Yeni Beats Studio Buds Görüntüleri Sızdırıldı!

Yeni Beats Studio Buds görselleri sızdırıldı. Beats yeni kulaklıkları ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şimdilik tam tarihini bilmesek de yeni Studio Buds’a ait ilk görsellere ulaşmak artık mümkün.

Son olarak yayınlanan iOS 14.6 ile birlikte bu kulaklığın varlığı ortaya çıktı. Yeni Beats Studio Buds diğer kulak içi kablosuz kulaklıklardan biraz farklı bir görünüme sahip. Ancak, şarj kutusu tasarımında diğer kulaklıklardan pek bir farkı yok.

Beats tasarım olarak ergonomik gözüken yeni bir kulaklık ile karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda taşınabilirlik ve kullanma kolaylığı açısından boyutunun küçük olması oldukça olumlu bir gelişme.

Yeni-Beats-Studio-Buds-Goruntuleri-Sizdirildi

Üstelik, ürünün gerçek görüntüleri de sızdırılıyor. Her ne kadar Apple denetimi altında olsa da Beats, kulaklık olarak AirPods modellerinden çok daha farklı bir ürün ortaya koyuyor. Hatta, Samsung Galaxy Buds’a daha çok benzediğini söylemek yanlış olmayacaktır.

MySmartPrice tarafından paylaşılan görseller, FCC dosyalarında yer alan tasarımlara son derece benziyor. Bu görsellere göre Studio Buds, ovalimsi bir şekle sahip.

Ancak, bu görsellerin ürünün son hali olmayabileceği ifade ediliyor. Ürün resmi olarak tanıtılmadan önce tasarım üzerinde birtakım değişiklikler olması mümkün.

Bunun haricinde bir başka ihtimal ise Apple’ın ürünü yeniden isimlendirmesi ve ikinci nesil AirPods Pro olarak tanıtması. MySmartPrice’ın belirttiğine göre Apple, 2021 yılında tanıtılacak yeni AirPods Pro için bir tasarım değişikliğine gidecek.

Yeni yuvarlak kulaklıklar Apple’ın AirPods Pro için geliştirdiği yeni tasarım olabilir. Buna ek olarak Apple’ın yeni kulaklıkta daha küçük bir tasarım istediği de biliniyor. Ancak yine de şimdilik bu ürünler Beats Studio Buds olarak karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz hafta çıkan animasyonda ürünün şarj kutusuyla ilgili bilgiler de ortaya çıkmıştı. Önünde bir Beats logosu bulunan kutu sıradan bir kablosuz kulaklık kutusu gibi gözüküyor. Yalnızca biraz daha geniş bir tasarıma sahip.

Beats Studio Buds Çıkış Tarihi Ne Zaman?

2014 yılında Apple, Beats’i satın aldı. Bu satın alma sonrasında Beats tarafında tanıtımlar ve yeni ürünler birbiri ardına gelmeye devam ediyor.

Aynı zamanda bu satın alma sonrası markanın satış ağı da oldukça fazla genişledi. Öyle ki dünya üzerinde bulunan tüm Apple Store mağazaları aynı zamanda Beats ürünlerini de satışa sundu.

Şimdi yeni Beats Studio Buds da bu ürünlerin arasında yerini alacak gibi gözüküyor. Ürünün çıkış tarihi henüz belli değil; ancak bu kadar sızıntının ardından Studio Buds’ın çok yakın zamanda karşımıza çıkması muhtemel.

Ürün hakkında pek bir bilgi bulunmasa da en iyi kablosuz kulaklıklar arasında yer alacak bir ürün geliyor gibi gözüküyor.

Sizler Beats kulaklıkları hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.