Vivo Güçlü İşlemcili Bir Tablet Modeli Geliştiriyor!

Çin merkezli Vivo, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Bilindiği üzere şirket, geçtiğimiz aylarda tablet pazarına da giriş yapacaklarını doğrulamıştı. Bunun üzerine araştırmacılar, şirketin çalışmaları hakkında bazı bilgilere ulaşmaya devam ediyorlar. Yeni bilgilere göre Vivo, güçlü işlemcili bir tablet modelini kullanıcılarıyla buluşturacak. Bu noktada da şirketin tablette Snapdragon 870 kullanacağı iddia ediliyor.

Birçok akıllı telefon üreticisi, güçlü bir cihaz üretmeyi hedeflediğinde üst düzey Snapdragon işlemciler kullanıyor. Vivo, geliştireceği tablet modelinde de üst düzey bir Snapdragon işlemci modeli kullanabilir!

Vivo Tablet, 2022 Yılında Piyasaya Sürülebilir!

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgiler, Vivo tarafından geliştirilen tablet hakkında bazı detayları ortaya çıkarttı. Araştırmacılar, edindikleri yeni bilgilere göre şirketin tablet modelini 2022’de piyasaya süreceklerini iddia ediyorlar. Bunun yanı sıra heyecanla beklenen tablet hakkında bazı teknik detaylara da ulaşıldı.

Bilindiği üzere tablet üreticileri, genellikle tabletlerde çok güçlü işlemciler kullanmayı tercih etmiyorlar. Bu durum en temel sebebi tabletlerin maliyetlerini artırmamak oluyor. Ancak Vivo, bu durumu değiştirecek gibi duruyor. Çünkü edinilen bilgilere göre Vivo, piyasaya süreceği tablet modelinde Snapdragon 870’i kullanmayı planlıyor.

Bilindiği üzere Vivo, geçtiğimiz aylarda Vivo Pad adındaki bir markayı tescil ettirmişti. Bunun üzerine teknoloji takipçileri, şirketin tablet modellerini Vivo Pad markası adı altında satacağını düşünüyorlar. Vivo Pad, tablet hakkında bazı detaylara ulaşılmasını sağladı. Çünkü ulaşılan bazı bilgilere göre şirket, Vivo Pad markası adı altında 8.040 mAh bataryalı bir cihaz üzerinde çalışıyor.

Vivo Tablet, 2022 Yılında Piyasaya Sürülebilir!

Şimdilik araştırmacılar tarafından edinilen tüm bilgiler birleştirildiğine, şirketin 2022 yılında çok güçlü bir donanıma sahip olan bir tablet modelini kullanıcılarıyla buluşturacağını söyleyebiliriz. Bu noktada tabletin satışlarında en etkili olacak unsur, tabletin satış fiyatı olacaktır. Çünkü Snapdragon 870’e sahip bir tablet, performans anlamında teknoloji meraklılarını heyecanlandırsa da fiyat açısından tedirgin ediyor.

Vivo tarafından geliştirilen tablet hakkında şimdilik daha fazla bilgi bulunmuyor. Snapdragon 870 iddiası, başta Vivo hayranları olmak üzere neredeyse tüm teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı. Şirket, 2022 yılıyla birlikte tablet hakkında bazı detayları paylaşmaya başlayacaktır.

Sizler Vivo tarafından güçlü işlemcili bir tablet modeli geliştirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket, nasıl bir fiyat politikası uygularsa tablet satışlarında başarılı olabilir? Sizler de Vivo tarafından geliştirilen tablet hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.