Ana Sayfa > Listeler > Robot Süpürge Önerileri 2021 – Hangisini Almalıyım?

Robot Süpürge Önerileri 2021 – Hangisini Almalıyım?

Yoğun hayat temposuna sahip insanlar için en etkili modern yaşam çözümlerinden biri olan robot süpürgeler pek çok kullanıcının temizlik ihtiyacını etkin bir şekilde karşılıyor. Hem evinin sürekli temiz olmasını isteyenler hem de zamandan ve güçten kaybetmemek isteyenler için robot süpürgeler birçok avantaj sağlıyor. Piyasada birçok model bulunuyor ve bu kafa karıştırıcı olabiliyor. Sizler için 2021 senesinde öne çıkan ve şu anda çoğu indirimde olan modellerden seçtiklerimizle robot süpürge önerileri listesi hazırladık.

Robot Süpürge Önerileri

Robot süpürge alırken dikkat edebileceğiniz bazı kriterler bulunuyor. Bunlardan en önemlisi süpürgenin emiş gücü. Özellikle evinde evcil hayvan olan kullanıcılar daha yüksek emiş güçlü cihazlara yönelmekte. Çok daha gelişmiş olan bazı cihazlar kullandıkları algoritmalar sayesinde eviniz için en iyi haritalandırmayı mümkün kılabiliyor. Ayrıca çoğu cihaz yüksek yerlerden düşmemek için programlanmış durumda. Gelin birlikte en iyi robot süpürgelerin özelliklerine yakından bakalım.

Eufy RoboVac 35C

RoboVac 35C
RoboVac 35C
Fiyat2,006 TL
Şarj Süresi6 Saat
Çalışma Süresi100 Dakika
HaritalamaYok
MopYok

Süper ince olan RoboVac 35C, döşemelerin ve halıların tüm kir, toz ve kırıntılardan kurtulmasını sağlamak amacıyla üç noktalı temizlik sistemi ve üçlü filtre mekanizması ile çalışıyor. BoostIQ teknolojisi ile çalışan süpürge 1500Pa’ya kadar emiş gücüne sahip. 

Yerleşik Wi-Fi özelliği sayesinde tüm temizlik ihtiyaçlarınızı akıllı cihazınızdan ayarlamanız mümkün. 0.6 litrelik toz haznesi cihazın boşaltma sıklığını azaltmak için tasarlanmış. Yüksek yerlerden düşmemek için kaliteli sensörler kullanan RoboVac oldukça sessiz bir temizlik deneyimi sağlıyor.iRobot Roomba 960

iRobot Roomba 960
iRobot Roomba 960
Fiyat3,000-4,500 TL
Şarj Süresi3 Saat
Çalışma Süresi75 Dk
HaritalamaVar
MopYok

AeroForce isimli üç aşamalı temizleme sistemi kullanan iRobot Roomba 960, odalarda kendi kendine akıllıca geziniyor ve kendi haritasını oluşturuyor. Cihazda çoklu yüzey fırçaları ve güçlü emiş özelliği bir arada bulunuyor, bu da zeminlerin derinlemesine temizlenmesini sağlıyor. Çoklu yüzey fırçaları, halı ve sert zeminlerden evcil hayvan tüyü, kir ve toz gibi birçok kalıntıyı kolaylıkla çekmeye yarıyor. Dirt Detect teknolojisini kullanan cihaz, evinizin yoğun trafikli bölgelerini tespit ediyor ve daha çok kirlenen alanlarda ekstra performans göstererek daha iyi temizlenmesini sağlıyor. 

