Amazon Prime Çok Uygun Fiyatla Türkiye’de

Teknoloji devi Amazon, Türkiye kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Amazon abonelik sistemi olan Amazon Prime açıkladığı çok uygun fiyatıyla artık Türkiye’de de kullanılabilir durumda. Bugünden itibaren ülkemizde kullanılacak olan Amazon Prime ile kullanıcılar ücretsiz kargo özelliğinden yararlanacaklar. Buna ek olarak bazı siparişlerde ertesi gün teslimat seçeneğini de dilediği gibi kullanabilecekler.

Prime Gaming ve Prime Video Hizmetleri de Dahil

prime-video-gaming

Amazon Prime’ın sunduğu tek hizmet, e-ticaret alanında değil. Amazon Prime üyeliğinin ardından kullanıcılar Prime Video ve Prime Gaming hizmetlerine de ek bir ücret ödemeden sahip olmuş olacak.

Kullanıcılar Amazon Prime sayesinde film/dizi platformu olan Amazon Prime Video’da bulunan tüm dizi ve filmleri izleme hakkına sahip olacak. Prime Video da diğer film/dizi platformları gibi hem Amazon’a ait orijinal içerikleri hem de başka yayıncıların içeriklerini yayımlamakta. Her ne kadar Netflix gibi çok geniş bir kütüphaneye sahip olmasa da Prime Video sürekli geliştirilmeye devam ediyor

Amazon Prime’ın kullanıcılarına sunduğu bir başka özellik ise, yine bir başka Amazon platformu olan Twitch yayın platformunda kullanıcılara ayrıcalıklar tanıyan Prime Gaming. Daha önce Twitch Prime adına sahip olan bu özellik yakın zamanda Prime Gaming olarak kullanılmaya başlanmıştı. Prime Gaming ile birlikte hem ücretsiz olarak oyunlara erişebileceğiniz platformlarda, istediğiniz oyun yayıncısına da abone olabileceksiniz.

Amazon Prime İlk Ay Ücretsiz!

Amazon, Prime hizmetini denemeniz için sizlere ilk ay bu hizmeti ücretsiz olarak sunuyor. Bu deneme ayının ardından istediğiniz gibi iptal edebildiğiniz hizmet, iptal etmediğiniz takdirde de aylık sadece 7,90 TL gibi bir ücretle kullanılabilir hale geliyor.

Amazon Prime kullanmak istiyorsanız, Amazon’un sitesinde yer alan Prime bölümünden gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra üye olabilirsiniz.

Genel olarak ülkemizde bu tarz hizmetler sunan Amazon Prime, rakiplerine göre çok uygun fiyat değeri biçmekte. Bununla birlikte sadece tek bir alanda değil de birçok alanda ayrıcalıklar sunan Amazon Prime, Türkiye’de çok fazla tutacak gibi duruyor. Prime Video ve Prime Gaming hizmetleri gerçekten çok fazla ilgi çekecek gibi. Peki siz de birçok ayrıcalığa sahip olacağınız Amazon Prime hizmetini kullanacak mısınız?

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Özgür Doğan (Okunuşu: Özgür Do:an) : Teknoloji içerikleri yazmayı ve okumayı seven kişi, kimse, topluluk.