HarmonyOS’li Huawei Ürünleri Türkiye’ye Geliyor!

Huawei, geçtiğimiz günlerde HarmonyOS için bir tanıtım etkinliği gerçekleştirdi. Bu etkinlik kapsamında yeni HarmonyOS işletim sistemini tanıttı. Ayrıca, HarmonyOS’e sahip birkaç cihaz da etkinlikte tanıtıldı. Şimdi ise HarmonyOS’li Huawei ürünleri için Türkiye çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı!

HarmonyOS’li Huawei ürünleri listesinin başında MatePad 11 geliyor. Ancak, Türkiye için yola çıkan tek ürün MatePad 11 değil! Merakla beklenen yeni kablosuz kulaklık FreeBuds 4, Huawei Watch 3 ve MateView monitör serisi de Türkiye pazarına giriş yapacak!

Öncelikle satışa sunulacak ürünler MatePad 11 ve FreeBuds 4 modelleri oluyor. 24 Haziran itibariyle MatePad 11 ve FreeBuds 4 için ön siparişler başlıyor.

Huawei MatePad 11

Huawei-MatePad-11 HarmonyOSli Huawei Ürünleri

Snapdragon 865 işlemciye sahip MatePad 11, yeni HarmonyOS’ten güç alacak ilk cihazlar arasında yer alıyor. Yeni işletim sisteminin güçlerini sergileyeceği cihaz 10,9 inç bir ekrana sahip. Ayrıca, 120Hz yenileme hızı ve %90 ekran-gövde oranıyla MatePad 11 son derece başarılı bir ekran ile karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Huawei, MatePad 11 modelini yeni M-Pencil 2 ürününün de bulunduğu bir paketle ön satışa çıkarıyor. Yalnızca tableti satın almak isteyen kullanıcılar için verilen fiyat 4.299 TL oluyor.

Bunun yanı sıra tablet ile birlikte kalem ve klavye ya da kalem ve kılıf satın almak isteyen kullanıcılar için belirlenen ücret ise 4.999 TL olarak ifade ediliyor.

24 Haziran tarihinde başlayacak ön satış 12 Temmuz tarihine kadar devam ediyor. Huawei, 50 TL ön ödeme için 150 TL ek indirim uygulandığını da belirtiyor.

Huawei FreeBuds 4

Huawei FreeBuds 4

Uyarlanabilir kulak eşleştirme teknolojisine sahip Huawei FreeBuds 4, Türkiye pazarına giriş yapacak bir başka cihaz oluyor. FreeBuds 4, kullanım durumuna ve kulak yapısına göre optimum gürültü engellemesi sunuyor.

Özellikle gürültü engelleme performansı ile büyük heyecan uyandıran FreeBuds 4 için belirlenen ön satış başlangıç tarihi de 24 Haziran oluyor. 5 Temmuz’da sona erecek olan ön satışta belirlenen ücret 1.399 TL olarak ifade ediliyor.

Ayrıca, 50 TL ön ödeme ile 100 TL indirim fırsatı da Huawei tarafından kullanıcılara sunuluyor. Üstelik, FreeBuds 4 ile Huawei Band 4’te hediye ediliyor!

huawei-watch-3

Huawei Watch 3 ve MateView Serisi

Dünyanın en büyük akıllı saat üreticilerinden birisi olan Huawei’nin yeni serisi Watch 3 de bu yaz Türkiye pazarına giriş yapacak. HarmonyOS 2.0 işletim sistemine sahip cihaz özellikle yüksek gücüyle dikkat çekiyor.

Sağlık ve antrenman takibi gibi özelliklerin yanı sıra; vücut ısısı, el yıkama kontrolü ve düşme sensörü de Huawei Watch 3’te yer alıyor.

Bunun yanı sıra MateView monitör serisiyle de dikkat çeken Huawei; her iki ürünün de Ağustos 2021 tarihinde Türkiye’de satışa çıkacağını ifade ediyor. Ürünlerin fiyatı hakkında henüz bir bilgi mevcut değil.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojiye yoğun bir ilgi duyan Mert, 10 yılı aşkın süredir teknolojik gelişmeleri ve haberleri yakından takip etmektedir. Özellikle oyunlara ve teknolojik cihazlara oldukça meraklıdır.