OnePlus Pad Çıkış Tarihi Ertelendi!

Çin merkezli OnePlus, son zamanların en popüler teknoloji üreticilerinin başında geliyor. Şirket, üretmiş olduğu yüksek performanslı cihazlarıyla kullanıcılarını memnun ediyor. Bu doğrultuda bir süredir şirketin bir tablet modeli üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Hatta iddialara göre şirket, bu modeli yakın zamanda piyasaya sürecekti. Ancak elde edilen yeni bilgilere göre OnePlus Pad çıkış tarihi ertelendi.

Araştırmacılar, şirketin neden tabletin tanıtım tarihini ertelediği bilgisine ulaşamadılar. Bunun yanı sıra ulaşılan bilgiler, OnePlus tarafından tanıtılması beklenen birkaç tane cihazın daha ertelenebileceğini gösteriyorlar.

OnePlus, Pad için Yeni Bir Çıkış Tarihi Belirledi!

OnePlus, son zamanların en çok tercih edilen teknoloji üreticilerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Şirket, temel olarak kullanıcılarına performans odaklı ürünler sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda OnePlus, cihazlarında güçlü bir performans yakalamaya çalışırken aynı zamanda uygun fiyatlı cihazları kullanıcılarına sunmaya çalışıyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğini artıran şirket, bir süredir bir tablet modeli üzerinde çalışıyor.

Hatta araştırmacılar, şirketin yakın zamanda OnePlus Pad adındaki tablet modelini tanıtacağını söylüyorlardı. Fakat OnePlus hakkında yaptığı araştırmalar ile bilinen Max Jambor, OnePlus Pad çıkış tarihinin ertelendiğini belirtti. Jambor, paylaştığı bilgilerde şirketin neden bir erteleme kararı aldığına dair bilgilere ulaşamadığını söyledi.

Bunun yanı sıra Jambor, elde ettiği bilgilere göre OnePlus Pad için yeni çıkış tarihinin 2023 olarak belirlendiğini açıkladı. Geçtiğimiz aylarda elde edilen bilgiler, OnePlus’ın tablet modeli için seri üretime başladığını gösteriyorlardı. Bunun üzerine araştırmacılar, şirketin 2022 yılının ilk aylarında tablet modelini tanıtacağını düşünüyorlardı.

Oneplus tablet

Fakat OnePlus, konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadan tanıtım tarihini ertelemişti. Bunun üzerine şirketin bir kez daha erteleme kararı alarak tableti 2023 yılına ertelemesi, OnePlus hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Elde edilen bazı bilgilere göre OnePlus tarafından ertelenen tek cihaz tablet modeli değil. Araştırmacılar, şirket tarafından tanıtılması beklenen OnePlus Watch 2 ve OnePlus Band 2 modelleriyle alakalı da henüz bir somut adım atılmadığını belirtiyorlar. Geçtiğimiz günlerde ulaşılan bilgiler, şirketin bu cihazlar için seri üretim aşamasına geldiğini ortaya koyuyorlardı.

Ancak OnePlus tarafından hâlâ bir tanıtım yapılmaması bu cihazların da tanıtım tarihlerinin ertelendiği iddiasını güçlendiriyor. Bundan dolayı teknoloji meraklıları, yakın zamanda tanıtılacaklarını düşündükleri cihazlar için OnePlus’ın yapacağı açıklamayı beklemeye başladılar.

Sizler de OnePlus tarafından yakın zamanda tanıtılması beklenen ancak ertelendikleri iddia edilen cihazlar hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2022/07/22/oneplus-pad-delayed-heres-when-it-is-expected/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.