Samsung SlimFit Kameralı Akıllı Monitör M8 Tanıtıldı!

Samsung Electronics, yeni SlimFit M8 serisini kullanıcılarına sundu. Pek çok özelliği ile ilk bakışta dikkatleri çeken M8, dört farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Samsung, dört renk seçeneğinde de kullanıcılarına yüksek bir performans sunmayı hedefliyor.

Şirket, monitörü beyaz, pembe, mavi ve yeşil renk seçenekleri ile satışa sunacağını açıkladı. Samsung, geliştirdiği tasarımla birlikte bu renk seçenekleriyle uyum konusunda oldukça başarılı bir iş çıkarttı. Renk seçeneklerinin yanı sıra monitör; 32 inç ekran, UHD çözünürlük ve SlimFit Cam gibi özelliklere de sahip.

Bu yeni seri, hem işlevselliğe hem de eğlenceye önem kullanıcılar için oldukça ideal olacak diyebiliriz. Tasarımı ile yalnızca geleneksel bir ekrandan oluşmuyor. Wi-Fi üzerinden monitörden Netflix, Amazon Prime Video, Apple Tv ve Disney+ olmak üzere popüler dizi film ve eğlence kanallarına bağlanabilirsiniz. Bu yönüyle monitör, hem işlevselliği hem de yüksek düzeydeki kullanılabilirliğiyle kullanıcıları ile buluşuyor.

Yeni Samsung M8 Serisinin Başlıca Teknik Özellikleri

Tarzı ile göz kamaştıran yeni Samsung M8 modelinin teknik özelliklerini de oldukça dikkat çekiyor. Hem alan hem de iş verimliliğini kullanıcılarına sunan M8 serisinin ekran inceliği 11.4 mm olarak dikkat çekiyor. Bu serideki diğer modellerin yaklaşık dörtte üç oranında bir incelik olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra Samsung M8, yükseltilmiş özellikleriyle de kullanıcılarını etkileyecek. Örneğin yeni M8 modeli üzerinden Smart Hub aracılığı ile Bluetooth cihazlarına bağlanılabilecek.

Workspace ara yüzü, kullanıcıları için tek bir ekrandan çalışmak için gereken her şeyi sunacak. Bunun yanı sıra Samsung M8 ile Windows veya Mac bilgisayarlarına kablosuz olarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Samsung DeX, Apple AirPlay ve Microsoft 365 bulut uygulaması da dahil olacak şekilde verimli kullanımı kolaylaştırıyor.

Yeni Samsung M8 Serisinin Başlıca Teknik Özellikleri

Bunun yanı sıra dilerseniz akıllı telefonunuzdan da yansıtarak M8’i dilediğiniz kullanma imkanına sahip olacaksınız. Belirttiğimiz gibi Samsung, monitörde performans kadar alan kullanımı konusunda da kullanıcılarını memnun edecek. Şirket, geliştirdiği teknoloji ile birlikte göze hoş gelmeyen ve yer kaplayan tüm kablolardan kullanıcılarını kurtarıyor. Bunun için kullanıcılar akıllı ekrana takılıp çıkarılabilen SlimFit Cam’ı da kullanma imkanına sahip olacaklar.

SlimFit Cam ayrıca yüz tanıma ve otomatik algılama özelliği ile ekranı açtığınızda yüzünüzü algılayacak. Bu sayede kullanıcılar monitörü hızlıca kullanabilecekler. Ayrıca Google Duo , Zoom gibi görüntülü konuşma uygulamalarında SlimFit Cam ile birlikte evden çalışmanız gereken durumlarda dilediğiniz toplantıyı gerçekleştirebilirsiniz!

Bunun yanı sıra bu toplantılarınızı gerçekleştirirken teknik sorunları düşünmenize gerek kalmayacak. Çünkü Yüksek Hassasiyetli Uzak Alan Sesi Mikrofonu ile monitördeki asistana bağlanarak dilediğiniz şekilde sesli komut özelliğini kullanabileceksiniz. Samsung, özellikleriyle kendisine hayran bırakan Akıllı Monitör SlimFit M8 modelini 729 Dolar’dan başlayan fiyatlarla dünya çapında ön siparişe açtı.

Kaynak: https://news.samsung.com/global/samsung-electronics-announces-m8-the-new-and-stylish-smart-monitor-series

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojinin her alanı ile yakından ilgilenen ve bunları insanlarla buluşturmaktan oldukça keyif alan biriyim!