Samsung Galaxy Watch 5 Serisinin Görselleri Sızdırıldı

Samsung’un yeni Galaxy Watch 5 serisinin görselleri sızdırıldı! Şirketin yeni akıllı saat serisi olan Galaxy Watch 5, farklı modeller ve renkler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ayrıca cihazın ortaya çıkan görüntüleri 360 derecelik bir görünüm sağlıyor.

91mobiles tarafından paylaşılan haberde yeni serinin tüm cihazları ortaya çıkıyor. Genellikle tanıtım etkinliğine yaklaştıkça ortaya daha yüksek kaliteli görseller çıksa da Galaxy Watch 5 görselleri için bunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Öyle ki ürünün yüksek çözünürlüklü, üç boyutlu ve 360 derece görünüm sağlayan görselleri kendini gösteriyor.

Samsung, yeni seride de iki farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bilindiği üzere daha resmi bir görünüme sahip olan Galaxy Watch Pro, iki modelin daha yüksek fiyata sahip sürümü oluyor. Öte yandan geçtiğimiz sene şirket bu modeli Galaxy Watch 4 Classic olarak tanıtmıştı.

galaxy-watch-5-pro-gorselleri

Project X kod adlı cihazın Galaxy Watch 5 Pro olarak tanıtılacağı ifade ediliyor. Bu sürümün iki farklı renk seçeneğine sahip olacağı da belirtiliyor. Renkler ise siyah veya gri titanyum olarak bildiriliyor. Ayrıca LTE desteği olan ve olmayan iki farklı sürümünün de piyasaya çıkma ihtimali söz konusu.

Serinin ikinci cihazının kod ismi ise Heart olarak belirtiliyor. Standart Galaxy Watch 5 sürümü olan bu cihaz da LTE ya da Bluetooth desteği ile piyasaya çıkacak. Bunun haricinde iki farklı boyutu olacağı da belirtiliyor. İlginç bir detay ise standart sürümde daha fazla renk seçeneğinin sunulması oluyor.

Yeni Galaxy Watch 5 Serisi Ağustos Ayında Tanıtılabilir!

Galaxy Watch 5 serisinin görselleri ortaya çıksa da cihazların teknik özellikleri hakkında pek bir bilgi mevcut değil. Ancak her iki cihazın da wearOS 3.5 işletim sistemi tabanlı One UI Watch 4.5 kullanacağı tahmin ediliyor. Pil ömrü, RAM, depolama alanı gibi özellikler ise resmi etkinlikte ortaya çıkacak gibi gözüküyor.

galaxy-watch-5

Samsung düzenli olarak gerçekleştirdiği Unpacked etkinliklerinde yeni ürünlerini tanıtıyor. Gelecek ay ise yeni Unpacked etkinliğinin gerçekleşmesi söz konusu. Üstelik etkinlikte yalnızca yeni Galaxy Watch 5 serisinin tanıtılmayacağı tahmin ediliyor.

Akıllı saatlere ek olarak Samsung’un etkinlikte yeni bir kulaklık tanıtması beklentiler arasında. Pro serisi olacak bu kulaklığın detayları da henüz bilinmiyor. Ayrıca yeni Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold modellerinin de etkinlikte tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Kaynak: https://www.91mobiles.com/hub/exclusive-samsung-galaxy-watch5-series-first-official-imagery/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.