Redmi AirDots 3 Pro Gelişmiş Özellikleri ile Karşımızda!

Xiaomi, Redmi AirDots 3 Pro kulaklığını bugün gerçekleştirilen konferans ile tanıttı. Kulaklığın yanı sıra yeni akıllı telefonları da etkinlikte gördük.

Redmi AirDots, önceki nesilleri birlikte ülkemizde oldukça iyi satış rakamları yakaladı. Bu başarı ile birlikte yeni tanıtılan kulaklığın ülkemizde oldukça dikkat çekeceğini söylemek mümkün.

Redmi AirDots 3 Pro, aktif gürültü engelleme özelliği ile birlikte geliyor. Bu teknoloji rakiplerini düşündüğümüzde oldukça önemli bir unsur oluyor.

Ayrıca kulaklıkların ses gecikme değeri 69ms gibi oldukça düşük bir seviyede. Bu değer aslında oyunlarda dahil olmak üzere anlık gecikme yaşanmadan rahatlıkla kullanım sağlıyor.

Aynı zamanda yeni kulaklıklar alışık olduğumuz oval tasarım ile birlikte geliyor. Ayrıca kulaklık kutusunun şarj girişinden gördüğümüz üzere cihaz Type-C girişine sahip. Hızlı şarjı desteklemesi de muhtemel.

Ancak, şarj süresi ve dinleme süresi gibi bilgilere satış tarihinden sonra ulaşabileceğiz gibi görünüyor.

Xiaomi’nin yeni kulaklığı Qi kablosuz şarj teknolojisiyle de geliyor. Bu sayede kablosuz olarak oldukça hızlı bir şekilde şarj etmek de mümkün.

AirDots 3 Pro Çin’de 349 Yuan (55$) gibi oldukça dikkat çekici bir fiyat ile satışa çıkıyor. Ancak tanıtım fiyatı olarak 299 Yuan (47$) gibi bir fiyat ile satışa sunulacağı açıklanıyor.

Yeni AirDots 3 Pro satış fiyatı ve özellikleriyle oldukça fazla kullanıcının dikkatini çekmeyi başaracak gibi gözüküyor.

Ayrıca kulaklıkların 11 Haziran tarihinden itibaren satışta olacağı ifade ediliyor. Xiaomi, oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olan kulaklığın satış rakamları tarafında nasıl bir başarı elde edecek yakında göreceğiz.

Airdots 3 Pro Özellikleri
AirDots 3 Pro

Xiaomi Yeni Ürünler Geliştirmeye Devam Ediyor!

2010 yılında Çin’de kurulan Xiaomi şu ana kadar geliştirdiği ürünler ile birçok ülkeden kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Xiaomi, oldukça fazla sayıda ürün çeşidi ile ülkemizdeki kullanıcıların da dikkatini çekiyor. Günümüzde popüler olan şirket, robot süpürgelerden akıllı ev teknolojilerine kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Haliyel Xiaomi tarafından yapılan yeni geliştirmeler ve tanıtımlar da ülkemizde oldukça dikkat çekiyor. Yeni tanıtılan bu kulaklık ile birlikte ülkemizde nasıl bir satış rakamı elde edileceğini yaz aylarında satışa sunulmasıyla göreceğiz gibi duruyor.

Ayrıca Xiaomi geçtiğimiz mart ayında ülkemizde bir fabrika açmıştı. Yeni tanıtılan orta segment telefonlardan bazı modellerin burada üretilmesi de söz konusu olabilir.

Bunun haricinde Xiaomi için oldukça önemli bir karar da bugün açığa çıktı. Yeni kararla birlikte Xiaomi ABD hükümetinin kara listesinde çıkıyor!

Sizler Xiaomi’nin tanıttığı yeni teknolojiler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşabilirsiniz!

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

2017 yılından beri çeşitli girişimlerde yer alıp içerik üreten Metin, girişimcilik konusuna oldukça meraklıdır. Teknoloji haberleri hakkında içerik üretmekten ve araştırma yapmaktan hoşlanır.