The Siege of Paris Lansman Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz temmuz ayının sonunda sizlere “The Siege of Paris DLC’si Assassin’s Creed Valhalla’ya Geliyor!” haberi ile müjdeyi vermiştik. O zaman çıkan habere göre yeni DLC paketi olan The Siege of Paris 5 Ağustos tarihinde çıkacak gibi gözüküyordu. Ancak, Xbox’ın sayfasında yanlışlıkla yayınlanan tarih geçti ve DLC paketi çıkmadı. Fakat bugün sonunda Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris DLC’si için lansman tarihi belli oldu.

Üstelik bu kez resmi açıklama Ubisoft tarafından geldi. Ubisoft hangi tarihte hangi platformda aktif hale geleceğini de detaylı bir tablo ile oyunseverlere sundu. Hatta tabloda saatine kadar bilgiler yer alıyor.

Paris Baskınlarına Hazır mısınız?

The Siege of Paris DLC paketinin lansmanından önce Ubisoft, ikinci Assassin’s Creed Valhalla DLC’si için çeşitli bölgeler ve saat dilimlerinin kesin zamanlamalarını ayrıntılı olarak açıkladı.

Eivor’un İrlanda’yı ziyaret ettiği ve yeni bir gizemli tehditle karşı karşıya kaldığı Wrath of the Druids DLC paketinin yayınlanmasından bu yana biraz zaman geçti . Önümüzdeki günlerde Vikingler, Şişman Charles’ın güçlerine karşı yer almak için Batı Francia krallığına gidecek.

Büyük DLC paketi resmi olarak 12 Ağustos’ta yayınlanacak. Ancak bazı oyuncuların DLC’ye erken erişim elde etmesi mümkün. Geliştiriciler resmi Assassin’s Creed Twitter hesabı üzerinden tüm detayları paylaştı.

Valhalla’nın Season Pass’ini Xbox ve PC’de satın alanlar için ikinci DLC paketi birkaç saat önce yayınlanacak. PlayStation oyuncuları ise bu erken erişimden yararlanamayacak. İşte The Siege of Paris DLC paketi için belirlenen çıkış programı:

the siege of paris lansman

Ubisoft Assassin’s Creed Valhalla: The Siege of Paris oyunu için lansman tarihlerini bu şekilde paylaştı. Bu arada yeni DLC paketi hakkında biraz bilgi vermekte fayda var. Çıkan haberlere göre Assassin’s Creed Valhalla oyunundaki ana hikayeden 8 yıl sonrası anlatılıyor. Paris kuşatması sayesinde yeni hem yeni yerler hem de yeni mekanlar göreceğiz.

The Siege of Paris DLC paketinin boyutu hakkında henüz net bir bilgi yok. Fakat hard diskinizde yer açmanızda fayda var. Çünkü bir önceki DLC paketi olan Wrath of the Druids 12 GB yer kaplıyordu. Yeni DLC paketinin de yine en az 10-15 GB yer kaplaması bekleniyor.

Eğer siz de Eivor ile Paris’in kapılarını zorlamak istiyorsanız bu DLC paketini bir an önce almanız gerekiyor. Çünkü Eivor ile macera kaldığı yerden devam edecek!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!