Istanbul Tech Week: Türkiye’nin İlk Sanal Teknoloji Haftası

Türkiye’nin ilk sanal teknoloji haftası olan Istanbul Tech Week, 3-7 Kasım tarihleri arasında, teknoloji alanındaki birçok sektörü ve farklı bakış açısını bir araya getiriyor. Türkiye’de ilk defa gerçekleşen etkinlik 5 gün sürecek, aynı zamanda online ve ücretsiz olacak. Yakın gelecekte bizi neler bekliyor? Hangi teknolojiler tehdit yaratıyor? gibi soruların yanıtlarını merak ediyorsanız, ayrıca teknoloji alanındaki dev isimler ile birlikte düşünmek ve en yeni gelişmeleri birinci ağızdan dinlemek istiyorsanız Istanbul Tech Week’te yerinizi şimdiden ayırmalısınız!

Türkiye’den ve dünyadan katılım sağlayacak olan birçok fikir liderinin bugünün ve yarının teknolojisine ışık tutacak konuşmaları, konferanslar, yarışmalar, deneyim buluşmaları ve sanal expo alanları ile Istanbul Tech Week, teknoloji severlerin kaçırmaması gereken bir etkinlik festivali. 

Istanbul Tech Week, bir araya gelecek olan 1000 firma, 10.000 katılımcı ve 100.000 ziyaretçi ile herkesin teknolojideki gelişmeleri takip edebilmesi ve söz konusu bütün yenilikleri hayatlarına ve kendi işlerine entegre edebilmesi için mükemmel bir fırsat.

Tech Week; teknoloji meraklılarını, yatırımcıları, sektör uzmanlarını, kobileri ve kanaat önderlerini bir araya getiriyor. Aynı zamanda gençlerin teknoloji odaklı kariyer imkanlarına ulaşabilmesi için de girişimcilerin desteklenmesini sağlıyor.

Istanbul Tech Week’ de Neler Var?

Istanbul Tech Week
Istanbul Tech Week

15 farklı konu başlığına sahip festivalde teknoloji ve iş dünyasının önde gelen isimleri bir araya gelerek deneyimlerini aktaracak. Festival; Sağlıklı Yaşam Sahnesi, Yapay Zeka Sahnesi, Bulut Bilişim Sahnesi, Evde Teknoloji Sahnesi gibi değişik konulu sahneler aracılığıyla teknoloji teması içinde farklı grupları hedefleyen toplantılar ve sunumlar içeriyor.

Tamamen sanal olan festivalin her günü özgün içeriklere sahip ve deneyimlemeye değer. Expo alanı, yeni deneyimlerin edinilmesine fırsat tanırken; değer yaratan çözümlerin bulunmasına olanak sağlayacak Hackathon’lar da katılımcıların yazılım yeteneklerini ve yaratıcılıklarını test edecek. Festivalde bulunan teknik çalıştaylar ile, bulut bilişim, veri bilimi, yapay zeka vb. konularda katılımcılar kendilerini geliştirebilecek. Gelişen teknolojiyi gündelik hayatımıza nasıl uygulayacağımız konusunda yardımcı olacak olan Nasıl Yaparım? etkinlikleri yanında festival katılımcılara teknoloji markalarında kullanabilecekleri özel indirim kodları da sunacak.

Istanbul Tech Week’e Nasıl Katılım Sağlanır?

3-7 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek olan festivalin tamamı ZOOM üzerinden gerçekleşecek. Bütün etkinlik ve konuşmalara kayıt oluşturulması ücretsiz ve zorunlu. Kaydınızı oluşturduktan sonra, ZOOM ile ilgili ihtiyacınız olan her bilgi mail ile size ulaştırılacak. Eğer teknoloji devlerinin bir araya geldiği bu inanılmaz festivale kayıt olmak isterseniz buraya tıklayarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz. 

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.

“Istanbul Tech Week: Türkiye’nin İlk Sanal Teknoloji Haftası” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.