Realme Buds Air 3 Neo Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Realme sadece akıllı telefonlara değil, aynı zamanda aksesuarlara da odaklanmaya devam ediyor. Şirket, kısa süre önce GT 2 Explorer Edition‘ın çıkış tarihini doğrulamıştı. Cihazın 12 Temmuz tarihinde gerçekleşecek bir etkinlikte piyasaya çıkacağı ile ilgili bilgiler gündeme gelmişti. Ancak yeni iddialara göre bu cihaz tek başına piyasaya sürülmeyecek. Telefona Realme’nin Buds Air 3 Neo kulaklığı da eşlik edecek.

Yeni kulaklık geçtiğimiz yıl nisan ayında piyasaya giren Buds Air 2 Neo’nun yeni nesil sürümü şeklinde tanıtılacak. Şirket, kulaklıkların özelliği hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak kulaklıkların tasarımı hakkında bazı bilgilendirmeler mevcut.

Realme Buds Air 3 Neo’nun Tasarımı Nasıl Olacak?

Yeni Realme Buds Air 3 kablosuz kulaklık, önceki kulaklık tasarımlarına göre biraz farklılık gösteriyor. Belirtilene göre Buds Air 3 Neo, gövdeli bir kulak içi kulaklık tasarımına sahip olacak. Bu tasarım, Realme Buds Air 3 ile de benzerlik gösterecek gibi duruyor.

Kulaklık, beyaz renkte sergileniyor. Buds Air 3 ise hem mavi hem de beyaz renkte sergilenmekteydi. Ancak bu kulaklığın diğer renklere de sahip olup olmayacağıyla ilgili net bir bilgi yok. Buds Air 3 Neo’nun kulaklık kutusu kapağı yarı saydam bir şekle sahip. Bu da Buds Air 3’e ve diğer kulaklıklara göre farklılık gösteriyor.

Realme Buds Air 3 Neo ile GT Master Explorer Edition Birlikte Geliyor

Belirttiğimiz gibi Realme Buds Air 3 Neo, geçen yıl nisan ayında tanıtılan Buds Air 2 Neo’nun yerini alacak. Ayrıca Buds Air 2 Neo kulaklık, kulak içi gövdesiz bir tasarıma sahip. 25 dB aktif gürültüyü azaltma özelliği de kulakta mevcut. Ayrıca 88 ms düşük gecikmeli oyun modunu da desteklemekte. Kulaklıkların 28 saatlik uzun pil ömrü de dikkat çekiyor

Buds Air 2 Neo, 30 dolarlık bir fiyatla piyasaya girmişti. Yeni Buds Air 3 Neo’nun ise daha yüksek bir fiyatla piyasaya girme ihtimali oldukça yüksek. Çoğu şirketin uyguladığı gibi, her yeni çıkan kulaklık bir önceki kulaklıklara göre daha iyi özeliklere sahip oluyor. Dolayısıyla yeni çıkacak olan Realme Buds Air 3 Neo kulaklığın da bir önceki kulaklıklara göre daha iyi özelliklere ve ses kalitesine sahip olma ihtimali yüksek.

Cihazın Türkiye’ye gelmesi ve olası fiyatı hakkında ise şimdilik bir bilgi mevcut değil. Ancak Realme Buds Air 3 modelinin ülkemizde resmi olarak satışta olduğu biliniyor. Peki siz Realme Buds Air 3 Neo hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://www.gizmochina.com/2022/07/05/realme-to-launch-buds-air-3-neo-alongside-the-realme-gt2-master-explorer-edition/

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Dilbilim mezunu Dilara, uzun süredir teknolojik haberleri takip ediyor ve teknolojiyle alakalı içerik üretmekten keyif alıyor. Sosyal medya uygulamalarına ve teknolojik cihazlara da oldukça meraklıdır.