Sony Yeni Kulaklık Serisini Tanıtmaya Hazırlanıyor!

Sony, dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Şirket, ses teknolojileri üzerine de çalışmalar yapıyor. Hatta Sony, en iyi kulaklık üreticilerinden birisi olarak bilinmektedir. Durumun farkında olan şirket yetkilileri, kullanıcılarını memnun edebilmek için yeni ürünler üzerinde çalışıyorlar. Araştırmacıların ulaştıkları bilgilere göre Sony, yeni bir kulaklık serisini tanıtmaya hazırlanıyor.

Şirket, Inzone adını verdiği seri ile oyunculara hitap etmeye çalışacak. Bunun yanı sıra ulaşılan bilgiler, kulaklıkların yüksek performanslarıyla dikkat çekeceklerini gösteriyorlar!

Sony, Inzone H Serisini Tanıtacak!

Sony, teknoloji sektöründe uzun süredir hizmet veren markalardan birisi olarak bilinmektedir. Şirket, çok çeşitli alanlarda kullanıcılarına hizmet sunuyor. Bu alanlardan birisi de kulaklık sektörü olarak dikkat çekiyor. Sony, uzun süredir ses teknolojileri üzerine çalışmalar yapıyor. Bunun sonucunda şirket, çeşitli kulaklık modellerini kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Sony, yenilikleri kullanıcılarıyla buluşturmayı hedefliyor. Bu doğrultuda şirket, şimdi de yeni bir oyuncu kulaklık serisi üzerinde çalışıyor. Edinilen bilgilere göre Sony, yeni kulaklık serisini Inzone olarak adlandırdı. Şirket, Inzone serisinde H3, H7 ve H9 olmak üzere 3 modeli piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgilere göre şirket, üç modelde de benzer özellikleri ve tasarımları kullanmayı tercih edecek. Şirket, Inzone H3 modelini kablolu bir oyuncu kulaklık modeli olarak geliştirmeyi planlıyor. Bunun yanı sıra Sony, Inzone H7 ve H9 modellerini ise kablosuz bir şekilde kullanıcılarıyla buluşturacak.

Bunun yanı sıra Sony, üç modelde de yüksek ses performansı sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda Inzone serisi, Sony’nin popüler ses teknolojilerinden olan 360 Reality Audio ile donatılacak. Ayrıca Sony, üç modelde de gelişmiş gürültü engelleme teknolojisi kullanmayı planlıyor.

Sony, Inzone Serisini Tanıtacak

Şirket, Inzone serisinin modelleri ile temel olarak oyuncuların ihtiyaçlarına odaklanmayı planlıyor. Bundan dolayı ulaşılan bilgilere göre Sony, bu modellerde güçlü mikrofonlar kullanmayı planlıyor. Böylece özellikle online oyun oynayan oyuncular, kulaklıkların mikrofon performansından memnun kalacaklar.

Sony tarafından geliştirilen yeni kulaklık serisine ait olan bilgiler, şimdilik iddialardan ibaret. Çünkü Sony, henüz Inzone serisiyle ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Bunun yanı sıra araştırmacılar, şirketin kulaklıkları yakın zamanda tanıtacaklarını belirtiyorlar. Bundan dolayı teknoloji meraklıları, merakla Sony tarafından yapılacak açıklamayı beklemeye başladılar.

Sizler de Sony’nin yeni kulaklık serisi Inzone hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.91mobiles.com/hub/exclusive-sony-inzone-h9-h7-h3-gaming-headsets-spatial-sound/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.