Blanc Mask ile hem Sağlığınızı hem de Gizliliğinizi Koruyun

Yüzünüzü tam bir şekilde korurken solumanız için %99.97 oranında temiz hava sağlayan Blanc Mask, aynı zamanda bir moda ifadesi olarak tanımlanıyor. Maske, kullanıcının sağlığının ve anonimliğinin korunması gerektiğine inanan bir kolektifin parçası olarak meydana çıkmakta.Geleneksel Covid maskelerine benzememek için büyük ve bilinçli bir çaba sarf eden Blanc Mask, aynı zamanda oldukça koruyucu da. Size bakmanız için renkli bir vizör ve nefes almanız için özel hava kanalları sağlayan maske, tüm yüze oturan ergonomik bir tasarıma sahip. 

Tam Korumalı Solunum

Blanc'in Filtreleme Sistemi
Blanc’in Filtreleme Sistemi

Blanc, kendine özgü kişiliğinizi vurgulamak ve mevcut ruh halinizi yansıtmak için bir aksesuardan fazlasıdır. Konforlu hava sızdırmazlığı sayesinde soluduğunuz tüm hava SGS tarafından test edilmiş 2 adet değiştirilebilir HEPA filtreden geçirilir. Bu iki yüksek verimli HEPA filtresi solunan havanın %99.97’ye kadar saf olmasını sağlıyor. Filtreler nefes alma sürecindeki mikro partikülleri ve mikroorganizmaları yakalıyor ve gittiğiniz her yerde soluduğunuz havayı gerçek zamanlı olarak arındırıyor. 

Peki Blanc’in filtreleme sistemi diğer maskelerden nasıl ayrılıyor? Blanc Mask’teki yüksek verimli hava filtreleri, havayı çok katmanlı mikro elyaf ağlardan geçirmeye zorlayan, özel, mekanik hava filtreleridir. Bu filtreler; polen, evcil hayvan tüyü, tütün dumanı, toz vb. her türlü zararlı parçacığı hapseder. 

Maskenin kendisi hava geçirmezlik özelliğine sahip, bunun yanında dikkatlice yerleştirilmiş yollar soluduğunuz havanın geri verilirken maskenin tabanında bulunan deliklerden çıkmasını sağlıyor. Böylece vizörünüz asla buğulanmıyor.

Normal Maskelerden Neden Farklı?

Blanc Mask Yüze Tam Oturur.
Blanc Mask Yüze Tam Oturur.

Covid-19 virüsünden dolayı artık herkes maske takması gerektiğini biliyor. Ancak dayanıksız malzemelerini düşünecek olursak diğer maskelerin ne kadar etkin olduğu tartışılır bir durum. Maskelerin kenarlarındaki büyük boşluklar her nefes alışınızda filtrelenmemiş hava akışına izin veriyor. Blanc, ağzınızın etrafında gevşekçe sarılmış bir bez parçası olmaktan çok, yüzünüze ergonomik olarak uyacak şekilde tasarlanmış hava geçirmez bir muhafaza öğesi. 

Normal maskeler ince kayışları ile sürekli aşağı kayarak onlara sürekli dokunmanıza ve konumlandırmanıza sebep olurlar. Blanc ile gün boyunca yüzünüze dokunmanıza gerek yok. Oldukça rahat olan geniş kafa bandı kulaklarınızı germeden veya başınızı sıkmadan maskeyi yerine mükemmel bir şekilde kilitliyor.

Blanc Mask Sadece Bir Yüz Maskesi Değil

Blanc Mask
Blanc Mask

Gözlerinizi, burnunuzu ve ağzınızı dış dünyadan koruyan Blanc Mask opak ve değiştirilebilir ön paneller ile geliyor. Mevcut ön panelin klipsi açıldığında yenisi yerine zahmetsizce oturtulabiliyor. Şirketin de söylediği gibi Blanc, sadece bir yüz maskesi değil. Modüler tasarımı kendi Blanc’inizi ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize ve böylece kişiliğinizi dünyaya ifade etmenize olanak tanımakta. 

Kısmen moda ifadesi kısmen ise kimlik kapatıcı olarak tasarlanan maske daha önce gördüğümüz her şeyden mutlak bir sapma biçimine sahip. Sadece sağlığınızı korumakla kalmayan Blanc, sizi kalabalıktan ayıran bir maske ile moda ve güvenlikte oluşturulan normları bozuyor. Hem çevrimiçi hem de gerçek anlamda gizliliğin giderek daha fazla istila edildiği dünyada, yüz tanıma kameraları ve meraklı izleyicilerden gizlenmek isteyebilirsiniz. Şirket bu amaç doğrultusunda hem sağlığınızı hem de kimliğinizi koruyan bu maskeyi üretme yoluna girdiklerini belirtiyor. Bir bilim kurgu filminden çıkma gibi görünen Blanc Mask; görsel kimliğinizin, duygularınızın ve ifadelerinizin tam kontrolünü yeniden kazanmanıza izin vermenin bir yolu. 

Blanc’in opak tam yüz koruması ile yüzünüzü ne zaman, nerede ve kiminle paylaşacağınıza siz karar verirsiniz. Şirket; teknoloji gelişmeye devam ettikçe, kendimizi donatma şeklimizin de gelişmesi gerektiğinin altını çiziyor. 

Siparişlerinin dağıtımına Mart 2021’de başlanacak olan Blanc Mask’in ön satışları Kickstarter’da devam ediyor. Eğer bu ilginç maskeye sahip olmak isterseniz, şu anda kargo ücretiyle birlikte yaklaşık 99 dolar gibi bir ücrete satın alabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Teknolojik mitleri araştırmayı ve ürün incelemeleri yapmayı çok seven, sanatsever, meraklı bir endüstri ürünleri tasarımı öğrencisi.