OnePlus, Buds Pro Kulaklıklar Üzerinde Çalışıyor

OnePlus Buds serisi ile şirket akıllı telefon sahipleri için oldukça uygun fiyatlı ve gayet başarılı kulaklıklar sunuyor. Artık marka, OnePlus Buds Pro ile serinin üçüncü bölümü üzerinde çalıştığını doğruluyor. Hatta bu kulaklığı satışa çıkmadan test etmek de mümkün!

OnePlus geçtiğimiz yıl “The Lab” programına başlamıştı. Bu program dahilinde ürünler piyasaya sürülmeden önce burada kullanıcılarla buluşuyor. Şanslı olan kullanıcılar piyasaya çıkacak olan ürünleri ücretsiz bir şekilde test etme şansı kazanıyor.

Aslında teknolojiye meraklı kullanıcılar için çok güzel bir program. Çünkü bu sayede OnePlus kullanıcılara lansman öncesinde ürünleri göndererek incelemelerini sağlıyor. Bu da kullanıcıların marka üzerindeki pozitif düşüncelerini arttırıyor.

Bugün OnePlus The Lab üzerinde piyasaya sürülmeden önce erken kullanıcı testi için iki yeni cihaz yayınladı. İlk ürün 22 Temmuz’da piyasaya sürülecek olan Nord 2 ismindeki akıllı telefon. Diğeri ise OnePlus’ın üzerinde çalıştığı Buds Pro kablosuz kulaklık.

OnePlus Nord 2 telefonunun MediaTek işlemci ile geldiğini daha önce sizlere duyurmuştuk. Konuyla ilgili haberimizi okumak isterseniz burayı tıklayabilirsiniz.

oneplus buds pro - teknolojiorg

Teknik Detaylar Nasıl Olacak?

İsimden anlaşıldığı üzere bu model OnePlus Buds ismindeki kablosuz kulaklıkların bir üst modeli olacak. Akıllı telefon sahipleri için fiyatına göre iyi performans kulaklıklar üreten OnePlus, Pro modelinde muhtemel olarak Apple ve Samsung’un Pro kulaklık modellerinde olduğu gibi aktif gürültü engelleme gibi özellikleri içerecektir.

Fakat ürünün tasarımına ve diğer özelliklerine dair henüz kesin bir bilgi söz konusu değil. Bununla ilgili haberler geldikçe biz de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Hem Buds Pro hem de Nord 2’nin erken testleri için başvurular bugün 17 Temmuz’a kadar kabul ediliyor. İlgilenen başvuru sahiplerinden bazı bilgilerini istiyor.

Bunlar e-mail adresi, OnePlus kullanıcı adınız, yaşadığınız ülke, mesleğiniz, cinsiyetiniz, yaşınız, hangi telefonu ya da kulaklığı aktif olarak kullandığınız, kulaklıkta olmasını istediğiniz özellikler, kulaklığı ne amaçla kullandığınız gibi bilgiler.

Toplamda 16 soru mevcut ve bunların 14 tanesini doldurmak zorundasınız. Fakat listede maalesef Türkiye yer almıyor. Eğer siz listede yer alan bir ülkede yaşıyorsanız ve şansınızı denemek isterseniz burayı tıklayarak başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Peki siz OnePlus Buds Pro kulaklığı ya da Nord 2 model akıllı telefonu lansmandan önce denemek ister miydiniz? Ayrıca sizin bir telefonda ve kablosuz kulaklıkta aradığınız özellikler nelerdir? Bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!