Steam İndirimleri – İndirimli Bilgisayar Oyunu Tavsiyeleri

İnternet üzerinde alışveriş yapmak, artık günlük hayatımızın değişmez bir parçası haline geliyor. Etkisini özellikle karantina sürecinde gösteren alışveriş siteleri sayesinde hayatımız oldukça kolaylaşıyor. Oyun endüstrisinde ise işler daha da ilerliyor. Çoğu oyuncu alışverişini çevrim içi mağazalar üzerinden gerçekleştiriyor. Steam gibi çeşitli oyun mağazaları ise sık sık oyun indirimleri yapıyorlar.

Bu indirimleri yakalamak ise bazen zorlaşıyor. Bu sebeple, tüm bu indirimlerin bir arada toplandığı bir içerik dizisi oluşturmaya karar verdik. Tavsiye ettiğimiz oyunların Steam indirim tarihleri, fiyatları ve indirim yüzdelerinin bulunduğu bir liste oluşturduk.

Steam İndirimleri – Tavsiyelerimiz

Steam Sonbahar İndirimleri başladı! 24 Kasım – 1 Aralık tarihleri boyunca devam edecek olan bu indirimden favorilerimizi sizinle aşağıdaki listede paylaştık. Bu listede yer alan tüm oyunların şimdiye kadarki en düşük fiyatında olduğunu da belirtmekte fayda var. Bu nedenle beklediğiniz bir oyun varsa almanın tam vakti!

Listemizde yer alan oyunlar arasında rol yapma, macera, yarış, simülasyon gibi çeşitli türler bulunuyor. Ayrıca fiyat aralığı olarak da geniş bir skala tercih ettik. Şu anda Steam’de binlerce ürünün indirimde olduğunu unutmayın. Bu nedenle mağazaya da göz atmanızı kesinlikle öneriyoruz.

Disco Elysium – The Final Cut

Steam sonbahar indirimleri tavsiyelerimizin ilk sırasında Disco Elysium – The Final Cut yer alıyor. Birçok çevrelerce son zamanların en iyi oyunları arasında sayılan Disco Elysium, şimdiye kadarki en yüksek indirimini alıyor.

Disco Elysium, en basit tabir ile bir rol yapma oyunu. Bu oyunda bir dedektifi canlandırıyor ve birçok karakterle etkileşim içine giriyoruz. Oyunun diyalog anlamında gelmiş geçmiş en geniş kapsamlı oyunlar arasında yer aldığını da belirtmek gerekli.

Disco Elysium – The Final Cut, %50 indirimle 30,50 TL’ye satışta. Bu indirimin son tarihi ise 1 Aralık olarak ifade ediliyor.

Disco Elysium Minimum Sistem GereksinimleriDisco Elysium Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core 2 Duoİşlemci: Intel Core i7 ya da AMD 1800 eşdeğeri
Bellek: 2 GB RAMBellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 512 MB hafızalı DirectX 11 uyumlu bir ekran kartı Ekran Kartı: NVIDIA Geforce 1060 ya da eşdeğeri
Depolama: 20 GB kullanılabilir alanDepolama: 20 GB kullanılabilir alan

DEATH STRANDING

Steam sonbahar indirimleri kapsamında listemizde yer alan ikinci oyun ise Death Stranding oluyor. Aynı Disco Elysium gibi Death Stranding de son zamanların en popüler oyunları arasında yer alıyor. Hatta oyunun hayranları Director’s Cut sürümünün bilgisayara gelmesini bile bekliyor.

Şimdilik PlayStation için özel olarak üretilen bu sürüm PC’ye gelecek mi bilinmez ancak Death Stranding de şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla gündeme geliyor. Hideo Kojima tarafından geliştirilen bu oyunun başrollerinde Norman Reedus ve Mads Mikkelsen gibi isimler yer alıyor.

Aksiyon ve macera türünde sayılabilecek bu oyunun fiyatı ise yüzde %70’lik devasa bir indirimle 119,70 TL’ye düşüyor.

