Xbox Mini Buzdolabı Resmi Olarak Tanıtıldı!

E3 etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Etkinlikle birbirinden iyi oyunlar tanıtılırken Microsoft tarafından ilginç bir ürün tanıtımı geldi. Xbox oyunculara hitap eden bir mini buzdolabı tanıttı!

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Microsoft, bilindiği gibi Xbox ile oyunculara özel ürünler geliştiriyor. Ancak Microsoft, oyuncuların ilgisini çekebilmek için yepyeni bir ürün tanıtıyor.

Şirket, bilindiği üzere geçtiğimiz senelerde Series X ile aynı tasarıma sahip bir buzdolabı tasarlamıştı. Hatta Microsoft, bu buzdolaplarını da çekilişle Xbox hayranlarına dağıtmıştı.

Microsoft, şimdi de mini buzdolabı tanıtımını gerçekleştirdi. E3 sürecinde kimse böyle bir hamle beklemiyordu. Bu yüzden de şirketin tanıtımı oyuncuları şok ederken bir yandan da çok heyecanlandırdı.

Xbox Mini Buzdolabı Bu Yıl Geliyor!

Oyun şirketleri, E3’de ilgi çekebilmek adına birkaç sürpriz oyun ya da ürün tanıtımı gerçekleştirebiliyorlar. Bu seneye damga vuracak tanıtım ise şüphesiz ki Microsoft’tan geldi.

Oyuncular için mini bir buzdolabı tasarlayan Microsoft, kısa bir sürede yoğun gündemin zirvesine oturmayı başardı.

Şirket, tasarladığı buzdolabını Xbox YouTube hesabından yayınlanan video ile tanıttı. Oldukça ilgi çekici bir tanıtım videosu hazırlayan Microsoft, videoda buzdolabının görsellerine de yer verdi.

Mini buzdolabın tasarımı, Microsoft’un geçen senelerde tasarladığı buzdolabının tasarımına oldukça benziyor.

Bazı oyuncular, oyunlara kendilerini çok kaptırabiliyorlar. Bu yüzden bu oyuncuların yemek, su gibi ihtiyaçları aksayabiliyor. Microsoft da hem ilgi çekebilmek hem de bu tür oyuncuların içecek ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına mini bir buzdolabı tasarlıyor.

Yapılan tanıtımda, buzdolabının soğutma gücünün çok kuvvetli olduğu vurgulanıyor. Hatta söylenene göre buzdolabında Xbox hızlı soğutma teknolojisi mevcut. Bu yüzden oyuncular, özellikle yaz aylarında buzdolabından oldukça memnun kalacaklar.

Xbox Mini Buzdolabı

Şirket, buzdolabını çok yer kaplamaması ve daha çok kullanışlı olabilmesi amacıyla mini boyda tasarladığını belirtiyor. Bazı insanlar buzdolabında az yer olmasını dezavantaj olarak görebilirler.

Fakat Microsoft, buzdolabını oyuncuların özellikle içecek ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla tasarlıyor. Bu yüzden de buzdolabında kullanıcılarının birkaç içecek koyabilecekleri kadar alan mevcut.

Şimdilik ürün hakkında detaylı bir tanıtım yapılmadı. Bu yüzden de Microsoft buzdolabını satacak mı yoksa geçen senelerdeki gibi çekilişle dağıtacak mı net olarak bilinmiyor.

Fakat bilinen bir gerçek var ki Microsoft, bu ürünle oyuncuların ilgisini çekmeyi başaracak. Ayrıca Xbox tarafından açıklanana göre mini buzdolabı, bu sene sonuna doğru kullanıcılarla buluşacak.

Sizler Xbox mini buzdolabı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.