Şarjı azalan Roomba 960, otomatik olarak şarj istasyonuna dönüyor ve kendini şarj ediyor. Sonrasında yine otomatik olarak açılarak temizliğe geri dönüyor. Cihaz eski sürümlerine göre emiş gücünü de 5 kat artırmış durumda. 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro
Fiyat2,707 TL
Şarj Süresi1 Saat
Çalışma Süresi120 Dk
HaritalamaVar
MopVar

2100Pa’lık emiş gücü ile Mi Robot, derinlemesine temizlik sağlıyor. Kullandığı farklı sensörler ile çalıştığı alanı kaydeden ve haritalayan akıllı robot süpürge, iki santimetreye kadar olan engellere takılmadan etkili bir temizlik performansı sunabiliyor. Süpürgenin birlikte çalıştığı akıllı uygulaması sayesinde belirlenen alanların temizliği ve saatleri, ayrıca modu gibi birçok opsiyon ayarlanabilir. Toz kapasitesi 0,5 litre olan cihazın ağırlığı ise 6 kg.

Roborock Vacuum Cleaner S5 Max

Roborock Vacuum Cleaner S5 Max
Roborock Vacuum Cleaner S5 Max
Fiyat3,862 TL
Şarj Süresi1 Saat
Çalışma Süresi150 Dk
HaritalamaVar
MopVar

Özel kir algılama sensörü ile halılarda derinlemesine temizlik sağlayan cihaz, farklı yer yüzeylerine göre özel temizleme modlarına sahip. Ayrıca temizlenmesini istemediğiniz alanları seçmeniz de mümkün. Yüksek kapasiteli sıvı tankı sayesinde ıslak yüzey temizliği de yapabilen Roborock S5 Max, uygulama üzerinden alan temizliği kontrolü yapmanızı da sağlıyor. Şarjı azaldığında otomatik olarak şarj ünitesine geri dönen cihazın toz kapasitesi ise 0,48 litre.

Xiaomi Yüksek Emişli Mi Vacuum Cleaner

Xiaomi Yüksek Emişli Mi Vacuum Cleaner
Xiaomi Yüksek Emişli Mi Vacuum Cleaner
Fiyat2,368 TL
Şarj Süresi3 Saat
Çalışma Süresi160 Dk
HaritalamaVar
MopYok

1800 Pa’ya kadar emiş gücü ile çalışan Mi Vacuum Cleaner, duvar kenarlarını da etkili bir şekilde temizleyebilmek için özel bir duvar sensörüne sahip. Cihazdaki üç adet özel işlemci; gerçek zamanlı hareketleri takip ederek, yeri hesaplayarak ve temizlik rotalarını belirleyerek daha istikrarlı bir konum bilgisi sağlanmasını mümkün kılıyor. Bu ürün robot süpürge önerileri listemizde içindeki 12 adet yüksek hassasiyet sağlayan sensörü ile öne çıkıyor. Zarif, güçlü ve akıllı bir cihaz olan Mi Vacuum Cleaner kullandığı algoritmalar ile en iyi haritalandırmayı yapmakta.

Eufy RoboVac 11S HEPA

robot süpürge önerileri
Eufy RoboVac 11S HEPA
Fiyat1,678 TL
Şarj Süresi6 Saat
Çalışma Süresi100 Dk
HaritalamaYok
MopYok

1300Pa’lık emiş gücü ile çalışan RoboVac 11S, büyük tekerlekleri sayesinde kolaylıkla halılardan ve eşiklerden geçebiliyor. Merdivenlerden düşmemesini sağlayan sensörlerinin yanı sıra cihazda, üçlü filtreleme sistemi de bulunuyor. Tek bir tuş ile tüm evi temizleme olanağı sunan ürünün yanında zorlayıcı kirleri yumuşatmanıza yarayacak iki adet yan fırça da geliyor.

RoboVac 11S, diğer modellere kıyasla daha küçük olması nedeniyle daha geniş bir etkinlik alanı sunuyor. Kanepe, sehpa, yatak gibi mobilyaların altına erişebilen bu robot süpürge kullanıcılara temizlik konusunda büyük bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca sahip olduğu kenar modu da geleneksel elektrikli süpürgelerin ulaşamadığı duvar diplerine kolayca ulaşılmasını sağlıyor. 0,6 litrelik toz haznesi ile RoboVac 11S, siz kendi işlerinizle uğraşırken evinizin de tertemiz kalmasını sağlıyor.

