi.