Samsung Galaxy Tab S7 FE Sessizce Satışa Sunuldu!

Samsung, Galaxy Tab S7 serisinin yeni üyesini satışa sundu. Uzun bir zamandır şirketin Galaxy Tab S7 FE modelini tanıtması bekleniyordu. Ancak Samsung, henüz resmi tanıtımı yapmadan Galaxy Tab S7 FE modelini Almanya’da satışa çıkarttı.

Galaxy Tab S7 serisi, donanımı ve kalem desteği sayesinde oldukça ilgi görmüştü. Samsung, şimdi bu serinin yeni üyesi olan Galaxy Tab S7 FE modelini de satışa sundu.

Galaxy Tab S7 FE, tasarım olarak Galaxy Tab S7’yi biraz andırıyor. Ancak yine de tasarım olarak birebir aynı diyemeyiz. Çünkü şirket, Galaxy Tab S7 FE modelinin tasarımında küçük de olsa gözle görülür bazı değişiklikler yapmış.

Samsung, donanım anlamında kullanıcılarını tatmin edecek bir tablet geliştirmiş diyebiliriz. Tablette Snapdragon 750G işlemci mevcut.

Bunun dışında tablette 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı cihazdaki yerini alıyor. Günümüzdeki Android tabletlerin donanımlarını düşündüğümüzde Samsung, donanım olarak öne çıkacak bir tablet tasarlamış diyebiliriz.

Tabletin arka kamerasında 8 MP bir kamera mevcut. Samsung, ön kamerada ise 5 MP çözünürlüğünde bir kamera kullanmayı tercih etmiş. Arka kameranın Full HD video çekebiliyor olması da kullanıcıların ilgisini çekecek özelliklerin başında geliyor.

Samsung Galaxy Tab S7 FE

Samsung, tableti en güncel teknolojiyle donatmak istemiş gibi duruyor. Çünkü tablet güçlü donanımının dışında 5G desteğiyle de ilgi görecektir. Bunun dışında tablette 10.090 mAh batarya mevcut. Bu da kullanıcılara uzun süreli bir kullanım süresi sunacaktır.

Samsung’un birçok yeni tablet modeli gibi Galaxy Tab S7 FE modeli de S Pen destekli. Artık günümüzde kalem desteği bulunmayan tabletler eski nesil olarak adlandırılıyor. Bu yüzden Samsung marka tabletlerde kalem desteğinin bulunması, tabletleri bir adım öne çıkartıyor.

Samsung Galaxy Tab S7 FE Fiyatı

Samsung, henüz resmi tanıtımını yapmadığı Galaxy Tab S7 FE modelini Almanya’da 649 Euro fiyatla satışa sundu.

Henüz resmi tanıtım yapılmadığı için tabletin hangi ülkelerde satılacağı bilinmiyor. Ancak Galaxy Tab S7 serisi birçok ülkede satışa sunulmuştu. O yüzden serinin yeni üyesi de birçok ülkede satışa sunulacaktır.

Fakat tabletin Almanya’daki satış fiyatına bakıldığında eğer ülkemizde satışa sunulursa pek uygun bir satış fiyatının olmayacağını tahmin ediyoruz.

Sizler Samsung’un yeni tableti hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce tablet ülkemizde satışa sunulacak mı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.