Viomi V2 Pro

Xiaomi Viomi V2 Pro
Viomi V2 Pro
Fiyat2,459 TL
Şarj Süresi3 Saat
Çalışma Süresi120 Dk
HaritalamaVar
MopVar

Sahip olduğu farklı süpürme ve durulama modları sayesinde Viomi V2 Pro, en etkin temizliği sağlar. Akıllı bölge temizliği teknolojisi kullanan cihaz istediğiniz bölgeleri devre dışı bırakmanıza olanak tanır. Siz sadece uygulamadan nerenin temiz olmasını istediğinizi seçin, cihaz bunu sizin için hızlı ve sistematik bir şekilde yapacaktır! 2100 Pa emiş gücü ile zemindeki toz ve kirlere meydan okuyan Viomi V2 Pro, normalde ulaşılması zor olan yerlere bile ulaşabilir. Ayrıca 2 cm’e kadar olan engelleri aşabilir. 3,6 kg ağırlığındaki cihazın toz haznesi ise 0,5 litre.

Robogil Stella-100

robot süpürge önerileri
Robogil Stella-100
Fiyat2,990 TL
Şarj Süresi3-4 Saat
Çalışma Süresi150 Dk
HaritalamaVar
MopVar

Yeni nesil robot süpürge ve paspas olan Robogil Stella-100; zeki, ince ve şık bir tasarıma sahip. 1800 Pa’ya kadar olan emiş gücü üstün bir temizlik sağlarken 0,8 litrelik toz kapasitesi ise sizi sık sık toz haznesini değiştirmekten alıkoyuyor. Parke, seramik, mermer ve halı gibi her zeminde mükemmel temizlik yapmak için tasarlanmış olan cihaz, yüksek manevra kabiliyetine sahip. Dinamik hesaplama ve kendi kendine öğrenme yetkinlikleriyle akıllı robot, evinizi haritalandıracak ve en etkin temizliği sağlayacaktır.

Viomi V3 Vacuum Cleaner

robot süpürge önerileri
Viomi V3 Vacuum Cleaner
Fiyat3,025 TL
Şarj Süresi3-5 Saat
Çalışma Süresi180 Dk
HaritalamaVar
MopYok

Xiaomi’den Viomi V3 akıllı süpürge, moplamanın avantajlarını da bünyesinde bulundurarak evinizi en iyi şekilde temizlemeyi amaçlıyor. Tüm odayı tarayan cihaz, verimli bir temizleme modu elde etmek için yapay zekanın da yardımıyla doğru ve eksiksiz bir yol haritası çıkartabiliyor. Evinizde %99’a kadar sterilizasyon sağlayan bu süpürge, robot süpürge önerileri listemizde 2600 Pa’lık emiş gücü ile öne çıkıyor. Ürünün çalışması akıllı telefon sayesinde kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9

Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9
Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9
Fiyat2,472 TL
Şarj Süresi3-5 Saat
Çalışma Süresi150 Dk
HaritalamaVar
MopVar

En iyi robot süpürge önerileri arasında yer alan bir diğer ürün de Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9 oluyor. Yüksek emiş gücü, otomatik olarak kendini şarj etmesi, 2,5 saati bulan çalışma süresi ve geniş toz haznesiyle oldukça başarılı bir robot süpürge olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca, mop sistemine sahip olması ve gelişmiş sensörleri öne çıkan diğer özellikleri arasında yer alıyor. Mop sistemine sahip olması sayesinde yerleri de silebiliyor.

Eğer bir robot süpürge arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gereken ürünlerden birisi Xiaomi Dreame Vacuum Mop F9.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.Yorum yapın

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.