Norman Reedus, Death Stranding 2 için Müjdeyi Verdi!

Norman Reedus, kendisini tanımayan yoktur. The Walking Dead dizisinde Darryl Dixon karakteri ile karşımıza çıkmıştı. Daha sonrasında oyun dünyasında yeni bir çığır açan Hideo Kojima’nın projesi olan Death Stranding ile daha da yakından tanıdık. Burada da Sam Porter Bridges rolü ile karşımızdaydı. Şimdi Death Stranding 2 için Norman Reedus görüşmelere devam ettiğini bildirdi ve oyunun hayranlarını oldukça mutlu etti.

Norman Reedus, AdoroCinema’dan bir muhabir ile röportaj yaptı. Bu röportajda Death Stranding 2 oyunu ile ilgili bilgiler de verdi. Yeni oyun için kendisi ile müzakerelerin devam ettiğini açıkladı.

IGN Brazil sitesi de bu haberle ilgili Reedus’tan alıntı yaparak “Sanırım ikinci bir Death Stranding oyunu yapıyoruz. Şu anda müzakere halindeyiz.” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Bu röportaj, Death Stranding oyununun hayranları için oldukça büyük bir haber. Fakat konu ile ilgili resmi bir açıklamanın da bulunmadığını belirtelim. Çünkü bazı kesimler Norman Reedus’un aslında 2021 Eylül ayında piyasaya çıkacak olan Death Stranding Director’s Cut oyunu için bu açıklamalarda bulunduğunu düşünüyorlar.

Fakat bu iddianın biraz mantık dışı olduğunu belirtmek gerek. Çünkü Director’s Cut için çekimler ve düzenlemeler çoktan bitti. Hatta yeni fragmanlar bile paylaşıldı. Bununla ilgili YouTube kanalımızda her hafta düzenlediğimiz haftalık oyun haberleri videomuzda konuşmuştuk. Death Stranding 2 oyunu için düşünüldüğü zaman Norman Reedus’un yaptığı açıklamalar daha mantıklı oluyor.

Hideo Kojima Norman Reedus

Director’s Cut için Dikkat Çeken Detaylar

Bu arada Death Stranding Director’s Cut oyununa dair yeni yayınlanan oyun içi görüntülerde bir ayrıntı da oldukça dikkat çekti. Oyunda yer alan Monster Energy içecekleri ortadan kayboldu. Monster Energy içeceklerinin olduğu sahnelerde başka bir tasarım vardı.

Oyunun çıkmasına çok az bir süre kala böyle bir şeyin yaşanmış olması sponsorluk anlaşması konusunda bazı sorunların ortaya çıktığı düşüncesini doğurdu.

Death Stranding 2 oyunun çıkması halinde hayranlar zaten Norman Reedus ismini oyunda görmek istiyor. Umarız ilerleyen günlerde bu müzakereler sona erer ve resmi bir açıklamayla ünlü oyuncuyu oyunda görebiliriz.

Peki sizin düşünceleriniz ne yönde? İlk oyunda gönlümüze taht kuran Sam Porter Bridges karakterini yine Norman Reedus’un canlandırmasını ister misiniz? Yoksa Hideo Kojima ve ekibinin yeni bir karakter ile karşımıza çıkmasını mı istersiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Teknoloji'den geri kalmamak için e-posta listemize abone olun!

Bundan 11 yıl önce Beden Eğitimi bölümünden mezun olan Uğur "Benim burada ne işim var?" diyerek kendini teknolojiye ve oyun dünyasına adamıştır. Daha önceden farklı sitelerde ve dergilerde bildiklerini okuyuculara aktaran Uğur sıra teknoloji.org sitesinde diyor!