Galaxy Watch 5 Serisi Resmi Sitede Ortaya Çıktı

Teknoloji devi Samsung, Galaxy Watch 5 serisi dahil birçok cihazın lansmanına hazırlanıyor. Lansmanın gerçekleşmesine yaklaşık bir ay kaldığı tahmin ediliyor. Bu süreçte ise Galaxy Watch 5 serisinin sızıntıları çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise Samsung, resmi web sitesinde Galaxy Watch 5 serisi ile ilgili liste yayınladı.

Samsung şirketinin Belçika, Norveç ve Danimarka resmi web sitelerinde, Galaxy Watch 5 serisinin üç sürümü yer alıyor. Bu sürümler ise Galaxy Watch 5 40 mm, Galaxy Watch 5 44 mm ve Galaxy Watch 5 Pro şeklinde ifade ediliyor.

Galaxy Watch 5 serisinin model numaraları da belli. Watch 5 40 mm’nin model numarası SM-R905F, Watch 5 44 mm’nin model numarası ise SM-R915F şeklinde belirtiliyor. Galaxy Watch 5 serisinin son varyantı olan Pro ise SM-R925F model numarasını taşıyacak gibi gözüküyor.

Galaxy-Watch-4

Galaxy Watch 5 Serisi Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

Daha önce de olduğu gibi resmi sitede ilk olarak yayınlanan listeler yeterince bilgi içermiyor. Akıllı saatlerin donanımı, fotoğrafı ve ayrıntılarıyla ilgili detaylar, henüz resmi web sitesinde yer almıyor. Bu cihazlar daha önce 3D render aracılığıyla sızdırılmıştı. Bunun sonucunda da cihazların tasarımı ortaya çıkmıştı.

Şimdi ise şirketin resmi web sitesinde üç Galaxy Watch 5 sürümü yerini aldı. Bu da yakın zamanda üç sürümle ilgili detayların sitede olacağını doğrular nitelikte. Samsung yakın zamanda gerçekleşeceği tahmin edilen Unpacked etkinliğinde Galaxy Watch 5 serisini tanıtacak. Bu etkinliğin ise 10 Ağustos’ta gerçekleşeceğine dair söylentiler var.

Galaxy Watch 5 serisinin, Galaxy Watch 4’le birçok benzer yönü mevcut. Ancak Watch 5 Pro serisi, içbükey çerçeveli yeni bir tasarıma sahip olacak. Bu da seriyi diğer akıllı saatlere göre daha farklı kılacak. Sadece Wi-Fi ve LTE desteğine sahip olan üç Galaxy Watch 5 çeşidinin tamamı haziran ayında FCC tarafından onay da almıştı.

Serinin renkleri, boyutu, işletim sistemi ve pil ömrü gibi özellikleri hakkında da çeşitli söylentiler yer almıştı. Şimdi ise şirketin resmi web sitesinde bu üç serinin listesi var. Dolayısıyla ilerleyen günlerde, sitedeki listenin daha detaylı bir şekilde açıklanması da beklentilerin arasındadır.

Peki sizler Samsung Galaxy Watch 5 serisinin resmi web sitesinde yer almasıyla ilgili neler düşünüyorsunuz? Konu hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.sammobile.com/news/galaxy-watch-5-and-pro-official-support-pages-live-europe/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Dilbilim mezunu Dilara, uzun süredir teknolojik haberleri takip ediyor ve teknolojiyle alakalı içerik üretmekten keyif alıyor. Sosyal medya uygulamalarına ve teknolojik cihazlara da oldukça meraklıdır.