En İyi GeForce Now Oyunları – 2023

NVIDIA tarafından geliştirilen bulut tabanlı oyun oynama sistemi GeForce Now, her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Bu doğrultuda NVIDIA, kullanıcılarını memnun etmek ve yeni kullanıcıların ilgisini çekebilmek adına oyun kütüphanesini genişletiyor. Bundan dolayı sistemi kullanan kişiler, en iyi NVIDIA GeForce Now oyunları hangileri diye merak ediyorlar.

GeForce Now oyun kütüphanesi, sürekli güncellenmektedir. Kütüphaneye belirli aralıklarla yeni oyunlar eklendiği gibi bazen kütüphanede yer alan oyunlara sağlanan destek de sonlandırılmaktadır. Bundan dolayı NVIDIA GeForce Now kullanıcıları için hizmetin kütüphanesini belirli aralıklarla takip etmek gerekmektedir. 2023 yılında en iyi NVIDIA GeForce Now oyunları şu şekildedir:

En İyi GeForce Now Oyunları

Battlefield V

En iyi GeForce Now oyunları listemizin ilk sırasında Battlefield V yer alıyor. Electronic Arts tarafından 2018 yılında yayınlanan ve 2.Dünya Savaşı’nı konu alan Battlefield V, en iyi FPS oyunlarından birisi olarak ön plana çıkıyor. Gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken oyun, aynı zamanda yüksek kalitedeki oynanabilirliğiyle de oyuncuları kendisine hayran bırakıyor. NVIDIA GeForce Now üzerinden Battlefield V oynamak istiyorsanız öncelikle oyunu Steam veya EA App üzerinden satın almanız gerekiyor. Sonrasında oyununuzun bulunduğu Steam veya EA App hesabınızı GeForce Now hesabınıza bağlayarak oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed serisi, dünya genelinde oyuncuların en çok oynadıkları oyun serilerinin başında gelmektedir. Ubisoft tarafından geliştirilen seri, belirli aralıklarla yeni oyunlarıyla oyuncuların karşısına çıkıyor. NVIDIA, kullanıcılarını memnun edebilmek adına GeForce Now hizmetinde neredeyse tüm Assassin’s Creed oyunlarına destek sağlıyor.

Bu noktada GeForce Now kütüphanesinde yer alan en iyi oyunlar arasında Assassin’s Creed Valhalla da yer alıyor. 2020 yılında oyuncularla buluşan Assassin’s Creed Valhalla, çeşitli eleştirilere rağmen genel olarak oyunculardan olumlu yorumlar alıyor. GeForce Now üzerinden Assassin’s Creed Valhalla oynayabilmek için oyunu Epic Games, Steam veya Ubisoft Connect üzerinden satın almanız gerekiyor.

Apex Legends

NVIDIA, GeForce Now kütüphanesinde ücretli oyunların yanı sıra ücretsiz oyunlara da yer veriyor. GeForce Now kullanıcılarının oynayabilecekleri en iyi ücretsiz oyunların başında Apex Legends yer alıyor. Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından 2020 yılında yayınlanan Apex Legends, bir battle royale oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Son zamanların en çok oynanan online oyunlarından birisi olan Apex Legends, belirli aralıklarla güncelleme alarak gelişmeye devam ediyor. Bu doğrultuda sizler de GeForce Now hizmeti kapsamında Apex Legends oynamak istiyorsanız öncelikle oyunu ücretsiz bir şekilde Steam veya EA Apps hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Sonrasında GeForce Now üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

F1 Manager 2022

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi GeForce Now oyunları listemize F1 Manager 2022 ile devam ediyoruz. Frontier Developments tarafından geliştirilen F1 Manager 2022, son zamanların en çok ilgi gören oyunlarından birisi. Çünkü oyun, son zamanlarda geliştirilen en başarılı simülasyon oyunlarından birisi. Bundan dolayı özellikle F1 tutkunları, oyuna yoğun ilgi gösteriyorlar.

NVIDIA da yoğun ilgi gören oyunu GeForce Now kütüphanesine ekledi. Bu doğrultuda GeForce Now üzerinden oyunu oynayabilmek için öncelikle oyunu satın almanız gerekiyor. Bu noktada NVIDIA, oyun için hem Epic hem de Steam üzerinden destek sağlıyor. Böylece Epic ya da Steam üzerinden oyunu satın alarak GeForce Now üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Ubisoft tarafından geliştirilen ve oldukça popüler hale gelen oyun serilerinden birisi de Tom Clancy’s serisidir. Şirket, günümüze kadar serinin birçok oyununu geliştirdi. Nitekim serinin en gözde oyunu ise Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oldu diyebiliriz. Çünkü Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, rakibi olduğu FPS oyunlarının birçoğundan daha iyi grafik kalitesine sahip.

Bunun yanı sıra 2015 yılında oyuncularla buluşan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oynanabilirlik konusunda da oldukça üst seviyede. Bundan dolayı NVIDIA, GeForce Now kütüphanesinde Tom Clancy’s serisinin bu oyununa da yer verdi. Ücretli bir oyun olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’i oynayabilmek için öncelikle Steam, Epic veya Ubisoft Connect üzerinden oyunu satın almanız gerekiyor.

