Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun Görselleri Sızdırıldı!

Teknoloji devi olan Samsung’un yeni kulaklık tasarımı ile ilgili herhangi bir görüntü şimdiye kadar ortaya çıkmamıştı. Şirket, lansman öncesinde tasarımlarla ilgili bilgileri gizli tutma gayreti içerisinde. Ancak son günlerde yeni çıkaracağı ürünlerin görselleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung Galaxy Watch 5 serisinin görüntüleri sızdırılmıştı. Şimdi ise Galaxy Buds 2 Pro’nun görselleri sızdırıldı.

Samsung, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri. Aynı zamanda akıllı saatleri ve kulaklık gibi aksesuar üretimi konusunda da dikkat çekmektedir. Son zamanlarda şirket, çıkarmakta olduğu ürünlerin gizliliğini koruma konusunda zayıf gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro ile İlgili Detaylar

Galaxy Buds 2 Pro’nun sızıntı görsellerinden yola çıkarak bazı tahminler ortaya atılıyor. Buds 2 Pro’nun tasarımı, estetik açısından bir önceki nesil ile çok fazla farklılık göstermiyor. Aynı durum Galaxy Watch 5 için de geçerliydi. Yeni kulakiçi kulaklıklar, mevcut Galaxy Buds Pro’ya göre pek farklılık göstermeyecek gibi gözüküyor.

Kod adı Zenith olan model için üç farklı renk alternatifi yer alıyor. Renkler beyaz, grafit ve bora moru şeklinde ifade ediliyor. Aynı zamanda bora moru renginin Galaxy Z Flip4 için de geçerli olacağı tahmin ediliyor.

galaxy-buds-2-pro
Görsel: 91mobiles

Samsung Galaxy Buds 2 Pro’nun tam olarak nasıl bir tasarıma ya da özelliklere sahip olacağı hala net değil. Ancak sızan görüntülerden yola çıkarak birkaç tahmin kendini gösteriyor. Özellikle bir önceki nesil ile olan tasarımsal benzerlik kendini özelliklerde de gösterme potansiyeli taşıyor.

Galaxy Buds Pro’da IPX7 su geçirmezlik özelliği yer alıyordu. Bu özelliğin, Buds 2 Pro’da da olması ihtimaller arasında. Ayrıca şirketin yeni üründe yeni iyileştirmeler yapacağı da tahmin ediliyor. Dolayısıyla Buds 2 Pro’nun da ses kalitesi, sesli arama netliği ve aktif gürültü engelleme özellikleri ile ilgili iyileştirmeler yapması olası.

Söylentilere göre Galaxy Buds 2 Pro’nun pil kapasitesi biraz daha artacak gibi duruyor. Ancak bununla ilgili de net bir bilgi yok. Bu konuyla ilgili en net bilgiyi, Samsung’un önümüzdeki ay gerçekleştireceği tahmin edilen Unpacked etkinliğinde almamız mümkün. Ayrıca şirketin Galaxy Watch 5 serisinin ve katlanabilir akıllı telefonlarının da bu etkinlikte ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Peki sizler yeni çıkacak olan Galaxy Buds 2 Pro hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.91mobiles.com/hub/exclusive-samsung-galaxy-buds2-pro-first-images/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Dilbilim mezunu Dilara, uzun süredir teknolojik haberleri takip ediyor ve teknolojiyle alakalı içerik üretmekten keyif alıyor. Sosyal medya uygulamalarına ve teknolojik cihazlara da oldukça meraklıdır.