Oppo Find X3 Pro Photographer Edition Geliyor

Son zamanların en popüler teknoloji şirketlerinden Oppo, adından söz ettirmeye devam ediyor. Şirket, ürettiği akıllı telefonlar ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Bu sayede de Oppo, en çok akıllı telefon satan şirketleri arasında yer alıyor. Şirket, bu başarısını daha da yükseltecek gibi gözüküyor. Bu yoldaki adımlardan birisi de Oppo Find X3 Pro Photographer Edition olacak.

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Oppo Find X3 Pro modeli piyasaya çıkmıştı. Özellikleriyle dikkat çeken telefon, akıllı telefon sektöründe adından söz ettirmeyi başardı. Oppo, şimdi bu başarıyı daha da yükseltme hedefinde gözüküyor. Şirket, telefonla fotoğraf çekmeyi seven kullanıcıları için Find X3 Pro’nun özel bir sürümünü geliştiriyor.

Oppo Find X3 Pro Photographer Edition Çok Yakında Geliyor

Teknoloji devi Oppo, bilindiği üzere çoğu yeni telefon modelini ilk olarak sosyal medya hesaplarından duyuruyor. Şirket, daha sonra bir tanıtım düzenleyerek yeni modelleri kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Oppo, Find X3 Pro Photographer Edition için de aynı süreci uyguladı. Şirket, Weibo üzerinden yaptığı duyuruyla telefonu 16 Eylül’de tanıtacaklarını açıkladı. Bunun dışında Oppo, telefonun tanıtım görsellerini de yayınladı.

Yayınlanan görseller incelendiğinde telefonun bir kısmında deri kaplama yer alırken bir kısmında ise metalik bir parça kullanıldığı gözüküyor. Oppo, bu şekilde çok şık bir tasarım yaratmayı başarmış. Ayrıca görsellerden anlaşıldığı üzere şirket, bu model için Kodak ile ortak çalışmış.

Oppo Find X3 Pro Photographer Edition Çok Yakında Geliyor

Araştırmacılara göre Oppo, bu modeli sınırlı sayıda üretecek. Bu yüzden de telefonun global olarak satışa çıkması pek mümkün gözükmüyor. Bunun dışında Oppo, telefonun teknik özellikleri hakkında da detaylı bilgileri paylaşmadı.

Fakat söylentilere göre şirket, bu modelde de Find X3 Pro’da bulunan donanımları kullanacak. Bilindiği üzere Find X3 Pro’nun işlemci kısmında Snapdragon 888 yer alıyordu. Bunun dışında telefonda 120 Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç bir ekran mevcut. Telefonun batarya kısmında ise 65W hızlı şarj destekli 4500 mAh kapasiteli bir batarya yer alıyordu.

Ayrıca araştırmacılar, yeni modelde de Find X3 Pro’da kullanılan kamera özelliklerinin kullanılmasını bekliyorlar. Bu yüzden de telefonda 50 MP çözünürlüğünde 2 arka kameranın bulunacağı düşünülüyor.

Şimdilik belirttiğimiz gibi telefonla alakalı net bilgiler bulunmuyor. Ancak Oppo, 16 Eylül’de telefonun tanıtımı sırasında donanım özelliklerini ve telefonun satış fiyatını açıklayacaktır. Sizler Oppo’nun yeni telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Sürekli kendisini güncellemeye çalışan, araştırma yapıp edindiği bilgileri paylaşmayı seven bir teknoloji tutkunu.