Lost Ark

En iyi GeForce Now oyunları listemize Lost Ark ile devam ediyoruz. Amazon Games tarafından yayınlanan Lost Ark, aynı zamanda en iyi ücretsiz GeForce Now oyunları arasında da yer alıyor. Bir RYO oyunu olarak ön plana çıkan Lost Ark, 2019 yılında oyuncularla buluştu. Sürekli geliştirilmeye devam edilen oyun, bazı oyuncuların ciddi tepkisini topladı.

Buna rağmen Lost Ark, günümüzde en çok oynanan RYO oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Bu doğrultuda NVIDIA, kullanıcılarını memnun edebilmek adına GeForce Now kütüphanesinde Lost Ark’a da yer veriyor. Oyunu ilk olarak Steam kütüphanenize eklemeniz gerekiyor. Sonrasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemiş olduğunuz oyunu GeForce Now üzerinden oynayabilirsiniz.

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt

Vampir oyunlarına gösterilen ilgi, artış göstermeye devam ediyor. Özellikle battle royale oyunlarının popülerleşmesiyle birlikte vampir oyunları da ilgi görmeye başladılar. Bu doğrultuda yakın zamanda geliştirilen en başarılı vampir oyunlarından birisi de Vampire: The Masquerade – Bloodhunt olarak karşımıza çıkıyor. Sharkmob tarafından geliştirilen oyun, 2021 yılında oyuncularla buluştu.

Ücretsiz bir oyun olan Vampire: The Masquerade – Bloodhunt, NVIDIA GeForce Now kütüphanesinde de yer alıyor. Böylece GeForce Now kullanıcıları, oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorlar. İlk olarak Steam üzerinden oyunu ücretsiz bir şekilde edindikten sonra GeForce Now’da dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Control Ultimate Edition

Control Ultimate Edition, en iyi GeForce Now oyunları listemizde kendisine yer bulmayı başardı. 505 Games tarafından 2020 yılında yayınlanan oyun, bir aksiyon oyunudur. Kadın karakter üzerine kurgulanan oyunlardan birisi olan Control Ultimate Edition, hikâyesi sayesinde birçok ödül almayı başardı.

Oyun, hikâyesinin yanı sıra grafikleriyle de oyuncuları etkilemeyi başarıyor. Film kalitesinde grafiklere sahip olan Control Ultimate Edition, son zamanların en çok beğenilen oyunlarından birisidir. Bu doğrultuda NVIDIA, Control Ultimate Edition’ı GeForce Now kütüphanesine ekledi. Oyunu GeForce Now’da oynayabilmek için öncelikle Steam’de satın almanız gerekiyor.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, yakın zamanda piyasaya çıkan ve en çok ilgi gören oyunların başında geliyor. Çünkü serinin hayranları, uzun süredir Cyberpunk 2077’nin çıkmasını bekliyorlardı. Bu doğrultuda oyun, 2020 yılında oyuncularla buluştu. Cyberpunk 2077, bazı oyuncular için hayal kırıklığı olsa da çoğu oyuncunun beğenisini kazanmayı başardı.

Bir açık dünya oyunu olan Cyberpunk 2077, üst düzey grafikleriyle oyuncuları etkiliyor. Bunun yanı sıra oyunun aksiyon sahneleri, fazlasıyla ilgi çekici seviyede diyebiliriz. NVIDIA, son zamanların en çok ilgi gören oyunlarından olan Cyberpunk 2077’ye GeForce Now kütüphanesinde yer verdi.

Marvel’s Midnight Suns

En iyi GeForce Now oyunları listemize Marvel’s Midnight Suns ile devam ediyoruz. Firaxis Games tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayınlanan Marvel’s Midnight Suns, 2022 yılında oyuncularla buluştu. Marvel, son yıllarda oyun sektörüne damgasını vurmayı başarıyor. Bu doğrultuda Marvel’s Midnight Suns, 2022 yılının en beğenilen oyunlarından birisi oldu.

Oyunda dünyanın sonunun gelmemesi için bir süper kahraman ekibine liderlik ediyorsunuz. Akıcı bir hikayeye sahip olan oyun, aynı zamanda üst düzey grafiklere sahip. Bundan dolayı NVIDIA, 2022 yılının en başarılı oyunlarından olan Marvel’s Midnight Suns’a GeForce Now kütüphanesinde yer verdi. Oyunu Epic veya Steam üzerinden edindikten sonra GeForce Now aracılığıyla oynayabilirsiniz.

DayZ

Hayatta kalma oyunları arasında en çok oynanan oyunların başında DayZ geliyor. Bohemia Interactive tarafından geliştirilen DayZ, 2018 yılında oyuncularla buluştu. Oyun, yayınlandığı günden bugüne oyuncuların beğenilerini toplamayı başarıyor. Kıyamet sonrasını konu alan oyunda zombilere karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu amaç doğrultusunda geliştireceğiniz stratejiler oyundaki başarınız için oldukça önemli. Bu yüzden oyun oldukça akıcı bir şekilde ilerliyor diyebiliriz.