DEATH STRANDING Minimum Sistem GereksinimleriDEATH STRANDING Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i5-3470 ya da AMD Ryzen 3 1200İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAMBellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 3 GB ya da AMD Radeon RX 560 4 GBEkran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 590
Depolama: 80 GB kullanılabilir alanDepolama: 80 GB kullanılabilir alan

Planet Zoo

Simülasyon oyunu sevenleri de sevindirecek bir oyun listemizde yer alıyor. Şimdiye kadarki en iyi hayvanat bahçesi simülasyonu olarak bile adlandırılan Planet Zoo, Steam sonbahar indirimleri kapsamında yüksek indirimli oyunlar arasında bulunuyor.

Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere Planet Zoo, bir hayvanat bahçesi simülasyonu oyunu. Oyunda pek çok hayvan ve daha birçok unsur yer alıyor. Detaylarıyla oyuncuları şaşırtan Planet Zoo, derinlemesine bir oynayış isteyenleri de kendine hayran bırakacaktır.

2019 senesinde piyasaya sürülen Planet Zoo, 1 Aralık tarihne kadar %70 indirimle satılıyor. Oyunun indirimli fiyatı ise 54,11 TL olarak belirtiliyor. Bu indirimin şimdiye kadarki en yüksek oranda indirim olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Eğer simülasyon oyunlarını seviyorsanız göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Planet Zoo Minimum Sistem GereksinimleriPlanet Zoo Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel i5-2500 veya AMD FX-6350İşlemci: Intel i7-4770k veya AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAMBellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) ya da AMD Radeon R9 270X (2GB)Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 (8GB) ya da AMD Radeon RX 580 (8GB)
Depolama: 16 GB kullanılabilir alanDepolama: 16 GB kullanılabilir alan

Forza Horizon 4

Listemizdeki ilk yarış oyunu olan Forza Horizon 4, serinin yeni oyunu çıkmasına rağmen hala revaçta olan oyunlar arasında. Eğer bir direksiyon setiniz varsa bu indirimde alabileceğiniz en iyi oyunlar arasında yer aldığını da belirtmekte fayda var.

Bilindiği üzere Forza Horizon 4, piyasadaki en iyi yarış oyunları arasında yer alıyor. Bunu sadece oynanış hissi ve mekanikleri değil aynı zamanda grafikleri ile de destekleyen Forza Horizon 4, bu indirimde kesinlikle göz atılması gereken oyunlar arasında.

Eğer yüksek donanımlı bir sisteminiz, kaliteli bir direksiyon setiniz ve yarış oyunlarına merakınız varsa Forza Horizon 4 sizin için üretilmiş demektir. %67’lik bir indirimle 30,36 TL’ye düşen Forza Horizon 4 Standart Edition’a göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca, oyunun ek paketleri için diğer sürümlerine de göz gezdirebilirsiniz.

Forza Horizon 4 Minimum Sistem GereksinimleriForza Horizon 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel i3-4170 @ 3.7Ghz OR Intel i5 750 @ 2.67Ghzİşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Ghz
Bellek: 8 GB RAMBellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 650TI ya da AMD R7 250xEkran Kartı: NVIDIA GTX 970 ya da NVIDIA GTX 1060 3GB veya AMD R9 290x ya da AMD RX 470
Depolama: 80 GB kullanılabilir alanDepolama: 100 GB kullanılabilir alan

Red Dead Redemption 2

Rockstar’ın son dönemde çıkardığı en popüler oyunlardan birisi olan Red Dead Redemption 2 de sonbahar indirimlerinden payını alanlar arasında. Üstelik, uzun zamandır indirim bekleyenleri sevindirecek bir fiyat ile satışta olan RDR2 da önerilerimiz arasında bulunuyor.

19. yüzyılın sonunda Amerika’da geçen bu hikaye, oyunculara eşsiz bir macera ve aksiyon deneyimi sunuyor. Kimilerine göre Rockstar tarafından üretilmiş en iyi oyun olan RDR2, PC sürümündeki mükemmel grafikleriyle gözleri de büyülüyor.

Tam olarak yarı yarıya bir indirimle 149,50 TL’ye satılan RDR2, 1 Aralık tarihine kadar temin edilebiliyor.

