Samsung Galaxy Z Fold 4 Duyuru Videosu Sızdırıldı

Samsung, 10 Ağustos tarihinde Unpacked etkinliğini gerçekleştireceğini duyurmuştu. Bu etkinlikte ise Galaxy Z Fold ve Z Flip modellerinin de yer alacağı artık kesinleşti. Geçen hafta Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4’ün görselleri geçtiğimiz günlerde sızdırılmıştı. Şimdi ise Galaxy Z Fold 4 modelinin duyuru videosu ortaya çıktı.

Samsung, yeni çıkaracağı Z Fold ve Z Flip modelleri için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, bir önceki modellerine göre daha gelişmiş özellikler eklemeye çalışıyor. Ancak Samsung, 10 Ağustos’taki Unpacked etkinliği gerçekleşene kadar birçok sızdırılmış video ve görsele ile baş etmek zoruna kaldı. Birçok teknoloji şirketlerinde olduğu gibi Samsung da bu konudan nasibini almış oldu.

Galaxy Z Fold 4 Duyuru Videosundaki İpuçları

Galaxy Z Fold 4’ün tanıtım videosu, Twitter’daki bir kullanıcı tarafından ortaya çıktı. Bu videoda, Z Fold 4’le ilgili bazı ipuçları yer aldı. Geçen hafta ortaya çıkan görsellerden sonra bu tanıtım videosu da Z Fold 4 hakkında daha çok bilgiye sahip olmamızı sağladı.

Bu videoyu incelediğimizde, Galaxy Z Fold 4’ün “flex display” özelliğini net bir şekilde görüyoruz. Bu da Z Fold 4 modelinin esneklik açısından bir özelliğe sahip olduğunu ortaya çıkarıyor. Aynı zamanda video, esneklik özelliğinin düz bir tasarıma göre daha iyi olduğunu da söylüyor. Videoda Z Fold 4’ün 10 Ağustos’taki Unpacked etkinliğinde yer alacağının bilgisi de veriliyor.

Birçok sızdırılan görsel ya da videoda olduğu gibi bu videoda da modelle ilgili bütün tasarım yer almıyor. Ancak daha önce sızan görsellere ve bilgilere göre Z Fold 4, FHD+ çözünürlüğe sahip olacak gibi duruyor. Bunun yanında cihazın AMOLED panele ve 120Hz yenileme hızına sahip olacağı bilgisi de yer alıyor. Cihazın arka kamera sisteminin ise 50+12+12 MP şeklinde olacağı iddialar arasında yerini koruyor.

Bir diğer iddia ise Galaxy Z Fold 4’ün 12 GB ve 16 GB RAM seçeneğine sahip olacağı yönünde ilerliyor. Ayrıca 256 GB ve 512 GB depolama alanı da bu modelin içerisinde yer alacak gibi duruyor. Cihazın 7.6 inçlik birincil panel ve 6.2 inçlik harici panel içereceği iddiaları da yer alıyor.

Peki sizler Galaxy Z Fold 4’ün duyuru videosu hakkında neler düşünüyorsunuz? Tanıtım videosuyla ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2022/07/26/samsung-galaxy-z-fold-4-leaked-video-teaser/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Dilbilim mezunu Dilara, uzun süredir teknolojik haberleri takip ediyor ve teknolojiyle alakalı içerik üretmekten keyif alıyor. Sosyal medya uygulamalarına ve teknolojik cihazlara da oldukça meraklıdır.