Siege of Paris DLC’si Assassin’s Creed Valhalla’ya Geliyor!

Yeni nesil Assassin’s Creed oyunlarının sonuncusu olan Assassin’s Creed Valhalla‘ya The Siege of Paris DLC paketi sonunda geliyor! Eivor ve arkadaşları için yeniden savaş baltalarını hazırlama vakti!

Assassin’s Creed Valhalla için yaklaşan The Siege of Paris DLC’sinin çıkış tarihi çevrimiçi olarak görüntülendi. Lorenzo isminde bir oyuncu İtalyan Windows mağazasını gezerken bir anda DLC paketinin bilgilerini gördü. Hemen ekranın fotoğrafını çeken kişi bunu Twitter’da CriptAssassINI sayfasına gönderdi. Bilmeyenler için hemen belirtelim, CriptAssassINI sayfası Assassin’s Creed oyunları için bilgileri, sızıntıları paylaşan bir sayfa. CriptAssassINI de kendi Twitter hesabında bunu paylaştı. Durumu fark edildiği gibi DLC notu Windows mağazasından kaldırıldı fakat artık çok geçti.

Ekranda görüldüğü üzere The Siege of Paris DLC paketi 5 Ağustos tarihinde oyunculara sunulacak. Tabi bu şu an için “resmi” bir açıklama olarak kabul edilemez. Her ne kadar bunun için Ubisoft’un açıklama yapması bekleniyor olsa da artık paylaşılan görsel çoktan geniş kitlelere ulaştı.

Savaş Baltalarınızı Hazırlayın!

Valhalla’nın Ubisoft web sitesindeki The Siege of Paris’teki mağaza sayfasında, “Oyuncular savaştan zarar gören Frankia’nın önemli tarihi figürleriyle Viking tarihinin en iddialı savaşını yeniden yaşama” şansına sahip olacaklar. Tarihin bu önemli anında, oyuncular uzun bir kuşatma altında müstahkem Paris şehrine ve Seine Nehri’ne sızacak, düşman sırlarını ortaya çıkaracak ve klanlarının geleceğini korumak için stratejik ittifaklar kuracaklar.” şeklinde bir açıklama yer alıyor.

Assassin’s Creed Valhalla için çıkan yeni DLC paketi Valhalla için çıkmış olan ikinci DLC paketi. İlk DLC paketi olan Wrath of the Druids’in devamı niteliğinde olacak. Daha önceden sızan bilgilere göre yeni DLC paketi ana oyundan 8 yıl sonrasına işaret ediyor. Bu da aslında karakterlerde ve mekanlarda bir çok değişiklik göreceğimiz anlamına da geliyor.

Görünen o ki 5 Ağustos’ta yepyeni bir Assassin’s Creed Valhalla macerası bizleri bekliyor. O zamana kadar sabretmekten başka çaremiz yok gibi. Ama yine de o tarihe kadar çıkacak olan tüm haberleri sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu arada unutmadan eklemekte fayda var. Assassin’s Creed Valhalla için Seviye Ayarı Geliyor isimli içeriğimizi okumak için burayı tıklayabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz sene piyasaya çıkan Assassin’s Creed Valhalla’yı henüz hiç oynamadıysanız sizin için hazırlamış olduğumuz incelemeyi de buradan okuyabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!