GETEK’20 – Gelişen Teknoloji Günleri 15-16 Aralık Tarihinde!

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa aracılığı ile gerçekleştirilecek olan Gelişen Teknoloji Günleri yani kısaca GETEK’20, 15-16 Aralık tarihlerinde dijital bir şekilde HOLACON platformunda katılımcıları ile buluşacak. 

Covid-19 süreci dolayısıyla bütün organizasyonların ve etkinliklerin dijital bir şekilde devam ettiği bu dönemde, Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği de online bir şekilde yürütülecek. 

Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği bu yıl IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde düzenleniyor. 13. kez gerçekleşecek olan etkinlikte teknoloji devi firmalardan birçok üst düzey konuşmacı yer alacak. Artık bir gelenek haline gelen GETEK etkinliği 15-16 Aralık 2020 tarihlerinde HOLACON platformunda online bir şekilde gerçekleşecek. 

Etkinlik, sektörün önde gelen firmalarından konuşmacılar ile katılımcıları bir araya getirerek karşılıklı bilgi alışverişini mümkün kılacak. Firmaların sektördeki teknolojik gelişmeleri aktaracağı bu etkinlik; firmaları akademisyenler, sektör profesyonelleri ve ilerideki potansiyel çalışanları olacak öğrenciler ile bir araya getiriyor. Etkinlik sayesinde katılımcı öğrenciler bir network oluşturmakla kalmayıp, çalışmak istedikleri sektörler hakkında mezuniyetten önce birçok bilgi de edinmiş olacaklar. 

Bu yıl 13.sü düzenlenen Gelişen Teknoloji Günleri etkinliği; yapay zeka, siber güvenlik, e-ticaret, otonom araçlar ve otomotiv gibi dikkat çekici birçok popüler konuya değinecek. 

GETEK'20 15-16 Aralık Programı
GETEK’20 15-16 Aralık Programı

Etkinlik önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa’nın en kalabalık ve en büyük etkinliği olma iddiasını koruyor. Birbirinden değerli birçok konuşmacının yer aldığı etkinlikte online bir fuaye alanı ve sürpriz çekilişler de olacak. 

Tam 2 gün sürecek olan bu teknoloji serüveni; 15 Aralık 10:30’da başlayıp, 16 Aralık 17:00’de sona erecek. Etkinliğe katılım gösterecek olan bazı firmalar ise şu şekilde: Adastec, GittiGidiyor, Türk Telekom, Microsoft, IBM vb. Ayrıca etkinliğin sosyal konuk oturumunda Doğukan Manço katılımcılar ile bir araya gelecek. Etkinliğin medya sponsorluğunda ise bu sene Teknoloji.org yer alıyor.

GETEK'20
GETEK’20

Etkinliğe kayıt yaptırmak ve ayrıntılı bilgi almak isterseniz Gelişen Teknoloji Günleri internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci Kolu

Kuruluşu 2002 yılı olan IEEE İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Öğrenci kolu; üniversite bünyesinde teknik çalışmalar, etkinlikler, eğitimler ve workshoplar düzenleyerek teknoloji ve bilim alanında birçok çalışma yürütmektedir. 550’den fazla aktif üyesi ile kulüp toplamda 6 komite ve 2 temsilcilikten oluşmakta. Türkiye’nin teknoloji üreten bir ülke olmasını arzulayan genç mühendis adaylarının profesyonel işler ortaya çıkarmasını amaç edinen kulüp, fakültesinin en köklü ve en kalabalık kulübü olma özelliğini de taşıyor. 

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.