Samsung Galaxy Unpacked Etkinliğinin Tarihi Açıklandı!

Samsung daha çok yazılıma odaklanılan MWC 2021 etkinliğinin ardından merakla beklenen Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi açıklandı.

Beklenen Galaxy Unpacked etkinliği 11 Ağustos tarihinde gerçekleşecek. Ayrıca GSMArena tarafından paylaşılan tanıtım görselinden gördüğümüz gibi Samsung tarafında birçok yeni cihaza sahne olacak.

Görselde de belirtildiği gibi Samsung Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Buds 2, Galaxy Watch 4 cihazlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor olacak.

Galaxy Z Fold 3

Etkinlikte en fazla dikkat çeken cihazlardan biri tabii ki Galaxy Z Fold 3. Z Fold 3 için elimizde bulunan bilgiler de fazlasıyla dikkat çekici. İki Super AMOLED ekrana sahip olan cihazın ana ekranı 6.23 inç olarak sızdırılırken katlanan ekran ise 7.55 inç boyutunda.

Ayrıca Z Fold 3 kısa bir süre önce performans testlerinde görüldü. Görülen bilgilere göre cihaz, 12 GB RAM, Android 11 ve Snapdragon 888 ile birlikte gelecek.

Kamera tarafında ise beşli bir sisteme sahip oldukça yetenekli bir cihaz karşımızda olacak. Ayrıca Z Fold 3 fiyat tarafında benzerlerine göre daha ucuz olacak.

Samsung Z Fold 3 UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak en dikkat çekici cihaz.
Samsung Z Fold 3

Galaxy Z Flip 3

Bir diğer merak uyandıran katlanır cihaz ise Z Flip 3. Bu tasarımı aslında katlanır telefonların ilk çıktığı dönemde oldukça fazla görmüş olmanız muhtemel.

Z Fold serisinin bir önceki nesilleri birçok reklam ve influencerlar vasıtasıyla kullanıcılar tarafından ülkemizde de beğeni topladı. Ancak Z Flip 3 için elimizde oldukça kısıtlı bilgi bulunmakta. Z Flip 3 8 GB RAM ve Snapdragon 888 ile birlikte gelmesi muhtemel.

Bu nesil ile daha geniş katlanır ekran 1.9 inç boyutunda olacak. Ayrıca ana ekranda 6.7 inç boyutunda. Bu ekran aynı zamanda 120 Hz ekran yenileme oranı ile gelecek.

Ayrıca Z Flip 3 için de fiyat konusunda olumlu bilgiler mevcut. Bilgilere göre bu nesil %20 daha ucuz bir fiyatla kullanıcıların beğenisine sunuluyor olacak.

Galaxy Z Flip 3 katlanır cihazlar arasında UNPACKED etkinliğinde dikkat çekiyor.
Galaxy Z Flip 3

Galaxy Watch 4

Etkinlik görselinde karşımıza çıkan bir diğer cihazda Samsung‘un akıllı saat tarafında en güncel özelliklerini taşıyacak olan Galaxy Watch 4. Saat tanıtılmadan dikkat çeken en önemli özelliği ise Tizen OS yerine One UI Watch yazılımına sahip olması.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Google I/O 2021 etkinliğinde Samsung ile yapılacak olan iş birliği açıklanmıştı.

Ayrıca saatin, Samsung’un alışılagelmiş kadran tasarımı ile birlikte geleceğini de belirtelim. Sızıntı görsellerine göre Samsung, oldukça şık bir saat ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy Watch 4 UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak.
Samsung Galaxy Watch 4

Galaxy Buds 2

Son olarak tanıtılacak cihaz ise Galaxy Buds 2. Oldukça fazla renk çeşidine ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip. Ayrıca cihaz, aktif gürültü engelleme özelliğine de sahip olacak.

Samsung Galaxy Buds 2 UNPACKED etkinliğinin bir diğer dikkat çeken cihazı.

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin tarihi oldukça yakın bir zamanda. Etkinlikte tanıtılacak cihazlar hakkında henüz pek bilgi bulunmamakta. Ancak etkinlik teknolojiseverler için oldukça dikkat çekici olacak gibi gözüküyor.

Sizler Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle alt tarafta bulunan yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.