Red Dead Redemption 2 Minimum Sistem GereksinimleriRed Dead Redemption 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 5 1500X
Bellek: 8 GB RAMBellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 2GB ya da AMD Radeon R9 280 3GBEkran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB ya da AMD Radeon RX 480 4GB
Depolama: 150 GB kullanılabilir alanDepolama: 150 GB kullanılabilir alan

F1 2021

Steam indirimleri için önerilerimizin son sırasında ise en güncel Formula 1 oyunu olan F1 2021 yer alıyor. Aynı zamanda listemizde yer alan ikinci yarış oyunu olma unvanını da elinde bulunduran F1 2021, pek çok oyuncunun beğenesini topluyor.

Oyuncuların oyunu beğendiği konusunda şüphe yok ancak şikayet ettikleri oldukça önemli bir konu daha var. O da oyunun fiyatı oluyor. EA’in, F1 serisinin geliştiricisi Codemasters’ı satın almasıyla birlikte geçtiğimiz sene yaklaşık 100 TL civarlarında satılan oyun bu sene 420 TL’ye çıkmıştı. Bu nedenle F1 2021, indirim beklemek için en makul oyunlar arasında yer alıyordu.

Bu sene bir ilk olarak oyuna hikaye modu da dahil oldu. Bu hikaye modu sayesinde kariyer deneyimi bir üst seviyeye çıktı demek yanlış olmayacaktır. Üstelik F1 2021, şimdiye kadarki en yüksek indirimiyle satışa çıktı. Yarı yarına düşen fiyatıyla 210 TL’den satışta. Hala yüksek olsa da serinin hayranları için iyi bir fırsat olduğunu belirtmek gerek.

F1 2021 Minimum Sistem GereksinimleriF1 2021 Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i3-2130 ya da AMD FX 4300İşlemci: Intel Core i5 9600K ya da AMD Ryzen 5 2600
Bellek: 8 GB RAMBellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 ya da AMD R9 280
Işın izleme için: GeForce RTX 2060 ya da Radeon RX 6700 XT
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1660 Ti veya AMD RX 590
Işın izleme için: GeForce RTX 3070 ya da Radeon RX 6800
Depolama: 80 GB kullanılabilir alanDepolama: 80 GB kullanılabilir alan

Siz de önerilerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Steam İndirimleri Nedir?

Steam indirimleri, ünlü oyun platformu Steam tarafından belirli aralıklarla gerçekleştirilen bir indirim etkinliğidir. Bu etkinlikler kapsamında yüzlerce hatta binlerce oyun yüksek fiyat düşüşleriyle kullanıcılara sunulur. Oyuncu dostu bir etkinlik olan Steam indirimleri sayesinde bütçenizi aşmadan istediğiniz oyunları alabilirsiniz.

Steam indirimlerinin tam tarihleri sene içerisinde açığa çıksa da yaklaşık bir tahmin yapmak mümkündür. Tahmini tarihlere ulaşmak için içeriğimizden faydalanabilirsiniz.

Steam indirimleri, genellikle sene içerisinde sık sık kendini gösterir. Büyük indirimler olarak mevsim indirimlerinden bahsedebiliriz. Bunlar yaz, kış, sonbahar ve birkaç senedir yapılmasa da ilkbahar indirimleridir. Bunların haricinde, Steam özel günlerde de indirimler yapmaktadır. Örnek olarak cadılar bayramı ya da Yeni Ay indirimleri gösterilebilir.

En İyi Steam İndirimi Hangisi?

En iyi Steam indirimi konusunda bir karar vermek zor, çünkü neredeyse tüm indirimlerde oyun fiyatlarında büyük düşüşler yaşanıyor. Ancak, Kış ve Yaz İndirimleri en uzun süreli ve en büyük indirimlerin yaşandığı etkinlikler. Özellikle, büyük oyunların çıkış tarihleri genelde sonbahar dönemine denk geldiği için kış aylarında indirime girmesi daha düşük olasılıklı. Bu nedenle Steam Yaz İndirimleri en iyi fırsatları yakalayabileceğiniz indirim demek yanlış olmayacaktır.

Sıradaki Steam İndirimi Nedir?

