Realme Watch 3 Ufukta Göründü

Son zamanlarda popülerliğini giderek artıran Realme, akıllı saat sektöründe de geri planda kalmıyor. Yakın zamanda Realme, Watch 3 akıllı saatini piyasaya süreceğiyle ilgili sinyaller vermişti. Bu saat, bazı sertifika sitelerinde yer almaya başlamıştı. Şimdi ise Watch 3 akıllı saati Bluetooth SIG Certification sitesinde görüldü.

Realme’nin çıkarmaya hazırlandığı Watch 3 saati birçok sertifika sitesinde yerini almaya devam ediyor. Önceleri IMDA, FCC ve SIRIM web sitelerinde yer alan akıllı saat şimdi de Bluetooth SIG Certification sitesinde. Saatin bütün özellikleriyle ilgili bilgiler hala mevcut değil. Ancak saatin özellikleriyle ilgili bazı tahminler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Realme Watch 3’ün Lansman Tarihi Yakın Görünüyor

Daha önce Realme Watch, IMDA ve FCC olmak üzere birden çok sertifika sitesinde yer almıştı. Bunun sonucunda da akıllı saatin yakın zamanda piyasaya geleceği hakkında düşünceler ortaya çıkmaya başlamıştı. Realme’nin yeni çıkacak akıllı saati olan Watch 3 şimdi ise Bluetooth SIG Certification sitesinde RMW2108 model numarasıyla yerini aldı. Bu da akıllı saatin lansman tarihine çok daha yaklaştığını düşündürmeye başladı.

İlk olarak sızıntılarıyla ünlü olan Mukul Sharma, Realme’nin yeni çıkacak akıllı saatini Bluetooth SIG Certification sitesinde fark etmişti. Realme Watch 3, Bluetooth SIG Certification sitesinde de RMW2108 model numarasını taşıdığını göstermiş oldu. Watch 3’ün herhangi bir özelliği hala listelerde ya da web sitelerinde yok. Ancak bu akıllı saat yakın zamanda piyasaya gelecek gibi duruyor.

Realme Watch 3 Yakında Satışa Sunulabilir

Realme Watch 3’ün pil kapasitesi, FCC Certification sitesinde görülmüştü. Listeye göre akıllı saat 340 mAh pil içerecek. Bu da akıllı saatin Realme Watch 2’nin pil gücünden daha fazlasına sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca akıllı saatin 12 güne kadar pil ömrü sunması da tahminler arasında yerini alıyor.

Realme Watch 3’ün Realme Watch 2 saatinin özelliklerine kıyasla yükseltme alması da tahminler arasında. Pilin yanı sıra cihazda yeni bir işlemci ya da daha büyük bir ekrana sahip olması söz konusu. Yine de Saatle ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Ancak Realme şirketinin Watch 3 hakkında yakın zamanda resmi bir açıklama yapma ihtimali yüksek.

Tüm bu bilgilerin şimdilik birer iddia olduğunu hatırlatalım. Ayrıca ürünün Türkiye’ye ne zaman geleceği konusu da belirsizliğini koruyor. Peki siz Realme Watch 3’ün yakında piyasaya girmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2022/07/11/realme-watch-3-spotted-on-bluetooth-sig-certification-site-launch-appears-imminent/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Dilbilim mezunu Dilara, uzun süredir teknolojik haberleri takip ediyor ve teknolojiyle alakalı içerik üretmekten keyif alıyor. Sosyal medya uygulamalarına ve teknolojik cihazlara da oldukça meraklıdır.