Hobbycorn: Ne Yapacağını Bilemeyenlere!

Kişisel hobi dünyası olarak tasarlanan Hobbycorn, daha önce hiç duyulmamış hobileri keşfetmenizi, öğrenmenizi ve planlamanızı sağlar. Bunun yanında hobilerinizdeki gelişimlerinizi düzenli olarak takip etmenizi sağlayan bu mobil uygulamaya gelin yakından bakalım.

Hobbycorn Ne İstiyor?

Boş zamanlarınızı etkili kullanmak önemli. Fakat, boş zamanlarda ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Yeni hobileri keşfetmede öncü bir rol üstlenen Hobbycorn, bu konuda size yardımcı olabilir.

Kendinize zaman ayırmanıza ve hobilerinizi planlamanıza yardımcı olan Hobbycorn, dört temel değer ile karşımıza çıkıyor. Mutluluk, zaman verimliliği, kendini gerçekleştirme ve daha az stres.

Hobbycorn ile mutlu olmanın en iyi yolunu keşfedebilirsiniz. Kendinize ve sevdiğiniz hobilerinize ayırdığınız zaman ile mutluluğunuzun artacağına emin olun. Hobilerinizi keşfettikçe, kendinizi de keşfedecek ve daha iyi tanıyacaksınız.

Bu değerler arasında sıkça göz ardı edilen stres, Hobbycorn tarafından unutulmuyor. Uygulama, hayat boyu karşılaştığımız zorlukların bizi strese soktuğu konusunu ihmal etmiyor. Hobilerinize zaman ayırarak stresi hayatınızdan uzaklaştırmanıza yardımcı oluyor. Dolaylı olarak mutluluğunuz ve hayat kaliteniz de yükseliş gösteriyor.

Hobbycorn ekibi, yola çıkma hikayelerini geliştirirken, ilham aldıklarını bize de ilham olarak aktarıyor. Bu yolda geleceğe dönük hedeflerini Joseph Campbell’in sözüyle ifade ediyor.

“Yola dünyayı kurtarmak için değil, kendini kurtarmak için koyulursun. Ama bunu yaparken dünyayı kurtarırsın. Yaşam dolu bir insanın etkisi, yaşam verir.”

Hobbycorn’u Tanıyalım

Bir hayalin peşinden koşan Yusuf Yeşil’in kurucusu olduğu Yesil Science, tıp, sanat ve teknolojiyi birleştiren yapay zeka destekli ürünlerden biri olan Hobbycorn’u geliştirdi. Sanattan spora 11 farklı kategoride 180’den fazla hobi keşfetmeyi sağlayan Hobbycorn, hobiler hakkında ilginç bilgiler de veriyor. Bunun yanında gerekli malzemelere, ipuçlarına ve daha birçok özelliğe erişebilmeyi mümkün kılıyor.

Filtreleme mekanizması ile keşfedilmeyi bekleyen yüzlerce hobiyi, seçilen parametrelere göre kullanıcıya uygun hale getiriyor. Bu sayede hobilere hızlı ve kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Madde madde, temel özellikleri ve önemli ipuçları sayesinde hobileri basitçe öğrenmek mümkün hale geliyor.

hobbycorn-kesfet-filtrele-planla
Resim: Hobbycorn

Kullanıcılar kendilerine göre en iyi hobiyi bulduktan sonra gelişimini takip edebiliyor. Sunulan esnek zaman ve hedef ayarlarıyla hobilerini diledikleri zaman planlayabiliyorlar.

Hobbycorn, bir aktivite yapmada en etkili motivasyonun, yaptığımız aktivitedeki gelişimimizi görmek olduğuna inanıyor. Sonuç olarak hobilerdeki gelişimi haftalık ve aylık olarak istatistikler ile takip edebilme olanağını kullanıcıya tanıyor.

Kullanıcılar, gelişimlerini uygulama üzerinden düzenli olarak takip edebiliyor. Bu sayede zaman kaybının önüne geçilebiliyor ve planlamalar etkili bir şekilde kullanılabiliyor.

Hobbycorn ekibi, Türkiye’nin farklı yerlerinden, bambaşka hikayelerin onları bir araya getirdiğini ifade ediyor. Kendini arayan, hayat koşuşturmasından bunalmış ve sıkılmış bir halde “Bu dünya için ben ne yapabilirim?” sorusunun cevabını ararken yolları kesişen ekip, kendilerini şöyle ifade ediyor:

“Biz içindeki ışığa inanan ve her bir bireyin topluma büyük etkisi olduğunu bilen ve bu doğrultuda hep birlikte gelişerek büyümeyi hedefleyen bir aileyiz. Ailemiz büyürken, her birimize kendini tanıması, içindeki o ışığı keşfetmesi ve zamanını kendini mutlu edecek şekilde geçirmesi konusunda destek olmak için buradayız.”

Hem Google Play hem de App Store’da yer alan Hobbycorn’u ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Pişman olmayacağınıza eminiz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Girişimler odaklı araştırma yapmayı çok seviyor. Bir zamanların uluslararası ilişkiler öğrencisi olarak analiz yapmaya bayılıyor. Teknoloji ile alakalı paylaşımların da takipçisi olarak analiz edip, yorumluyor.