Şu anda gerçekleşen Sonbahar İndirimleri’nin hemen ardından gelecek olan indirimin Kış İndirimleri olacağı tahminler arasında yer alıyor. 1 Aralık tarihine kadar devam edecek olan bu indirimin yaklaşık 2 hafta sonrasında Kış İndirimleri’nin başlayacağı tahmin ediliyor.

Steam Sonbahar İndirimleri

Steam Sonbahar İndirimleri, 2021 yılında 24 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşmekte. Binlerce oyunun indirimli olarak satıldığı indirimin 2022 yılındaki tarihleri için içeriğimizi takip edebilirsiniz.

Steam Kış İndirimleri

Geçtiğimiz senenin son, yeni senenin ilk büyük indirimi Steam Kış İndirimleri, 22 Aralık 2020 tarihinde başlamıştı. 5 Ocak 2021 tarihine kadar devam etti. Gelecek sene gerçekleşecek indirimlerin tarihini ve etkinlik hakkındaki diğer bilgileri içeriğimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Steam İlkbahar İndirimleri

2022 yılı için tarihi henüz belli olmayan Steam İlkbahar İndirimleri, Steam tarafından sunulan ana indirimlerden birisi. Genellikle ilkbahar bitişi ve yaz başlangıcı döneminde gerçekleşiyor. Tahmini olarak mayıs başı gibi bir tarih gösterilebilir.

Yılın ikinci büyük indirimi diyebileceğimiz Steam İlkbahar İndirimlerinin tarihi açıklanırsa içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Ancak, üç senedir bu etkinliğin gerçekleşmediğini hatırlatmakta fayda var.

Steam Yaz İndirimleri

Her senenin ortasında, haziran ayı civarlarında gerçekleşen Steam Yaz İndirimleri, 2022 takvimi için henüz belirli değil. Ancak tarihler açıklanınca içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Yüksek indirimler yakalamak için beklemeye değer bir etkinlik diyebiliriz. Tahmini olarak, haziran sonunu takvimlerinizde işaretleyebilirsiniz.

Diğer Steam İndirimleri

Sene içerisinde çeşitli etkinlikler ve oyun fuarları da Steam tarafından indirim ile karşılanıyor. Cadılar Bayramı İndirimleri, hafta ortası indirimleri, 2020 senesinde yapılan Steam Bahar Temizliği gibi çeşitli indirimleri de takip edip, oldukça uygun fiyatlara oyun satın alabilirsiniz.

Steam İndirimleri İçin İpuçları

Steam indirimleri sırasında yüzlerce oyun arasından cüzdanınız bomboş olarak çıkma ihtimaliniz çok yüksek. Ancak, bu ipuçları sayesinde hem bütçenizi kontrol edebilir hem de istediğiniz oyunları satın alabilirsiniz.

Bir Liste Oluşturun

Elinizde somut bir tablo olsun. İster Steam’in size sunduğu istek listenizi ister başka bir program üzerinden oluşturacağınız yazıyı kullanın. Fakat, aynı günlük alışveriş listeniz gibi bir Steam indirimi listenizin olması çok işinize yarayacaktır. Hem bütçeniz hem de karar vermeniz için bu önemli adımı atlamayın. Kim bilir, belki arkadaşlarınız istek listenizi sizin yerinize halledebilirler bile.

Listenizi oluşturduktan sonra yapmanız gereken oldukça önemli bir diğer adım daha var. Önceliklerinizi belirlemek. Diğer maddelerimizde de değineceğimiz bu konu son derece önemli olduğu için tekrar bahsetmekten çekinmiyoruz.

Steam indirimleri ciddi anlamda göz karartabiliyor. Çok beğenilen oyunların devasa indirimlerle satıldığını görmek hepsini satın almak için bir his uyandırıyor olabilir. Ancak, belli bir sayının üzerinde oyun alırsak adımız gibi bildiğimiz bir gerçek var; tüm bu oyunları oynayamayacağız.

Günümüz oyun dünyasında hayal edemeyeceğimiz kadar başarılı oyun yer alıyor. Üstelik, bu oyunların büyük bir kısmı yüzlerce saat boyunca zaman geçirebileceğimiz oyunlar. Bunlara birkaç örnek vermek gerekirse; Football Manager, Skyrim, GTA V vb.

