En İyi Apple Aksesuarları ve Ürünleri – 2021

En İyi Apple Aksesuarları ve Ürünleri
En İyi Apple Aksesuarları ve Ürünleri
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
İçindekiler

Apple’ın telefon, tablet ve bilgisayar üretme konusunda dünya liderlerinden biri olduğunu biliyoruz. Fakat Apple’dan alabilecekleriniz sadece bunlar ile sınırlı değil. İşte öne çıkan en iyi Apple aksesuarları ve ürünleri.

JOBY HandyPod

JOBY HandyPod
JOBY HandyPod

Fiyat: 299 TL

GoPro montaj adaptörlü JOBY HandyPod kiti, dışarıda maceralar yaşarken veya evinizde çekim yaparken olağanüstü görsel içerikler üretmenize yardımcı olur. GoPro gibi aksiyon kameralarıyla birlikte çalışabilmesi sayesinde çok daha yaratıcı sonuçlar elde etmenizi sağlayan HandyPod, çekim yapmanın basit ve akıllı yolunu kullanıcılara sunuyor. Ürün aynı zamanda hafifliği ile de öne çıkıyor.

MagSafe Şarj Aleti

MagSafe
MagSafe

Fiyat: 399 TL

MagSafe’i, hızlı ve kablosuz şarj imkanı sunan aksesuarlardan oluşan bir sistem olarak tanımlayabiliriz. Mıknatısları sayesinde iPhone 12 veya iPhone 12 Pro akıllı telefonlarınıza yapışabilen cihaz 15 W’a kadar kablosuz bir şekilde şarj edebiliyor. Ürün, özelleştirilmiş telefon kaplarıyla birlikte de kullanılabiliyor.Magic Trackpad 2

Magic Trackpad 2
Magic Trackpad 2

Fiyat: 1299 TL

Magic Trackpad, masaüstünüzü Force Touch teknolojisi ile tanıştırıyor. Parmaklarınızı her zamankinden daha işlevsel kullanmanızı sağlayan cihaz, uyguladığınız baskı miktarındaki en ufak değişimleri bile algılayabiliyor. Cihaz ayrıca Mac ile otomatik eşlenme özelliğine sahip.

Tangram Factory ROOKIE Akıllı Atlama İpi

Smart Rope
Smart Rope

Fiyat: 459 TL

Apple sitesinden edinebileceğiniz ROOKIE akıllı atlama ipi, SmartRope uygulaması aracılığıyla iPhone, Apple Watch veya iPad’inizde atlama sayınız gibi sonuçlarınızı gösteren bir cihaz. Uygulama, ipin her bir tam dönüşünü bir atlama olarak kabul ederek işliyor. Akıllı ip ayrıca manyetik sensörleri sayesinde antrenmanlarınızı daha etkili bir hale getirmekte.

JOBY Beamo LED Işık

En İyi Apple Aksesuarları ve Ürünleri
JOBY Beamo LED Işık

Fiyat: 849 TL

JOBY Beamo LED ışık, iPhone ile nerede olursanız  olun daha etkileyici fotoğraflar ve videolar çekmenizi sağlar. Suyun 30 metre altına kadar indirilebilen cihaz, sağlam yapısı ile her yere taşınabilir. Cihaz ayrıca mükemmel tonlar için ayarlanabilen ışık sıcaklığı sistemine de sahip. Daha üst düzey projeler için Beomo’yu iPhone’unuza indireceğiniz myJOBY uygulaması ile eşleştirebilirsiniz.

Magic Keyboard

Magic Keyboard
Magic Keyboard

Fiyat: 2499 TL

Magic Keyboard, iPad Pro ve iPad Air için üretilmiş yazma deneyimini üst seviyelere taşıyan bir cihaz. Tablet cihazınıza manyetik olarak yapışan bu klavye, onu havada tutarak ekranın görüntülenme açısını en ideal hale getirmenizi sağlıyor. Katlanınca kılıf haline gelen Magic Keyboard, yolculuk sırasında tablet cihazınızı korumanızı da sağlıyor.

Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti

Apple Adaptör Kiti
Apple Adaptör Kiti

Fiyat: 279 TL

Yurtdışına çıktıysanız prizler konusunda sorun yaşamış olabilirsiniz. Apple Dünya Seyahati Adaptör Kiti, dünyayı gezerken prizleri cihazınızla uyumlu kullanmanızı sağlayacak fiş setinden oluşmakta. iPhone, iPad ve Mac dizüstü bilgisayarlar ile çalışacak şekilde tasarlanmış kit; Amerika, Çin, Brezilya ve daha birçok yerdeki elektrik prizlerini destekler nitelikte çalışıyor.

Netatmo Healthy Home Coach

En İyi Apple Aksesuarları ve Ürünleri
Netatmo

Fiyat: 699 TL

En iyi Apple aksesuarları ve ürünleri arasında en ilginç ürünlerden birisi yine Apple sitesinden edinebileceğiniz Healthy Home Coach. Bu cihaz; evinizdeki gürültü seviyesini, sıcaklığı, nemi ve hava kalitesini ölçerek sizi akıllı cihazlarınız aracılığıyla bilgilendirir. İyi bir gece uykusu için gerekli olan ses seviyesini veya günün hangi saatinde ne kadar sıcak olması gerektiğini Healthy Home Coach aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Ayrıca daha sağlıklı bir ev oluşturmak için gerekli olan koşulları da bu cihaz sayesinde kolaylıkla ölçebilirsiniz.

JOBY GorillaPod Mobil Vlog Çekim Kiti

JOBY Vlog Çekim Kiti
JOBY Vlog Çekim Kiti

Fiyat: 2999 TL

Telefonunuza uygun düzenekleri kullanarak en iyi içerikleri yaratmak istiyorsanız GorillaPod Mobil Vlog Çekim Kiti size göre olabilir! Çekim yapmak isteyen bir iPhone kullanıcısının ihtiyacı olan her şeyi bir kutuda toplayan ürün; mobil düzenek, LED ışık ve mikrofona sahip. Cihazda kullanılmış, kusursuz renkler elde etmenizi sağlayan, teknolojiler ile içerikleriniz çok daha profesyonel olabilir.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bu içerikler de hoşunuza gidebilir!

0 ve 1'lerden oluşan bir resim

Büyük Veri (Big Data) Nedir?

Akıllı telefonunuzu her kullandığınızda, Facebook’ta aileniz ve arkadaşlarınızla sohbet ettiğinizde ve alışveriş yaptığınızda veri üretilir. Tüm bu veriler çok karmaşıktır ve gerçek

websitenizi erişilir kılın

Erişilebilir Web Sayfası Yapmanın 5 Adımı

Eğer bir web sayfası sahibi iseniz, sitenizin sıkça ziyaret edilmesini istersiniz. Bu konuda internet kullanıcılarına baktığımızda azımsanmayacak oranda, kabiliyeti kısıtlı bir kitle

akilli-telefon-hizini-artirmanin-yollari

Akıllı Telefonun Hızını Artırmanın Yolları

Akıllı telefonlar artık hiç kuşkusuz, günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Ancak işlerimizi oldukça kolaylaştıran ve hızlandıran bu cihazların bir sorunu

Bizi Takip Edin!

Yorum yapın