Hikayenin yanı sıra DayZ, bir hayatta kalma oyunu için yeterli düzeyde grafik kalitesine sahip diyebiliriz. Bundan dolayı oyun, en çok oynanan oyunlar arasında kendisine yer bulmayı başarıyor. NVIDIA da GeForce Now kütüphanesinde oyuna yer veriyor.

Metro Exodus

FPS oyunu denilince birçok oyuncunun aklına ilk olarak Metro serisinin oyunları gelmektedir. 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan Metro serisi, 2019 yılında Exodus ile oyuncularla buluştu. Metro Exodus, bugüne kadar yayınlanan en başarılı Metro oyunlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Rusya’da geçen bir hikayeye sahip olan oyun, kıyamet sonrasını konu alıyor.

Oyunda sert Rus ikliminde yaratıklarla mücadele etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun geliştiricileri, grafik konusunda oldukça başarılı bir iş çıkarttılar. Bu doğrultuda oyun, grafikleriyle oyuncuları Rusya’da hissettirmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra oyunun aksiyon dolu sahneleri de oyuncuları, oyunda tutmayı başarıyorlar. FPS oyunlarını seviyorsanız Metro Exodus, GeForce Now’da denemeniz gereken oyunlardan birisidir.

Mount & Blade II: Bannerlord

En iyi GeForce Now oyunları listemize Mount & Blade II: Bannerlord ile devam ediyoruz. Türk bir oyun firması olan TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade serisi, son zamanların en çok ilgi gören serilerinden birisi oluyor. Serinin son oyunu olan Mount & Blade II: Bannerlord, serinin yükselmesini sağladı diyebiliriz. 2020 yılında oyuncularla buluşan Mount & Blade II: Bannerlord, bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kaliteli grafikleriyle oyuncuları memnun etmeyi başaran oyun, bunun yanı sıra üst düzey savaş sahneleriyle de kalitesini ortaya koyuyor. Açık dünya oyunları kategorisinde de değerlendirilen oyun, son zamanların en başarılı oyunları arasında yer alıyor. Bundan dolayı NVIDIA da GeForce Now kütüphanesinde yer veriyor. Oyunu GeForce Now’da oynayabilmek için ilk olarak Steam üzerinden satın almanız gerekiyor.

Need for Speed Heat

Araba oyunu tutkunlarının en çok oynadıkları serilerin başında gelen Need for Speed serisi, yeni oyunlarıyla oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Oyunun yayıncı şirketi olan Electronic Arts, 2019 yılında Need for Speed Heat ile oyuncuların karşısına çıktı. Son zamanların en başarılı yarış oyunlarından olan Need for Speed Heat, üst düzey grafikleriyle adından söz ettirmeyi başarıyor.

Oyundaki arabaların da en az grafikler kadar kaliteli olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Bu sayede araba yarışı tutkunları, oyundan fazlasıyla keyif alıyorlar. Need for Speed Heat, NVIDIA GeForce Now yarış kategorisinde yer alan oyunlardan birisi olarak ön plana çıkıyor.

Total War: WARHAMMER III

Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi GeForce Now oyunları listemizin son sırasında bir strateji oyunu yer alıyor. Total War serisi, strateji oyunları içerisindeki en başarılı oyun serilerinden birisidir. Serinin yeni oyunu olan Total War: WARHAMMER III, 2022 yılında oyuncularla buluştu.

Total War: WARHAMMER III, savaş deneyimi konusunda serinin en iddialı oyunu diyebiliriz. Oyunun geliştiricileri, serinin bu oyununda ordu kurma konusunda başarılı bir iş çıkarttılar. Böylece oyuncular, oyunda düşmanlarını yenebilmek için oldukça güçlü ve yönetirken keyif veren ordular kurabiliyorlar. 2022’nin en başarılı oyunlarından birisi olan Total War: WARHAMMER III, NVIDIA’nın GeForce Now kütüphanesinde yer alıyor. GeForce Now üzerinden oyunu oynayabilmek için ilk olarak Steam veya Epic üzerinden oyunu satın almanız gerektiğini unutmamalısınız.

En İyi GeForce Now Oyunları: Genel Değerlendirme

NVIDIA, oyun sektörüne çağ atlatan GeForce Now hizmetini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Şirket, sağlamış olduğu hizmetteki desteklenen oyun sayısını sürekli artırmaya çalışıyor. Bu doğrultuda GeForce Now’a yeni oyunlar eklenebildiği gibi hizmetin desteklediği bazı oyunlar için sağlanan destek sonlandırılabiliyor. Bundan dolayı GeForce Now kütüphanesinde yer alan oyunları sürekli takip etmeniz gerekiyor.

Bizler de bu yazımızda sizler için en iyi ücretli ve ücretsiz GeForce Now oyunlarına yer verdik. Listemizi inceleyerek sizlere hitap eden oyunları GeForce Now üzerinde kolayca oynayabilirsiniz. Ücretli oyunları oynayabilmek için ilk olarak oyunları satın almanız gerektiğini göz önünde bulundurmalısınız.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.