Özellikle GTA V’in çıkış tarihini ve hala en çok oynanan oyunlardan biri olduğunu göz önünde bulundurursanız söylemek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. Bu nedenle güzel bir liste oluşturmak ve listede satın alacağınız öncelikli oyunları belirlemek çok işinize yarayacaktır.

Yayıncı İndirimlerine Göz Atın

Büyük Steam indirimleri sırasında bilindik yayıncılar da oyunlarını devasa indirimlerle satmaya başlar. Yeni çıkan ya da çok ilgi gören oyunları bulabileceğiniz bu paketler çok büyük indirimler yakalamanızı sağlayabilir. Ayrıca, yayıncı indirimleri sayesinde aşina olmadığınız oyunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Sevdiğiniz bir yayıncının elinden çıkmış tüm oyunları bilmeniz bazen oldukça zor bir durum olabiliyor. Bu indirimler sayesinde daha önce görmediğiniz ve çok beğeneceğiniz oyunlarla karşılaşma ihtimaliniz çok yüksek.

Buna ek olarak, yayıncı indirimleri sayesinde indirim oranlarını da takip edebilirsiniz. Serinin ya da yapımcının elinden çıkmış diğer oyunlarla arasındaki yüzde ve fiyat farkını görmeniz için harika bir fırsat olacaktır. Ayrıca, Steam indirimleri sırasında sayfa genelinde oldukça fazla indirimle karşılaşabilirsiniz. Yayıncı indirimleri burada da devreye girer ve daha derli toplu bir görüntü sunmaya yardımcı olur. Yayıncı indirimleri tüm bu nedenlerle harikadır. Mutlaka göz atın.

DLC ve Oyun Paketlerini Tercih Edin

Tercih etmeyecekseniz bile en azından bir göz atmaktan zarar gelmez. Örneğin, GTA III, GTA: Vice City ve GTA: San Andreas oyunlarının satıldığı bir paketi almak sadece GTA: San Andreas’ı almaktan daha iyi olabilir. Ufak fiyat farkları sayesinde çok daha büyük indirimlerle alışveriş yapabilirsiniz.

Üstelik bu durum sadece farklı oyunlar için de geçerli değil. Ayrı ayrı toplasanız çok büyük ücretler vereceğiniz DLC’ler de bu paketlerde satılabiliyor. Üstelik, paket içerisinde sahip olduğunuz ürünler için ekstra indirim de alabiliyorsunuz. Yani, sahip olduğunuz bir ürüne tekrar ücret ödemeniz gerek kalmıyor. Bu ipucuna dikkat ederek oyun zevkinizi fazlasıyla yükseltebilirsiniz.

Bağımsız Oyunları Görmezden Gelmeyin

Bağımsız geliştiriciler tarafından yapılan oyunlar genelde büyük reklam kampanyalarıyla gündeme gelmez. Ancak, bu oyunların da büyük şirketlerin ortaya çıkardığı AAA oyunlar kadar eğlenceli olabileceğini unutmayın. Üstelik fiyat açısından da oldukça makuldürler. İndirim olmadan bile alabileceğiniz bu oyunları indirim zamanında 10 TL’nin altında ücretlere temin edebilirisiniz.

Kimi zaman büyük şirketlerin yaptığı oyunlardan çok daha eğlenceli bile olabilir bağımsız yapımlar. Ayrıca, bu oyunların yüksek yatırımlar ve sermayelerle ortaya çıkmadığını unutmayın. Bazı oyuncular, bu oyunlar ve geliştiriciler arasındaki ilişkinin büyük yapımlardan daha farklı olduğunu söylerler.

Bağımsız yapımların geliştiricileri, oyunlarına oldukça özen gösterirler. Üstelik, sıradanlaşmışın dışında maceraları da bağımsız oyunlar sayesinde görebilirsiniz.

Önerilere Kulak Asın

Eğer bir oyunu alıp almayacağınıza karar veremediyseniz Steam’in yorumlar kısmına kesinlikle göz atın. Bunun haricinde, bir arkadaşınıza sormak ya da oyun hakkında yazılanları okumak her zaman yardımcı olacaktır. Fakat burada dikkat etmeniz gereken son derece önemli bir konu var; reklamlar.

