Tech Day’22, 17 Mart’ta Gerçekleşecek!

Teknoloji etkinlikleri, hız kesmeden gerçekleşmeye devam ediyorlar. Teknasyon ekibi de yakın zamanda teknoloji gündemine damgasını vuracak bir etkinlikle teknoloji takipçileriyle buluşacak. Çeşitli alanlarda hizmet veren Teknasyon, dünya genelinde yaklaşık 2.5 milyar kullanıcıya hizmet veriyor. Şirket, şimdi de edindikleri deneyimleri Tech Day’22 etkinliği ile Türkiye’de yazılımla ilgilenen kişilerle paylaşmaya hazırlanıyor.

Yazılım alanına gösterilen ilginin artması, teknoloji üreticilerinin bu alanda yaptıkları etkinliklerinin sayısının artmasını sağlamaya başladı. Bundan dolayı Teknasyon da edindikleri deneyimleri, Türkiye’de yazılım alanına ilgi gösteren kişilerle paylaşmayı hedefliyor. Şirket, 17 Mart’ta gerçekleştireceği Tech Day’22 etkinliğiyle yazılım geliştirmeden veri bilimine kadar birçok alanda katılımcılarla buluşacaklar.

Tech Day’22, 17 Mart’ta Online Olarak Gerçekleşecek!

Pandeminin etkisinden dolayı günümüzde birçok etkinlik online olarak gerçekleşmeye başladı. Teknasyon tarafından düzenlenecek olan Tech Day’22 de bu etkinliklerden birisi olacak. Çünkü Teknasyon tarafından paylaşılan bilgilere göre etkinlik 17 Mart’ta online olarak gerçekleşecek. Tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğin kayıtları ise Kommunity üzerinden açılan başvuru ekranı üzerinden yapılıyor.

Etkinliğin akışını incelediğimizde özellikle yazılım alanıyla ilgilenen kişileri oldukça verimli bir etkinlik bekliyor diyebiliriz. Tech Day’22’nin katılımcılarını Teknasyon ekibi oluşturuyor. Ekip, etkinlik sürecinde kendi uzmanlık alanları üzerinden konuşmalar yapacaklar. Bu kapsamda etkinlikte Teknasyon ekibi, “Realm ile iOS Veri Tabanı Oluşturma”dan “Yazılım Test Süreçleri”ne kadar birçok konu hakkında konuşacaklar.

Etkinliğin detaylı akışını, Kommunity üzerinden yayınlanan etkinlik sayfasından inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı sayfa üzerinden konuşmacıları ve konuşmacıların uzmanlık alanlarını da görmeniz mümkün. Bu sayede tüm oturumlara katılabileceğiniz gibi sadece ilgi alanınıza giren konuların konuşulacağı oturumlara katılmanız da mümkün olacak.

Eğer sizler de yazılım alanına ilgi gösteriyorsanız Teknasyon tarafından gerçekleştirilecek olan Tech Day’22’yi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Belirttiğimiz gibi tamamen ücretsiz olacak olan etkinlik, online ortamda gerçekleşecek. Ayrıca etkinlik, 17 Mart Perşembe günü 10:15’de başlayıp 18:00’de sona erecek.

Etkinliğe katılabilmek için etkinliğin Kommunity sayfasından etkinliğe kayıt yapmanız yeterli olacaktır. Etkinlik, online ortamda gerçekleşeceği için etkinliğin tasarlayıcısı olan Teknasyon, etkinlik için kişi sınırlaması koymadı. Bu sayede Kommunity üzerinden etkinliğe kolayca kayıt olabilirsiniz.

Sizler Tech Day’22 hakkında ne düşünüyorsunuz? Teknasyon tarafından düzenlenecek olan bu etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz? Sizler de büyük bir merakla beklenen Tech Day’22 hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://kommunity.com/teknasyon/events/teknasyon-tech-day-22-d55d0d6b

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.