Huawei FreeBuds Pro 2 Yakın Zamanda Tanıtılabilir!

Dünyanın en büyük teknoloji üreticilerinden Huawei, yeni ürünler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bilindiği üzere araştırmacılar, bir süredir şirketin yeni kulaklık modeli üzerinde çalıştığı söylüyorlardı. Teknoloji devi, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla bu iddiaları güçlendirdi. Çünkü Huawei tarafından yapılan paylaşım, FreeBuds Pro 2 modelinin yakın zamanda tanıtılabileceğini gösteriyor!

Huawei, yaptığı paylaşımda bir ürün tanıtım görseli paylaştı. Bunun yanı sıra şirket, gönderide bir giyilebilir teknolojik cihaz üzerinde çalıştıklarını açıkladı. Bunun üzerine araştırmacılar, şirketin FreeBuds Pro 2 üzerinde çalıştığını ve yakın zamanda kulaklığın tanıtımını gerçekleştireceğini iddia ettiler!

Huawei FreeBuds Pro 2 Yakında Tanıtılabilir!

Teknoloji devi Huawei, uzun süredir kulaklık sektöründe de kullanıcılarına hizmet veriyor. Öyle ki şirket, bu konuda oldukça başarılı işler çıkartıyor. Bundan dolayı Huawei, dünya genelinde en çok tercih edilen kablosuz kulaklık üreticilerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Şirket, kullanıcılarını memnun edebilmek adına yeni ürünler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Teknoloji araştırmacıları, bir süredir şirketin yeni bir kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalıştığını iddia ediyorlardı. Bunun üzerine ortaya çıkan bilgiler, yeni kulaklık modelinin FreeBuds Pro 2 olabileceğini gösterdi. Huawei, yakın zamana kadar konu hakkında net bir açıklama yapmamıştı.

Fakat şirket, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla yeni bir giyilebilir teknolojik cihaz üzerinde çalıştıklarını doğruladı. Bunun üzerine teknoloji meraklıları, yakın zamanda FreeBuds Pro 2’nin tanıtılabileceğini düşünmeye başladılar. Çünkü yakın zamana kadar ulaşılan bilgiler, şirketin yeni bir kulaklık modeli üzerinde çalıştığını doğrular nitelikteydi.

Huawei tarafından yapılan bu paylaşım, araştırmacıların iddialarını güçlendirdi diyebiliriz. Ortaya çıkan bilgilere göre Huawei, yeni kulaklık modelinde yeni teknolojileri kullanmaya çalışacak. Bu sayede şirket, kullanıcılarına güçlü bir ses performansı sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda ortaya çıkan bilgilere göre Huawei, bazı teknoloji şirketleriyle ortak çalışıyor.

Ayrıca teknoloji devi, kulaklığın performansı kadar tasarıma da önem veriyor. Geçtiğimiz günlerde bazı araştırmacılar, FreeBuds Pro 2’ye ait olduklarını iddia ettikleri görselleri paylaştılar. Paylaşılan görsellere göre Huawei, sade ve şık bir kulaklık tasarımı geliştirdi diyebiliriz. Bunun yanı sıra araştırmacılara göre şirket, kullanıcılarına yeni kulaklık modelinde beyaz, mavi ve gümüş renk seçenekleri sunmayı planlıyor.

Huawei FreeBuds Pro 2 ile ilgili ulaşılan tüm bilgiler şimdilik iddialardan ibaret. Çünkü Huawei, konu hakkında henüz net bir açıklama yapmayı tercih etmedi. Bunun yanı sıra eğer araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgiler doğruysa şirket, yakın zamanda kulaklığın resmi tanıtımını gerçekleştirecektir.

Sizler de Huawei FreeBuds Pro 2 hakkındaki beklentilerinizi ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2022/06/20/huawei-freebuds-pro-2-teased-to-launch-soon/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye dair güncel konuları araştırmayı ve paylaşmayı seven bir araştırma tutkunu