Ana Sayfa > Listeler > En İyi Apple Aksesuarları – 2020

En İyi Apple Aksesuarları – 2020

Apple’ın piyasaya sürdüğü her yeni ürün, teknoloji meraklılarını oldukça heyecanlandırıyor. Estetik güzellik, performans ile birleştiğinde, elektronik cihazınızdan aldığınız sonuç mükemmel olur. İşte bu aksesuarlarla hedeflenen de bu. Son zamanlarda çıkan en iyi Apple aksesuarları neler gelin birlikte bakalım.

Kolude KD-K1

Kolude KD-K1
Kolude KD-K1

Oldukça ilginç bir dokunuşa sahip şık bir harici klavye olan Kolude KD-K1, Apple ürününüzün performansını arttırmak için tasarlanmış oldukça donanımlı bir klavye. Rahat ve güzel tasarlanmış tuş takımı aynı zamanda birçok dile göre düzenlenebiliyor. HDMI, USB ve SD kart girişleri de klavye üzerinde bulunuyor bu yüzden bunlardan herhangi birini kullanmanız gerektiğinde elinizin altındaki klavyeden işinizi halledebiliyorsunuz.

doqo

En İyi Apple Aksesuarları
doqo

iPad Pro kullanıcılarına dizüstü bilgisayar deneyimi sağlamak için tasarlanan doqo’nun kasa tasarımı, tabletinizi tam donanımlı bir MacBook’a dönüştürüyor. En iyi Apple aksesuarları içinde sayılan bu ürün ile ince ve şık alüminyum kaplamanın altında tabletinizle daha fazlasını yapmak istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.
Dizüstü bilgisayar kalitesinde yazma deneyimi sunan bu ürün uzun şarj ömrüyle de tabletinizi rahatça bilgisayar gibi kullanmanızı sağlar. HDMI, USB ve SD kart girişleri olan bu ürün üretkenliğinizi arttırmanız için size birçok kolaylık sağlıyor.

iBoy

iBoy
iBoy

Apple’ın klasik müzik çalarından ilham alarak modellenen iBoy, mıknatıslarla takılıp ayrılan hareketli eller ve ayaklara sahip aynı zamanda kafasındaki anten benzeri kulaklıklarla birlikte gelen bir robot oyuncak. İBoy işlevsel bir MP3 oynatıcı gibi görünüyor. Manyetik uzuvlar ve kulaklıklar çıkarıldığında, robot modundan iPod’a daha çok benzeyen bir MP3 oynatıcı moduna dönüşebiliyor. Philip Lee tarafından tasarlanan ve Apple’ın 2001’deki iPod Classic ürününe selam veren bu ürünün Kasım 2020’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

SuperCalla

supercalla
SuperCalla

SuperCalla kablosunun etrafında belirli aralıklarla mıknatıslar olması dışında çoğu diğer kabloya benziyor. Bu mıknatıslar, tatmin edici manyetik çekim özelliği sayesinde kablolarınızı kolayca düzenli tutuyor. Mıknatıslar, kabloyu gerektiği kadar kullanarak zahmetsizce açmanıza izin verir, böylece çekmecenizin, çantanızın ve genel çalışma alanınızın olabildiğince düzenli olmasını sağlar. SuperCalla hızlı şarj ve veri aktarımı için derecelendirilmiş ayrıca kablosuz hızlı şarj teknolojisi ile uyumludur. SuperCalla kabloları uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. Esnek, koruyucu silikon malzeme ile güçlendirilmiş ve birinci sınıf, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış bu ürün ile artık dolaşan kablolarınız olmayacak.

Scosche Kablosuz Şarj Sistemi

En iyi Apple Aksesuarları
Scosche Kablosuz Şarj Sistemi

BaseLynx White isimli bu ürün Scocshe tarafından üretilmiş; taşınabilir elektronik cihazlarınızı düzenlemek, şarj etmek, görüntülemek ve saklamak için özelleştirilebilir, modüler bir sistemdir. Sadece bir güç çıkışı gerektirdiği için ve modüler yapısı göz önüne alındığında, evde veya işte kullanabilmeniz için oldukça uygun ürün bütün Apple cihazlarıyla uyumlu olarak çalışıyor.

Zendure SuperHub

zendure superhub
Zendure SuperHub

Zendure SuperHub, birden fazla cihaza ve yalnızca bir elektrik prizine sahip olma sorununuzu çözmek için tasarlanmış bir ürün. Birden fazla bağlantı noktasına sahip olan SuperHub, gücü tüm cihazlarınıza yönlendirmek için tek bir priz kullanmanıza izin verirken, aynı zamanda bunlar arasında veri aktarmanıza da olanak tanıyor. iPad Pro’nuzun yanında gelen şarj cihazına göre bu ürün çok daha hızlı şarj ediyor ve size de üretken olmak için daha çok zaman kalıyor.

Power1

En İyi Apple Aksesuarları
Power1

AXS Technologies tarafından üretilen bu ürün AirPod’un yerel şarj çantasını gereksiz kılmakla birlikte cihazlarınızın tümünü tek bir şık sistemde birleştirmeye yarıyor. Şarj için seçebildiğiniz iki mod bulunuyor. Mod 1, yalnızca AirPod’larınızı şarj etmenize yararken Mod 2, hem iPhone’unuzu hem de AirPod’larınızı sarj etmenizi sağlıyor.
Power1‘in hafif, yüksek mukavemetli tasarımı, cihazlarınızı eşi benzeri olmayan şekilde koruyor. İnce profili, ergonomik tutuşu desteklerken aynı zamanda düşme ve çarpmalara karşı üst düzey koruma sağlıyor. Ekranın etrafındaki yükseltilmiş kenarlar, başka bir koruma katmanı oluşturuyor. Mikrofiber iç kısım ise iPhone’unuzu dış darbelere karşı destekliyor.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, meraklı, sanatsever, endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.Yorum yapın