Bazı oyunlar hakkında okuduğunuz yorumlar oyunun ne kadar başarılı olduğunu sürekli vurgular. Hatta, dünya üzerindeki en iyi oyunmuş gibi bahsedebilir. Ancak, oyunun başka bir kaynaktaki yorumlarına baktığınızda bu kadar başarılı olmadığına dair yorumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple oyun hakkındaki fikirlerinizi toplamak için güvendiğiniz kaynaklara bağlı kalmanızı tavsiye ederiz.

En güvenilir kaynaklardan birisi de şüphesiz oyunculardır. Bu nedenle Steam sayfasındaki yorumları ve incelemeler sonucu aldığı notu göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Üstelik bu durum sadece bilinmeyen ya da kısıtlı bütçeli oyunlar için özel değil.

Hatta tam aksine, büyük oyunlar bazen istedikleri performansı gösteremeyebiliyor ya da oyunculardan beklenen beğeniyi görmeyebiliyor. Bu nedenle geliştiricinin ve yayıncının büyüklüğü ile başarılı oyun arasında bir ilişki olmadığını göz önünde bulundurun.

Ayrıca, hangi oyunu seçeceğinize karar veremiyorsanız bizim önerdiğimiz oyunlara bakabilirsiniz. Canınız bambaşka bir maceraya atılmak istiyorsa öneriler listemizde şimdiye kadar hiç duymadığınız bir oyunla karşılaşabileceğinizi unutmayın!

Emin Olamadıysanız Bekleyin

Örneğin, sevdiğiniz iki farklı oyunda da güzel bir indirim yakaladınız. Ancak bütçeniz ikisini de karşılamaya yetmiyor. Bütçemi zorlayayım bir daha bu indirimi yakalayamam diye düşünüyorsunuz. Fakat, böyle düşünmemelisiniz!

Steam indirimleri oyunculara mükemmel ve kaçırılmayacak fiyatlarda oyunlar sunuyor, bu doğru. Ancak unutmamakta fayda var, bu indirimler çok nadir gerçekleşen etkinlikler değil. Hatta aldığınız tüm oyunları bir sonraki indirime kadar çok büyük bir ihtimal tamamlayamayacaksınız.

Bu nedenle ucuz fiyatlı olduğu için onlarca oyun almanıza hiç gerek yok. Özellikle bu oyun yeni çıkmadıysa çok büyük ihtimalle bir sonraki etkinlikte de indirime girecektir. Bu nedenle oynamak istediğiniz oyunları satın almaya öncelik verin.

Büyük İndirimleri Beklerken Gözünüzü Steam’den Ayırmayın

Evet, büyük Steam indirimleri kullanıcılara oldukça büyük indirimler sunuyor. Ayrıca, bu indirimler sayesinde bütçe dostu harcamalarla oyun almak mümkün hale geliyor. Hatta bazen yok fiyatına oyunlar satın alabiliyoruz. Hem cüzdanınızı hem sizi memnun etmenin harika bir yolu Steam indirimleri.

Ancak, dikkat edilmesi gereken bir başka durum daha var. Bazen bu indirimleri beklemek için bir gerekçeye ihtiyaç duymuyoruz. Çünkü, Steam neredeyse her gün başka bir indirimle kullanıcılarını şaşırtıyor. Üstelik, şaşırtmaya uzunca bir süre daha devam edecek gibi.

Hafta sonu indirimleri, hafta ortası indirimleri, haftalık yayıncı indirimleri, özel etkinlikler ve dahası… Steam açık ara indirim yapmayı en çok seven platform. Bu nedenle, bazen istediğiniz oyunları almak için indirimleri beklemenize hiç ama hiç gerek yok.

Bizim içeriğimiz de bu konuda size yardımcı olabilir. Hızına yetişmesi son derece zor olan Steam tarafından indirime uğrayan oyunlara listemizde yer veriyoruz. Başarılı bulduğumuz, hoşumuza giden ya da dikkate alınması gerektiğini düşündüğümüz indirimler için içeriğimizi takip edebilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.