Sony’nin Yeni Kablosuz Kulaklığı WF-1000XM4 Sızdırıldı!

Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı WF-1000XM4’e ait görüntüler ortaya çıktı. Geçtiğimiz sene çıkan WH-1000XM4’ün kulak içi modeli olan yeni WF-1000XM4, tahminlere göre çok yakında kullanıcılarla buluşacak.

The Walkman Blog tarafından ortaya atılan iddiaya göre yeni WF-1000XM4’ün görüntüleri sızdırıldı.

Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı WF-1000XM4 hakkında sızıntılar ve bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak, ortaya çıkan tasarımıyla yeni kulaklığa görme şansı yakalıyoruz. Görsellere göre yeni Sony WF-1000XM4 daha sportif bir yapıya sahip olacak.

Ayrıca yeni kulaklığın, eski nesle göre daha küçük bir boyutta olduğu tahmin ediliyor. Aynı zamanda kulaklık üzerindeki Sony logosunun konumu yan taraf olarak değiştirilmiş.

Sonynin Yeni Kablosuz Kulaklığı WF-1000XM4
Yeni Sony WF-1000XM4 Görsel: The Walkman Blog

10 Dakika Şarj ile 120 Dakika!

Buna ek olarak, Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı WF-1000XM4 kablosuz şarj özelliğine de sahip olabilir. Üstelik, eski nesillerine göre çok daha hızlı şarj olacağı tahmin ediliyor. Hızlı şarj olabilme ihtimalinin kaynağı ise kulaklığın şarj kutusu.

Önceki nesillerin kutusu üzerinde yazan değerlere göre daha hızlı şarj olacağını anlamak mümkün. Yeni WF-1000XM4, muhtemelen 10 dakika gibi kısa bir sürede 120 dakikaya kadar kullanım imkanı ile karşımıza çıkacak.

Aynı zamanda yeni Sony WF-1000XM4’ün Sony akıllı telefonları ile kablosuz bir şekilde şarj olma ihtimali de mümkün. The Walkman Blog‘un tahminlerine göre Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı WF-1000XM4’ün tanıtımı gelecek ay içerisinde gerçekleşecek.

Kablosuz kulaklıkları düşündüğümüzde Sony WF-1000XM4’ün Apple AirPods, Galaxy Buds Live gibi birçok rakibi mevcut. Sony’nin yeni kablosuz kulaklığı WF-1000XM4’ün nasıl bir tepki alacağını hep birlikte göreceğiz.

Geçtiğimiz sene tanıtılan Sony WH-1000XM4, piyasaya adeta bir bomba gibi düşmüştü. Gelişmiş gürültü engelleme özelliği, kullanışlılık açısından sahip olduğu avantajlar ve rakiplerine kıyasla fiyat/performans açısından gösterdiği başarı oldukça beğenilmişti.

Üstelik WH-1000XM4, hala günümüzün en başarılı kulaklıklarından birisi olarak yerini korumaya devam ediyor. Ayrıca, AirPods Max gibi bir rakibi olmasına rağmen sıklıkla tercih edilen bu modelin kulak içi versiyonuyla da aynı etkiyi yaratması mümkün.

Sony, kulaklık gibi önemli bir aksesuarı düşündüğümüzde ilk aklımıza gelen markalardan oluyor. Öyle ki kaset ile çalışan Walkman cihazı birçok kişinin hafızasında hala yer alıyor.

Kulaklıklar oldukça önemli ve birçok kullanıcı için her zaman kullanılan bir aksesuar. Ayrıca gelişen teknoloji ile farklı özelliklere ve ses kalitelerine sahip cihazlar da karşımıza çıkıyor.

Siz kablosuz kulaklıklar ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin tercihiniz hangisinden yana olurdu? Sizce yeni WF-1000XM4 gelecek ay karşımıza çıkacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.