Samsung Galaxy M33 5G Özellikleri Ortaya Çıktı!

Samsung, yeni teknolojik ürünler geliştirmeye devam ediyor. Şirket, yakın zamanda Galaxy M33 5G modelini kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Heyecanla beklenen yeni telefon modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Edinilen son bilgiler doğrultusunda Samsung Galaxy M33 5G özellikleri ortaya çıktı.

Bazı araştırmacılar telefonun Geekbench sisteminde yer aldığını fark ettiler. Konuyu inceleyen araştırmacılar, Samsung’un yeni modeli hakkındaki detaylara tanıtımdan önce ulaştılar. Sızdırılan özelliklere göre telefon, orta seviye telefon kullanıcılarını memnun edecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy M33 5G Özellikleri

Samsung, son zamanlarda birçok telefon modelinde kendi ürettiği işlemci setini kullanmayı tercih ediyor. Şirket, Galaxy M33 5G için de aynı yolu izlemeyi tercih etmiş gibi duruyor. Çünkü sızdırılan bilgilere göre cihazın işlemci kısmında Exynos 1200 yer alıyor.

Bunun yanı sıra diğer donanımlar incelendiğinde Samsung, kullanıcılarını performans anlamında memnun etmeyi planlıyor gibi duruyor. Çünkü şirket, bu işlemcinin performansını 6 GB RAM ile destekleyecek. Bu sayede Samsung, işlemci ve RAM performansı ile özellikle orta seviye telefon kullanıcılarını memnun etmeye çalışacak diyebiliriz.

Araştırmacılar, telefonun batarya özellikleri konusunda da bazı bilgilere ulaştılar. Edinilen bilgiler, Samsung’un batarya konusunda da iddialı olduğunu gösteriyor.

Çünkü paylaşılan bilgilere göre cihazda 6000 mAh kapasiteli bir batarya yer alacak. Henüz bu bataryanın şarj desteği hakkında bir bilgi mevcut değil. Ancak şirket, çoğu modelinde olduğu gibi bu modelde de hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunacaktır.

Telefonun kamera özelliklerine dair herhangi bir bilgiye ulaşılamadı. Fakat bugüne kadar sızdırılan bilgiler göz önüne alındığında Samsung, kamera konusunda da kullanıcılarını memnun etmeye çalışacaktır diyebiliriz.

samsung-galaxy-m32-1
Samsung Galaxy M32

İşlemci, RAM ve batarya özellikleri göz önüne alındığında Samsung, orta seviye telefon kullanıcıları için başarılı bir iş çıkartacak gibi duruyor.

Şirket, Galaxy M serisinin yeni modeli ile 2021 yılında piyasaya sürmüş olduğu M32 modelinin devamını getirmeyi planlıyor. Henüz cihazın tanıtım tarihi hakkında resmi bir bilgi mevcut değil. Ancak araştırmacılar tarafından ulaşılan bilgiler, Samsung’un Galaxy M33 5G modelini Ocak 2022’de tanıtmayı planladığını gösteriyor. Telefonun satış fiyatı da yapılacak tanıtımla birlikte ortaya çıkacaktır.

Sizler Samsung Galaxy M33 5G hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce şirket, yeni modeliyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarabilecek mi? Sizler de Samsung Galaxy M33 5G hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m33_5g_runs_geekbench_with_exynos_1200_soc_has_6000_mah_battery-news-52448.php

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.