God of War: Ragnarok 2022 Yılında Oyuncularla Buluşacak!

Dünyanın en popüler oyun serilerinden birisi olan God of War, bir süredir oyuncuların gündeminde yer alıyor. Bilindiği üzere oyunun yapımcıları, PlayStation 4 ve PlayStation 5 oyuncuları için God of War: Ragnarok’u geliştirdiklerini duyurdular. Hatta yapımcılar, oyuncuların God of War: Ragnarok ile 2022 yılında buluşacaklarını belirttiler.

Fakat yakın zamanda ortaya atılan iddialara göre oyunun çıkış tarihinin ertelenmesi gündeme geldi. Hatta PlayStation’a yakın kaynaklar, oyunun 2023 yılında çıkacağını iddia ettiler. Ancak ulaşılan yeni bilgilere göre oyunun çıkış tarihinde yıl bazlı bir erteleme söz konusu değil. Ulaşılan bilgiler, God of War: Ragnarok’un 2022 yılında piyasaya sürüleceğini ortaya çıkartıyorlar.

God of War: Ragnarok, Kasım 2022’de Piyasaya Sürülebilir!

God of War, dünya genelinde en çok oynanan oyun serilerinin başında geliyor. İlk etapta konsol oyunu olarak geliştirilen God of War, kısa bir süre önce bilgisayar oyuncularına da sunuldu.

Bunun yanı sıra oyunun yapımcıları, 2022 yılında PlayStation 4 ve 5 oyuncuları için God of War: Ragnarok’un geliştirildiğini doğruladılar. Fakat bazı araştırmacılar, oyunun çıkış tarihinin ertelendiğini iddia ettiler. İddialar, oyunun 2023 yılında piyasaya sürüleceğini gösteriyordu.

Fakat edinilen yeni bilgilere göre oyunun çıkış tarihinde yıl bazlı bir erteleme söz konusu değil. Ulaşılan bilgiler, God of War: Ragnarok’un Kasım 2022’de piyasaya sürüleceğini gösteriyorlar. Birçok oyuncu, God of War serisinin yeni oyununu büyük bir merakla bekliyor. Bunun için oyun hakkında çıkacak bir erteleme kararı, şüphesiz ki God of War hayranlarını üzecektir.

God-of-War-Ragnarok-Kasim-2022de-Piyasaya-Surulebilir

Oyunun yayıncılığını üstlenen Sony, erteleme iddialarıyla ilgili bir açıklama yapmamayı tercih etti. Şirketin konu hakkında herhangi bir açıklama yapmaması, erteleme iddialarını ön plana çıkartıyorlar. Ancak edinilen yeni bilgilere göre yapımcı şirket olan Santa Monica Studio ve Sony, oyunun yayınlanma tarihini yakın bir zamanda açıklayacaklar.

Araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgiler, şirketin oyunun çıkış tarihini Kasım 2022 olarak belirlediğini gösteriyor. Hem Sony hem de Santa Monica Studio tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden oyunun çıkış tarihi konusunda bir belirsizlik mevcut. God of War hayranları, Sony’nin kısa bir süre içerisinde konuyla ilgili açıklama yapmasını bekliyorlar.

Sizler God of War: Ragnarok hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Sony, oyunu 2022 yılında yayınlayacak mı? Sizler de God of War: Ragnarok hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.engadget.com/god-of-war-ragnarok-release-date-rumor-153816353.html

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.